PDA

View Full Version : Narukvice (kineske) za Apple watch?



Didule
11-08-2022, 17:16
Da li imate neku preporuku, ako to uopste postoji, za neku prodavnicu na Aliju, koja prodaje narukvice nekog zadovoljavajuceg kvaliteta? Kad kazem zadovoljvajuceg kvaliteta mislim pre svega na ovaj deo koji se gura u zleb na satu. Da bude precizno izradjen i da moze normalno da se gurne? Par puta ranije sam pokusavao da kupim te narukvice, ali cim krenem to da guram, vidim da postoji veliki otpor i da cu izgrebati sat i odustajao sam i nisam te narukvice ni koristio nikad. Dakle imate li preporuku za neku radnju koja prodaje da taj deo moze normalno da udje, da ne izgrebe sat, kao originalna narukvica?

dachakragujevac
11-08-2022, 19:59
Ja sam ih kupio tuce,i uopste nemam pojma sa kojih sve prodavnica na Aliju i nikad nisam imao tih problema! Gledaj one koje se najvise prodaju i koje imaju najvise (pozitivnih) komentara. Nije to Apple-ov kvalitet,ali za te pare i ne mozes da ocekujes nista drugo. Nista im ne fali veruj mi i na izgled nikakve razlike nema.

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

Didule
11-08-2022, 20:07
I nemaš otpor kod stavljanja? Ja sam prošli sat tako izgrebao i rekao da više neću da se bakćem sa Kinezima. Sad mi ova silikonska dosadila pa bih uzeo onu platnenu ali bojim se da i ovaj tako ne izgrebem, a cene originalnih su sulude.

miodrage
13-08-2022, 11:08
Ja sam na KP uzeo 3 komada za 1000 RSD. 3 silikonske, belu, crnu i crvenu. Ostala mi jos samo crvena. Ona je jedina glatka, dok su ove bile reljefne, i posle par meseci su pukle. Ali sve ulaze u zljeb bez ikakvih problema, i stabilno stoje na mestu. Sad sam se neko vreme vratio na original, pa cu opet verovatno silikonsku. Nasao sam i na KP te platnene, pa se razmisljam da uzimam ili ne, videcu.

dachakragujevac
13-08-2022, 14:36
I nemaš otpor kod stavljanja? Ja sam prošli sat tako izgrebao i rekao da više neću da se bakćem sa Kinezima. Sad mi ova silikonska dosadila pa bih uzeo onu platnenu ali bojim se da i ovaj tako ne izgrebem, a cene originalnih su sulude.Nikada ni sa jednom! A i ne razumem sta imas da izgrebes!?

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

Didule
13-08-2022, 20:59
Žleb od sata

miodrage
16-03-2023, 13:15
Da li se nekome desilo da dugme koje sluzi za oslobadjanje narukvice na satu jako tesko moze da se pritisne ili nikako? Narukvica naravno ni da se pomeri.... Sta ciniti?

mikenzi
16-03-2023, 16:41
Verovatno se zaprljalo. Probaj da očistiš nekako. Malo WD :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

miodrage
16-03-2023, 21:32
Nekako sam uspeo uz primenu sile, i sad cu da se manem menjanja narukvica. Ionako mi je ova sto sam je narucio pukla u roku od odmah... ******!

nenad313
17-03-2023, 07:17
Mene je kineska verzija leather link narukvice kostala sata, iako je delovalo da je magnet veoma jak negde, nekako, zbog necega je popustio i tako ga izgubih. I tako da od sad samo nesto sto ima dugme ili kopcu.