PDA

View Full Version : HomePod Mini i srpski App Store - upozorenje



Bakki
10-04-2021, 00:23
Dakle, ljudi, HomePod Mini neće da radi kako valja ako imate account na srpskom App Storeu. Pušta muziku okej, odaziva se na glasovne komande, ali iz Home aplikacije ne reaguje ni na kakva podešavanja, neće da se prijavi kao hub…

Dva dana sam se akao, mislio ko zna šta je, resetovao deset puta na fabrička podešavanja, kućnu mrežu rastavio i sastavio, ma ni da čuje… Na kraju vratim account na hrvatski App Store, na kom je ranije i bio, sve je odmah proradilo.

Eto, da znate, da ne gubite vreme kao ja.

matrix
05-10-2021, 10:39
Koji smor da ne moze da uradi automatizaciju da pali muziku kad iPhone udje u Home ako nemate Apple Music subscription….
Dakle mora rucno da se streamuje muzika na njega… Spotify naravno nece da radi tako, samo takodje rucno ako se pusti preko AirPlay [emoji19]


Sent from my iPhone using Tapatalk

idzo-bar
08-11-2022, 18:59
Meni se od skoro desava da kad trazim da pusti neku pjesmu kaze da je nemam u Library. Imam je a imam i pretplatu na Apple miziku. Do skoro je radilo sve bez problema. Jel neko zna šta može biti?


Sent from my iPhone using Tapatalk

petarpetrovic
08-11-2022, 21:42
Imam ih relativno kratko ali za sada se nije desilo da nešto ne može da pusti. Prepoznaje mi čak i playliste i pesme koje nemam dodate u Library a slušam ih redovno (imam pretplatu)

idzo-bar
09-11-2022, 07:22
Imam ih relativno kratko ali za sada se nije desilo da nešto ne može da pusti. Prepoznaje mi čak i playliste i pesme koje nemam dodate u Library a slušam ih redovno (imam pretplatu)

Tako je i meni bilo do skoro.


Sent from my iPhone using Tapatalk