PDA

View Full Version : itunes account activation



sevosm
20-01-2010, 19:53
napravio sam drugu account za itunes,sve odradio kako treba ali sada nikako ne stize mail na njegovu mail-adresu pa ga ne mogu aktivirati.Ima li neko resenje za to,sta sada da radim?Samo da kazem da kada otvori svoju postu ni u jednom folderu nema novih poruka.To traje ceo dan,da li sam preuranio sa slanjem ovog posta,mislim mozda je to i normalno da se ceka malo duze.Kada sam to radio kod sebe bilo je davno pa se ne mogu setiti

HVALA

shO
20-01-2010, 20:08
Proveri SPAM :D

Sharky
20-01-2010, 20:19
Nadji negde u itunesu da ti posalju ponovo mail, i meni se slicno desilo, cak mi se desilo da i klikom na link nece da verifikuje account

sevosm
20-01-2010, 20:53
nema ni u SPAM-u,zato sam i napisao da nije ni u jednom folderu a sutra cu probati da nekako iz Itunes-a posaljem zahtev za novi activation mail(a kako cu to pojma nemam...valjda cu uspeti).U svakom slucaju velika hvala na odgovorima

.stefan
20-01-2010, 21:57
Napravi novi acc i gotova stvar!

sevosm
20-01-2010, 22:05
Evo resenja"....activating a new account on your pc: once you sign up for an account, you'll receive an email from itunes. this may take a while if the store is busy. click on the activation link in the email. a page will come up about downloading itunes and a pop-up will say "itunes wants to close this window", click "no". the itunes player or store will open so you can sign in and the account will be activated. if you don't receive the activation email, go back to itunes, attempt to sign in and click 're-send'...."


naravno uvek ostaje novi Account za napraviti ako ovo ne uspe

dado
21-01-2010, 01:32
I ja imam isti problem, prije par dana sam napravio novi acc i sve odradim do kraja i pise mi da je mail verification mail poslat na adresu ali nikako ne stize.100 puta sam radio resend ( udjem u itunes i pokusam da seculogujem i onda mi opet ponudi opciju RESEND) ali nista, mail nikako da stigne.Sta je u pitanju pojma nemam :)

Sharky
21-01-2010, 01:42
Verovatno su prebukirani, ja sam cekao oko 2 sata da mi posalju kad sam pravio nalog