PDA

View Full Version : Iz mp3-a u sms ringtone...



Lord Jaza
12-02-2010, 05:36
Procitao sam na ovoj stranici sve
http://www.isrbija.net/showthread.php?t=498 ....kontam da je lepo objasnjeno... samo sto meni nije jasno kako da pocnem sa tim OpenSHH,gde da ga nadjem,sta mi jos treba instalirano pored toga, kako otici do tog System/Library/Audio/UISounds itd.... tek sto sam jailbreak-ovao mob...tako da mi je ta cydia i ostalo skroz novina...

I jos jedna stvar mi se desila...kada sam instalirao app Reminder... fon mi se zapucao,restartovao i otisao u safe mod...nisam mogao da se resim toga...sve dok nisam izbrisao tu aplikaciju...da li je to cesta pojava ..ili.. ?

A ne vidim gde bih mogao da skinem msn i skype... :/ Skroz me zabuni ovaj app store i cydia...pola je na nemackom... a kada hocu nesto da skinem sto je dzabe...trazi mi da se sign in-ujem... a odakle mi user i sifra? a ako hocu da se sign in-ujem kao novi user...onda me baci na stranicu,a tamo sve na nemackom...nikako ne mogu da se snadjem...kada nista ne razumem

Sharky
12-02-2010, 08:50
Sto se itunes accounta tice imas ovde na forumu tacno uputstvo kako se pravi.
Mp3 u ringtone? Skini neki ringtone maker, audio convertor ili slican program za komp pa ubacuj preko itunesa, a neki od tih programcica imaju i opciju direktno u
iphone da ti ubace ringote.
Drugi nacin ti je da instaliras u iphone aplikaciju koja od mp3 u iphonu pravi ringtone. Mislim da se zove ringtone maker ili slicno.
Sto se aplikacije koja ti je zabagovala iphone tice, moguce da je lose krekovana ili tako nesto, desavalo se i meni to a verujem i ostalima.
Valjda sam ti nesto pomogao

mallena
12-02-2010, 11:32
A ne vidim gde bih mogao da skinem msn i skype... :/ Skroz me zabuni ovaj app store i cydia...pola je na nemackom... a kada hocu nesto da skinem sto je dzabe...trazi mi da se sign in-ujem... a odakle mi user i sifra? a ako hocu da se sign in-ujem kao novi user...onda me baci na stranicu,a tamo sve na nemackom...nikako ne mogu da se snadjem...kada nista ne razumem

za skype ne znam da li moze,ali msn,fb i tako to e buddy pro :) imas je
http://apptrackr.org/

:)

maaxiimus06
12-02-2010, 20:01
skype skine sa app store,besplatna je...

Lord Jaza
12-02-2010, 20:12
Kako da se registrujem za taj app store ? Nema ponudjeno Srbija,naravno? A kada sam pokusao preko Croatia...nisam uspeo ???

maaxiimus06
12-02-2010, 20:16
uzmi nemacku npr probaj sa njom....

woffer
12-02-2010, 20:19
Kako da se registrujem za taj app store ? Nema ponudjeno Srbija,naravno? A kada sam pokusao preko Croatia...nisam uspeo ???

http://www.isrbija.net/showthread.php?t=2391

malo vise search koristit

Lord Jaza
04-03-2010, 00:59
Da li neko zna, kako da ubacim neki mp3 da mi bude SMS zvuk ?

igne
10-03-2010, 14:04
najlakse je po meni skinuti sa cydia anyring, ja to koristim i odlican je

iMicko
02-04-2010, 03:47
najlakse je po meni skinuti sa cydia anyring, ja to koristim i odlican je


Aj pojasni šta je to...? :)

EDIT: Sorry... Našao... ;)
http://www.isrbija.net/showthread.php?t=6482

Lord Jaza
02-04-2010, 04:06
A ja ljudi pitao za SMS zvuk, ne za ringtone.... Kako da biram SMS zvuk ??

dzenopoljac
21-04-2010, 00:25
A ja ljudi pitao za SMS zvuk, ne za ringtone.... Kako da biram SMS zvuk ??

Program AnyRing može da se koristi za izmenu i ringtonova i zvukova za sms. Poseban programčić za izmenu sms tonova, keyboard klikova, i slično je ToneFXs i meni super radi. Preporučujem. AnyRing kad koristim malo mi kasni zvuk u odnosu na trenutak kad sam dobio poziv.
ToneFXs imaš u Cydia, xSellize repo.
Pozz :listener::listener::listener:

igne
21-04-2010, 00:31
pa sad malo kasni... koliko, sekundu-dve? :) mozda problem ukoliko te neko cimne..

dzenopoljac
21-04-2010, 00:39
pa sad malo kasni... koliko, sekundu-dve? :) mozda problem ukoliko te neko cimne..

Pa s obzirom da ja fon stalno čačkam :), meni smeta kad vidim da je krenuo poziv a melodije nema, pa makar to bile i 2 sekunde :)
Manijak sam, šta reći ::vb_happy:

Lord Jaza
21-04-2010, 06:03
Program AnyRing može da se koristi za izmenu i ringtonova i zvukova za sms. Poseban programčić za izmenu sms tonova, keyboard klikova, i slično je ToneFXs i meni super radi. Preporučujem. AnyRing kad koristim malo mi kasni zvuk u odnosu na trenutak kad sam dobio poziv.
ToneFXs imaš u Cydia, xSellize repo.
Pozz :listener::listener::listener:


Pa nije mi pomoglo, jer ja zelim da ubacim neki moj zvuk za sms, a to izgleda ne moze, samo daje neke ponudjene....

dzenopoljac
21-04-2010, 08:24
Ako si se odlučio za ToneFXs potrebno je da skineš i ToneFXs Creator za PC kako bi u njemu pretvorio koji god hoćeš mp3 u ton za sms. Evo linka za download:
http://www.efksoft.com/products/tonefxsforiphone/download.php
Nadam se da je sada OK :)
Pozz

Lord Jaza
21-04-2010, 16:31
Ako si se odlučio za ToneFXs potrebno je da skineš i ToneFXs Creator za PC kako bi u njemu pretvorio koji god hoćeš mp3 u ton za sms. Evo linka za download:
http://www.efksoft.com/products/tonefxsforiphone/download.php
Nadam se da je sada OK :)
Pozz

Pa to mi reci care ! :) To je to ... Svaka cast ! :vb_happy:

dzenopoljac
21-04-2010, 17:17
Drago mi je da sam pomogao. Inače, AnyRing se ne slaže sa ToneFXs-om, da znaš. Koristi jedan ili drugi.

ognjenph
29-04-2010, 02:09
Ja sam skinuo anyring,treba mi savet... Jel moze da se u soundu podes da zvoni pod nekim zvonom ,posto ja jedino mogu da ga aktiviram da mi neka pesma zvoi ako aktiviram ceo imenik iz aplikacije anyring?! Hvala!

dzenopoljac
29-04-2010, 09:02
Ja sam skinuo anyring,treba mi savet... Jel moze da se u soundu podes da zvoni pod nekim zvonom ,posto ja jedino mogu da ga aktiviram da mi neka pesma zvoi ako aktiviram ceo imenik iz aplikacije anyring?! Hvala!

Ja se izvinjavam, ali nisam baš najbolje razumeo tvoje pitanje :)
Možeš li da mi pojasniš?

ognjenph
29-04-2010, 18:02
pa jedino iz anyringa-a moram ceo imenik da adujem da bim mi zvonio telefon melodijom koju sam selektovao. ostali pozivi koje nemam u imeniku mi zvone sa onim standardnim melodijama iz sounda... Jel se to moze promeniti da mi tel. zvoni istim zvonom iz bez obzira imam li taj br. u imeniku, ja nemogu da podesim...