PDA

View Full Version : Push Doctor



no1livz4ever
02-03-2010, 20:23
Konačno pravo rešenje (i besplatno) za push notifications na vašem iPhone-u!!!!! Za više info: http://www.cmdshft.ipwn.me/blog/?p=481
Fix podržava i iPhone DevTeam, tako da sigurno ne spada u grupu "rizičnih i nepouzdanih".
P.S. Treba biti strpljiv sa potpisivanjem cert, kao što i ima info na sajtu jer je preveliki broj zahteva, a server potpisuje 1 cert u minuti :)

mikenzi
02-03-2010, 20:34
Recka je vec pokrenuo temu, kasnis sa dobrim vestima :)

milan64586
03-03-2010, 12:49
Uradio sam sve i radi mi push.

no1livz4ever
03-03-2010, 12:54
Recka je vec pokrenuo temu, kasnis sa dobrim vestima :)

Sorry, nisam iščitao sve vesti. :vb_kez:

no1livz4ever
03-03-2010, 13:00
Uradio sam sve i radi mi push.

Meni rade FB i Nimbuzz, ali mi nije radio push na mail account-u, tj standardnom Gmail nalogu. Kada sam ga prebacio u MS Exchange, mailovi su doleteli u sek. Ne znam jel to tako treba ...? Kad sam imao Nokiu znam da sam samo preko Exchange naloga mogao da dobijam push notifikacije, ali u iPhone-u ima opcija push nezavisno od naloga ...

torla
03-03-2010, 15:21
ne kontam zasta je ovaj push doktor kad u mene radi i mail i msn i Fb bez ovog doktora ? ili ovo ima neku prednost ovaj push fix

iDarth
03-03-2010, 15:32
Ni meni nije prcizno jasno po cemu se razlikuje od do sadasnjih obavestenja?

no1livz4ever
03-03-2010, 15:55
Ni meni nije prcizno jasno po cemu se razlikuje od do sadasnjih obavestenja?

Koliko sam ja shvatio, moguće je, pa i verovatno, da na tel koji su (h)aktivirani, ne radi push. Ovo bi trebala da bude prva besplatna app koja omogućava push. Ako su tel sim-free, ili na zvaničnoj mreži onda nema problema ...
:confused:

Nesha
03-03-2010, 19:11
ranije je vazio samo jedan sertifikat za sve koji su koristili push, pa se desavalo (i meni) da iskoci push alert na ruskom i sl, tj poruke su umele da zalutaju.

Do sada je jedini pravi nacin da vam radi push, bio da aktivirate telefon legalno, recimo pomocu AT&T SIM-a.

Ovo resenje kreira poseban sertifikat za svakog korisnika, i trebalo bi da radi pouzdano.