PDA

View Full Version : Restart



TaleFirefighter
28-09-2008, 17:27
Kupio sam iPhone 16gb i pun je nekih aplikacija koje mi ne trebaju pa bih da ga vratim na fabricko stanje (podesavanja i da ostavim samo fabricke aplikacije i programe) Kako to mogu da uradim najlakse? Da li postoji neki total reset ili bilo sta sl? Hvala unapred!

sveta3j
28-09-2008, 17:30
uradi restore..
najlakse..

TaleFirefighter
28-09-2008, 19:02
Jel mislis na reset u setings? Ili na nesto drugo kad kazes restore? Izvini ako je glupo pitanje prvi put drzim tel u ruci ???

veselinovic
28-09-2008, 19:40
Naravno da RESET nije isto sto i RESTORE! Restore je opcija koju ti nudi iTunes na pocetnoj stranici i predstavlja kompletnu zamjenu trenutnog softwera na telefonu najnovijim! Naravno kad ovo uradis preko iTunes-a dobices zakljucan telefon! Posto sam siguran da to ne zelis, onda procitaj sledeci post!

http://www.isrbija.net/tehnike/(tutorial)-windows-2-1-custome/

Zivio

Darkman
02-10-2008, 18:11
Zar ne moze jednostavno da odradi reset koji je u Settings?? Nece li on obrisati sve sa teleofna i vratiti ga u "fabricko stanje"?

sveta3j
02-10-2008, 18:29
Nece.Ako hoces da brises aplikacije,moras rucno da ih deinstaliras onako kako si ih instalirao,znaci udjes u cidiju ili instaler pa odes na aplikaciju koju hoces da brises i deinstaliraj je.One koje su ubacene preko iTunesa se brisu tako sto drzis prst na aplikaciji malo duze,dok ne pocnu da lelujaju ikonice i kliknes mali x u gornjem levom uglu ikonice.One koje su ubacene iz iPhone tunnela se brisu tako sto ssh-es do /aplications/ i tu oznacis folder koji hoces da brises i kliknes delete i restartujes telefon.Kontas da ti je restore jednostavniji?Prati uputstvo za restore sa foruma i tako ces telefon vratiti u fabricko stanje.