PDA

View Full Version : MobileMe



Satyr
01-02-2010, 23:42
zanima me dal postoji crack za ovaj software??

arula
02-02-2010, 07:14
apple mobileme je apple online servis koji se placa godisnje. samim time crack tesko da nadjes

Satyr
02-02-2010, 10:46
mnoge stvari imaju godisnju pretplatu, a i zanjih ima crack

arula
02-02-2010, 20:03
kad pronadjes javi please :)

Lazar
02-02-2010, 20:05
hehe sta naprimer ima pretplatu pa ima crack :)

jedino da nekom ukrades acc :)

roki
25-02-2010, 00:20
Jel je probao neko aplikaciju? Ja sam pokusao da napravim account, ali trazi da unesem broj kartice, a nisam bas nesto uverljiv... I ne ne bih da ostavljam takve podatke negde o sebi... Pa me zanimaju vasa iskustva. Neko je negde napisao kao da nema za Srbiju, ali video sam da ima... 99$ godisnje, i nije tako mnogo, ako ti maznu telefoncic, a ti da mozes da ga nadjes kad hoces i da se ne jebavas po MUP-u... Pogotvo za neki telefon od 500 e

arula
25-02-2010, 08:35
mobileme je vise nego odlican. godisnje kosta nesto vise od 60e i vredi te pare. naravno vaze i nase (medjunardno validne) kartice. jedina stvar koja misim da i ne radi (ja nikad nisam uspeo da me locira) a i nema neku svrhu (jer se ukljucuje na samom telefonu) je find me. ako je to prioritet sacuvajte pare. u protivnom otvorite account. :)

ostalo se moze procitati na apple.com :)

roki
25-02-2010, 22:15
Pa iskreno nemam neku drugu namenu, nesto se secam sa prezentacije od prosle godine, al' nisam zainteresovan. Sta je jos interesantno sem te opcije da te pronadje? A sto se toga tice da tebe ne moze da pronadje, mislim da je problem u tome sto verovatno sedis kuci za kompom kad pokusavas, i telefon je pored tebe, a kao sto znamo ne moze da radi GPS unutra... Mada sta ga znam... A ovako ti radi GPS kad izadjes ispred, locira te bez problema?

arula
26-02-2010, 08:01
koliko sam ja razumeo locate me radi samo u slucaju da imas podesen mobileme account na telefonu, i ako je ukljucen locate me na samom telefonu. sad koji ce lopov to sve ostaviti pitanje je. mislim da ako ima malo mozga sve ce to biti sklonjeno i spremno na preprodaju :). mozda gresim al iskreno ne vidim smisao toga...

i ne verujem da neko koristi mobileme servis samo za to.mozda se zezaju kad je vec tu.

---
da bio sam kod kompa. tel me je svaki put grubo locirao preko baznih stanica (gps nije uspeo) ali i to bi trebalo biti dovoljno da mi na sajtu daju bilo kakvu informaciju gde je... jelda? poruku sam uspeo poslati, pa pretpostavljam da udaljeni lock radi...
---

no, ako ti trenutno (al zaista trenutno-naravno ako je account na push) stizanje maila na tel, fantasticna sinhronizacija kontakata i kalendara (posle restore-a os-a za nekoliko sekundi sve je opet tu), iDisk prostor mislim 10gb, lepa podrska za albume slika dostupna javno i preko odlicno odradjene galerije gallery.me.com/tvoj_account, ok security, sve to jako upotrebljivo i na iphone-u i na mac=u i na win-u... nije dovoljno da platis taj iznos, ipak mislim da ne treba ni zbog locate me.

roki
26-02-2010, 17:46
Oke, hvala :) Razmislicu... Razmisljam da li da probam ovih 60 dana trail... Pa posle da deaktivairam account, posto mi oni odma' traze broj kartice, i pin, i po isteku 2 meseca ce mi odmah skinuti odredjenu sumu. Malo mi to ne stima... I nije bas najsigurnije, mada ko zna :)

arula
26-02-2010, 23:33
za trial nemas razloga za brigu. karticu ti traze radi provere ozbiljnosti (ipak nije gmail ili msn) a i radi toga da ti skinu oko 1$ troskova registracije (ne secam se bas ali je bila neka sica). za vreme tog perioda bilo kad mozes deaktivirati account, a dok traje vecinu operativne funkcionalnosti imas kao i kasnije. zaista nema lazi i prevare. iza svega stoji apple, a nije bas da se dosad procuo po takvim prevarama. a svaki dan naplati ko zna koliko :). probati vredi svakako...

roki
27-02-2010, 01:32
Vazi, hvala na savetu :)

BorisMarkus
11-08-2010, 12:41
Ja sam probao mobileme, na 2g i 3gs telefonu, na 2g me locira gsm triangulacijom i nadje me 200m dalje od prave lokacije, dok je na 3gs tacan u metar, mada je zanimljivo da se gps na 3gs ne ukljucuje , barem ja nisam vidio strelicu dok ga je mobileme trazio.Dobra je fora lock i wipe, ukoliko ga neko ukrade, ali sumnjam da bi to nesto pomoglo ukoliko ga neko ukrade. Lopov ce da ga baci ili skrshi, ili ugasi, i onda je mobileme nemocan da ga nadje. Smatram da bi bilo mnogo pametnije da postoji mogucnost da se trazi i preko IMEI jer onda , ukoliko lopov iskljuci tel, mobileme bi ga opet pronasao. Sve u svemu zanimljiv program , ali ne toliko qool da bih ga placao 100 dolara godisnje

Sharky
11-08-2010, 14:31
MobileMe primarno sluzi kao vasa licna online memorija, kolicina zavisi od toga koliko uplatite.
Sve podatke koje imate smestite tamo i mozete im pristupiti kad god pozelite sa kojim god zelite uredjajem koji ima internet.
Jako je prakticna stvar za sve poslovne ljude.
A s'obzirom da je apple-ovo verujem da je isto tako jako sigurno