PDA

View Full Version : Serija 5 ili SE?



dachakragujevac
13-02-2021, 19:06
Šta uzeti od ova dva modela? Znaci nebitni su mi merači, fitnes i sl. Totalno Anti-sportski sam tip (nažalost visa sila)...[emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

zikicz
13-02-2021, 19:54
Bolje SE.

smitrovic
13-02-2021, 20:54
Uzmi SE obzirom da te ne interesuje tracking.

Gubis u odnosu na peticu:
Always on retina display
ECG senzor


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

phanatique
13-02-2021, 21:09
Ja licno bih 5 iskljucivo zbog always on display-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

dachakragujevac
13-02-2021, 21:43
Pa meni je to isto nebitno,jer trenutno koristim active 2 i AOD mi je uvek isključen! Baterija skoro duplo više traje,a to mi je vrlo bitno.


Sent from my iPhone using Tapatalk

phanatique
13-02-2021, 22:17
Kad je ukljucen AOD on trosi samo 1% snage procesora pa je potrosnja baterije potpuno zanemarljiva. Meni recimo znaci, ali ako tebi ne znaci, onda logicno idi na SE.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

dachakragujevac
13-02-2021, 22:21
Pa najverovatnije ću ipak uzeti SE? A jel ima nešto sto bi mogli da mi kazete i vezi apple watch-a? Nikad ga nisam koristio,pa možda ima nešto sto je bitno pri kupovini. Naravno samo nov dolazi u obzir. Vidim tamo neke oznake GPS i sl.,pa me i to zanima.


Sent from my iPhone using Tapatalk

zikicz
13-02-2021, 22:45
Pa,moze da bude i LTE,ali to kod nas nece skoro,tako da ti ne treba.GPS ima svaki.
SE neme te kerefeke kao 5,6. Merenje.fitnes i to.

Hertzog
13-02-2021, 23:52
I kod mene je AOD iskljucen, nesto me nervira da non stop svetli, bespotrebno mi je, svakako odlicno reaguje kada podignem ruku, displej se upali i nista ne gubim. A cini mi se da je bateriju dosta brze trosio sa ukljucenim AOD.

sto se tice ECG, bukvalno sam ga 5 puta koristio i to je to. AW5 je kod mene. Najvise ga koristim za treninge i savrseno radi posao, trcanje, plivanje, HIIT. Jedina zamerka je sto tokom treninga u bazenu (zatvorenom, a ako se dobro secam i otvorenom) ne prepoznaje distance kada radim noge, npr plivam 400m samo noge kraul i ne ucita da sam plivao 16x25m, tako da mi finalni trening uveg bude kraci od stvarnog, prepoznaje samo pune tehnike kada plivam. S obzirom da od druge serije koristim AW, meni je trenutno appleov najbolji i najkorisniji gedzet