PDA

View Full Version : Kontakti nestali?



miodrage
17-02-2021, 22:04
Juce uvece sam uradio update na najnoviji WatchOS, i sada u telefonu nemam vise kontakte. Pokusao sam preko Watch aplikacije u telefonu da stavim na rucno, da ponovo vratim, nista se ne desava, uredno stoji mirror iPhone, ali u satu kontakata nema. I sada kada mi stigne poruka, ili me neko zove, meni izlazi samo broj te osobe, ne i ime kontakta. Ne znam koliko ima veze sto sam ukljucio Everybody aplikaciju, isto sinoc.
Ima li ko ideju osim unpair, pa repair i i sve ispocetka?

dzenopoljac
18-02-2021, 04:41
Nestali kontakti na telefonu ili satu? Ako je samo na satu, meni se isto događalo i onda samo sačekam neko vreme i sve se vrati. Čak mi se dešavalo da nestanu kontakti bez da sam radio update. Ja bih sačekao malo. A ako su nestali i sa telefona, to je neka druga priča.

miodrage
18-02-2021, 13:44
Samo sa sata su nestali. U telefonu je sve kako treba.
Pokusao sam da iskljucim ukljucim sat. Pokusao sam reset drzeci oba dugmeta, pokusao sam u Watch app da uradim reset sync settings i nista ne pomaze. Jos jedino unpair, pa re-pair, ali to sam jednom radio, i smucilo mi se, posle sam satima namestao sve ponovo.

Hertzog
19-02-2021, 13:15
Jesi li pokusao restore iz iclouda da uradis

To predlaze apple, pored ovog sto si vec uradio

Valjda neces morati unpair raditi, teski je smor

miodrage
20-02-2021, 21:12
Kako je dzenopoljac sve se spontano vratilo posle 3 dana. Do cega je bilo, pojma nemam, jedino sto sam jedno 10x kliknuo reset sync ali nije do toga... bitno je da je razreseno, za sada :D

dzenopoljac
21-02-2021, 04:30
Znao sam [emoji16] Neki zaglup samo. Drago mi je da je rešeno [emoji1303]