PDA

View Full Version : Problem sa nalozima



theemp
18-02-2010, 00:08
Imam mali problem koji polako počinje da me iritira. Naime kada sam kupio polovan iphone, predhodni vlasnik mi je sa njim dao nalog za skidanje sa app store i šifru. I tako sam ja koristio taj nalog i skinuo milion stvari. E sad od skoro kada sam pokušavao nešto da skinem, prijavljivalo mi je pogrešnu lozinku. Onda ja skontam da je neko promenio šifru, zatim sam ja napravio nov nalog koji super šljaka. Sad problem koji imam je kada izadje neki update za app koji sam skinuo sa starim nalogom, traži da apdejtujem preko starog naloga za koji nemam šifru. Sad pitanje je da li mogu da sve aplikacije koje sam skinuo preko starog nekako prebacim na novi nalog?

BaneK
18-02-2010, 08:32
Mozes,skini ih ponovo sa novim iTunes nalogom koji si napravio i nebi trebao da imas problema.

theemp
18-02-2010, 12:44
I predpostavio sam da ću to morati. Nego mislio sam da ima neka fora, da ne bih brisao pa ponovo skidao, ali nema veze...

ivan01
02-03-2010, 10:05
Nemojte pokusavati da napravite accaunt na sajtu iTunes, nego uradite sledece:

1. Upalite program iTunes na vasem kompu
2. Kad se upali iTunes, idite na iTunes store
3. Onda tu desno od iTunes store a imate App store idite na appstore
4. Onda u donjem desnom uglu iTunes prozora imate top free app. Izaberite bilo koju free app da bi napravili acount. Aplikacija mora da bude free da bi kasnije dobili opciju NONE
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount
6. Onda tu radite po uputstvu unesite vas mail i sve po redu
7. Kad unesete mail i zeljeni password, idete na continue i tu se pojavljuje opcija da se izabere kreditna kartica, i na kraju cuvena opcija NONE, naravno izaberite NONE
8. Unesite slobodno vase ime i prezime, ulica moze i lazna, za City izaberete New York, State izaberete Ney York takodje, ZIP Code za New York je 10036 (to je jedan od mnogih) telefon ja sam uneo 518 555xxxx (bitno je da bude sedmocifreni)
9. Onda idite na continue, i tad treba da dobijete mail sa aktivacionim linkm
Bitno je da napomenem da je najbolje za zemlju da se izabere United States, i onda mozete sve free aplikacije da skidate bez problema, ali ko hoce moze po zelji da izabere bilo koju drugu zemlju.

.stefan
02-03-2010, 11:37
Ja koliko znam za ovo ima lepo objasnjen tutorial??

borjanino
28-03-2011, 17:17
Ajde da ne otvaram novu temu,pitacu ovde. Malo sam se zeznuo,i stavio da mi je maticna drzava Cro. E sad,da li zna neko da li ima sanse da promjenim Kantri ili Ridzn,pokusao sam,ali mi izbacuje ona sranja,Visa i to?

ptomic
29-03-2011, 11:04
5. Kad izaberete free aplikaciju, onda idete na get app, i onda se pali prozor da se ulogujete, i tu imate opciju create acount, izaberete create acount


A sta ako sam vec kreirao nalog, ali nemam opciju NONE ?
Da li kreirati drugi nalog ?

EDITED:
Nasao na drugom mestu na forumu....