PDA

View Full Version : Zasto mora da se registruje na iTunes



iSavcic
28-09-2008, 03:25
Nov sam sa iPhone-om i nije mi jasno zasto moram da se regisstrujem na iTunes-u? Pesme, slike, video sve normalno prebacujem na tel.
Citam vase postove i nisam uspeo da se registrujem na iTunes-u jer mi trazi br.kreditne kartice a nema nigde one opcije koju je neko od vas naveo NONE,pa sam se zapitao zasto se registrujem, sta ce mi to?
Artwork sam izvalio kako se stavlja...
Pozz svima

djalfirevic
28-09-2008, 09:58
Matori, na iTunes moras da se registrujes kako bi mogao da skidas legalne aplikacije sa AppStore-a, nista vise... Ali to je dovoljno ;)

iVlada
29-09-2008, 14:22
Kao što je ^^ kolega napisao pre mene iznad, potreban ti je nalag, da bi izmedju ostalog skidao besplatne verzije raznoraznih programa i igrica (ukoliko ih zelis uopste).

Poz

sveta3j
29-09-2008, 16:25
A,ako hoces da stavljas krekovane aplikacije u iPhone,da bi proradile moras da instaliras neku legalnu prvo,a da bi to uradio treba ti nalog.U svakom slucaju,kako god okrenes treba ti nalog.POzz

Dykstra
30-09-2008, 13:59
Vrlo je prosto, treba ti samo kod sa iTunes Gift Carda.
Evo uputstvo kako:
http://blog.techquilla.com/2008/07/21/how-to-create-an-itunes-account-without-a-credit-card/

Nisam siguran, ali kad posle ubacujes adresu, posto si izabrao da si u USA, milsim da ces morati da nadjes validan zip kod. Potrazi na netu neko mesto i njegov zip kod, uzmi mozda da zivis u Beloj Kuci :-)

carlito
30-09-2008, 17:07
ne radi generisani code. Jel ima neko code koji radi?