PDA

View Full Version : Problem prebacivanja aplikacija na iphone 3gs



Archangel
18-01-2010, 02:54
Kupio sam iphone 3gs pre 20-ak dana sa fw 3.1 i nesto mi bio utiltao na iphone logu kad sam bio radio reset network settings i ja uradim restore & update-u nadi da ce ga vratiti u zivot (najveca glupost koju sam mogao uraditi) i on mi se naravno zakljuca...odnesem ga u servis gde sam kupio i oni ga otkljucaju (sad radi na 3.1.2) i tu je krenuo problem sa sync ->

Kad sam dosao kuci ustekam ga na itunes da uradim sync i sve app koje sam skinuo preko itunes-a i telefona se vrate na telefon, medjutim sve krekovane koje sam skinuo sa neta nece da se prebace jer pokazuje na te sve istu gresku: application "IMEAPLIKACIJE" was not installed on the iphone "IMEIPHONA" because the application signature is not valid. Ja odem na apps levo u meniju obrisem sa remove to recycle bin zatim ponovo ga nadjem u dokumentima ubacim u applications uradim sync i nece opet kao da pamti neki registar ne znam ne razumem se u iphone nesto puno posto sam ga tek kupio, jel ima neko ikakvo resenje da probam. Hvala unapred svima!

shO
18-01-2010, 03:02
Odradi novi restore.. To resava SVE probleme!

Archangel
18-01-2010, 03:06
ja kad sam ustekao prvi put iphone kad sam ga donio iz servisa nesto sam klikno brzopleto tako da znam da sam tu nesto pobrkao, ne vidim razlog zasto da radim restore, sad trenutno nemam tih krekovanih aplikacija u applications sa leve strane itunes obrisao sam ih, ima li kakav drugi nacin da se to popravi?

shO
18-01-2010, 03:11
Koliko ja znam, NE! Restore odradis za 15 minuta, to je ocas posla.. A posto si obrisao aplikacije moraces ponovo da radis sync!

.stefan
18-01-2010, 03:13
Authorizuj itunes account,instaliraj AppSync 3.1.2 zato ti izbacuje gresku!potrazi malo na forumu o AppSyncu(sa njim dobijas mogucnost prebacivanja krekovanih appsa sa iTunesa,a da ti ne izbacuje tu gresku)!

Archangel
18-01-2010, 03:16
sad cu probati :D to naci i instalirati

EDIT
to kralju nasao sam klip na youtube...sledio upustva sve odradio do kraja i radi :D hvala ti puno brate a bio sad red da i ja pomognem svim onim koji imaju problem kao i ja evo svima koji ne znaju kako instalirati appsync (isti je i za 3.1 i za 3.1.2) samo pratite uputstva klipa:

iAfRLWCqZNk

MOD EDIT: koristi opciju edit da nedupliras post! W

.stefan
18-01-2010, 04:27
Imao si to i ovde na forumu u dosta tema prezvakano jedno 100 puta!ali dobro!

lepo da si resio svoj problem!:)

woffer
18-01-2010, 11:24
Problem rijesen, topic lock

/LOCK