PDA

View Full Version : iskustva sa iphone 15 pro max



achmet80
20-02-2024, 14:18
ev i ja se vratih nakon skoro 10 godina android svijeta i Xiaomi telefona...zadnji iphone koji sam imao bio iphone 6...evo sad iphone 15 max pro, zadovoljan sam, dobro baterija drži samo mi malo potežak, mozda je i do ovog kejsa, ko ce ga znat


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zivansi
20-02-2024, 14:40
Koji case koristis? Ja sam pre neki dan uzeo neki M-tech, bukvalno se ne oseca, ali zato mislim da je zastita debeo minus :D

achmet80
20-02-2024, 14:47
Koji case koristis? Ja sam pre neki dan uzeo neki M-tech, bukvalno se ne oseca, ali zato mislim da je zastita debeo minus :D

pojma nemam koji je brand, narucio sam ga sa ebaya, ali se sastoji iz dva dijela, unutrasnji kao neki kostur od tvrde plastike i onda se to presvuce u debelu hrapavu gumu...tak da sto se tice zastite mislim da je solidna...a juce sam narucio par kejsova sa amazona, providni i ima onaj djavo s ledja za bežično punjenje :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Zivansi
21-02-2024, 08:38
Procitaj na X da baterije na iP 15 modelima imaju duzi zivotni vek. Svi modeli su dizajnjrani da zadrze 80% svog prvobitnog kapaciteta pri 1000 ciklusa punjenja, dok je do sada, na starijim modelima bilo 500 ciklusa.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro