PDA

View Full Version : synch aplikacija problem



sevosm
22-01-2010, 02:19
kako sam naslov kaze ne mogu nikako da synch krekovane app sa telefona u itunes(na taj sam problem mislio u naslovu posta).Imam 3GS FW 3.1,instaliran AppSynch za 3.1 sa Hackulo-a,pazljivo sam pratio forum ali ni jedan topik mi nije pomogao.Hocu reci da sam instalirao prvo free app pa onda kada odem u application telefona,nema mi ni jedne krekovane na listi,samo ta jedna free sa app stora.Ukljucim synch a u telefonu i dalje stoje krekovane aplikacije a itunes library(applications)je prazna,odnosno samo ona free app.Valjda sam dobro objasnio,cak mi se cesto pojavljuje poruka kako nisam autorizovan za ovaj komp a ja sam to uradio na samom pocetku

Sharky
22-01-2010, 03:54
Otvori installuos na iphonu i u opcijama pogledaj da li ti je ukljuceno da sync-uje applikacije sa itunesom

.stefan
22-01-2010, 11:34
Ne bih ti preporucio da syncujes krekovane aplikacije sa iphona na komp,bas zbog toga sto se tebi desilo sad!
Ja sam to jednom probao i zeznuo se strasno!
Izgleda da iTunes prilikom toga(syncovanja krekovanih appsa sa iphona na komp) dobije informaciju da su aplikacije nelegalne i deauthorizuje ti account!ti sad fakticki ne mozes nista da syncujes(probaj da ubacis neku playlistu na iPhone,ako se ne varam iTunes ce ti pokazati da je sync ok,ali kad otvoris iPod listu neces naci)!

sevosm
22-01-2010, 17:41
Tacno se tako i desilo,ne moze se nista synch-i.Probao sam da spojim Tel na drugi Itunes a tu radi sve normalno u smislu da vidi sve app(krekovane+free).Inace u instalousu imam "Synch with Itunes" na ON tako da je moguce da treba ili ponovo izbrisati i instalirati Itunes ili ubiti Windows pa sve iz pocetka

Sharky
22-01-2010, 19:25
Nemoj ubijati win, probaj reinstalaciju i tunesa ili napravi novi nalog na itunesu