PDA

View Full Version : Apple Watch battery graph



gidra85
23-02-2021, 22:57
Palo mi na pamet da otvorim novu temu (topic) u kojoj ce vlasnici svojih Apple Watch uredjaja da postavljaju screen shots battery drain graph-a.
Bas me zivo zanima kako li Vama izgleda ova kriva battery drainage-a tokom dana.
Na samom satu idete na Settings, pa Battery i tu se nalazi taj battery graph i opcija za battery health.

Pored slike napisite o kom se Apple Watch modelu (series) radi i koliki je battery health. Takodje da li je u tom danu za koji graph postavljate bilo nekih specijalnih zahtevnih momenata, tipa Workout itd...

kod mene je u pitanju Series 5 - battery hp 93%, 40 min Outdoor workout walking.

Generalno, na ideju sam dosao tako sto sam zeleo da uporedim battery drain sa ostalim Apple Watch-evima, posto se meni cini da se meni dosta brzo trosi baterija, a i ova moja kriva mi izgleda strmo za obicno nosenje sata u toku dana (izuzev spomenutog 40 minutnog workout-a).

edit: kod mene je upaljen AOD

f206
24-02-2021, 18:06
Series 6,bh99%,normalna upotreba sata,aod iskljucen.31238

nenad313
24-02-2021, 18:12
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210224/cfe07859d503e7e70ff74a82a9e4abac.jpg
Series 5 BH 90%, AOD off, napunjen u 2:17 kao sto pise, stavljen na ruku u 7h jutros, outdoor trcanje 35min.

MajX
01-03-2021, 01:16
Palo mi na pamet da otvorim novu temu (topic) u kojoj ce vlasnici svojih Apple Watch uredjaja da postavljaju screen shots battery drain graph-a.
Bas me zivo zanima kako li Vama izgleda ova kriva battery drainage-a tokom dana.
Na samom satu idete na Settings, pa Battery i tu se nalazi taj battery graph i opcija za battery health.

Pored slike napisite o kom se Apple Watch modelu (series) radi i koliki je battery health. Takodje da li je u tom danu za koji graph postavljate bilo nekih specijalnih zahtevnih momenata, tipa Workout itd...

kod mene je u pitanju Series 5 - battery hp 93%, 40 min Outdoor workout walking.

Generalno, na ideju sam dosao tako sto sam zeleo da uporedim battery drain sa ostalim Apple Watch-evima, posto se meni cini da se meni dosta brzo trosi baterija, a i ova moja kriva mi izgleda strmo za obicno nosenje sata u toku dana (izuzev spomenutog 40 minutnog workout-a).

edit: kod mene je upaljen AODAOD ubija bateriju za duplo brze, znaci jedva dan da izgura, ja sam ga ugasio posle par dana..

Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

gidra85
01-03-2021, 01:57
I ja sam ugasio AOD po prvi put (pre 2 dana), bukvalno duplo brze (tj duplo duze bez AOD)... zar je moguce... ja sam mislio da su to dodatno ispeglali kroz WatchOS7.

miodrage
01-03-2021, 09:58
Pa kako da ispeglaju da AOD trosi isto struje kao kad nema AOD? To je po svim fizickim zakonima nemoguce! Iskreno, ja sam AOD ugasio cim sam dobio sat, i nijedng sekunda mi nije palo na pamet da to ukljucim, a i rad ekrana sam smanjio na 15 sec. Tu bih najvise voleo da postoji opcija 30 sec, ali sta je tu je. 70 mi je jednostavno previse, i to je nepotrebno trosenje baterije.
Sto se moje neke upotrebe tice - oko 30-36h moze da izdrzi, uz obavezno nocno nosenje i Sleep analysis. Series 5, 44mm, godinu i 4 meseca star. BH 95%