PDA

View Full Version : Problem sa pozivima



vukashinp
25-01-2020, 15:39
Pozdrav, ljudi! Od juce imam problem sa iphone x. Kada hocu da pozovem nekog, pise samo da poziva, ne cuje se da zvoni itd.. kada mene neko pozove, nedostupan sam, ali nakon toga mi odmah stigne poruka da sam imao propusten poziv. Pise mi da imam mrezu.. probao sam da upalim i ugasim airplane mode, reset mreze, reset celog telefona, menjao vreme i datum, vadio i ubacio sim karticu..

mikenzi
25-01-2020, 15:50
Menjaj karticu prvo.

zabrljanje
25-01-2020, 15:56
Mogao si da napises koja mreza i da li je samo na odredjenim lokacijama ili bilo gde.

Mnogi imaju problem sa baznim stanicama i prebacivanjem sa jedne na drugu, kao i 3G i 4G signala. Telk om je tu dominirao a onda su, iz licnog iskustva, to promenili na odredjenim mestima.

Mozda trebas da promenis karticu.

vukashinp
25-01-2020, 16:34
Juce dok sam bio u Beogradu sve ok bilo, danas sam u Kragujevcu, i desava mi se ovaj problem. Vip mreza je u pitanju. Problem je sto ostali nemaju problema koji ja imam..

zikicz
25-01-2020, 16:44
Meni se to desavalo,doduse retko,na Telenorovoj mrezi. Isto je bio u pitanju iPhone X. Bez nekih pravilnih vrmenskih intervala. Danas se desi,pa za 5 dana,pa za 10...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

miskot
26-01-2020, 02:11
Isti problem skoro uvek imam kada sam u BIH jedino pomaze prebacivanje na manuelni izbor mreze

vukashinp
27-01-2020, 11:57
Vratio sam se u Beograd, radi sve normalno. Eto, ako nekad neko bude bio u nedoumici li misli da mu nesto nije u redu sa telefonom. Ne pomaze ni reset, niti bilo sta drugo. Iako ostali imaju mrezu i mogu da obavljaju pozive, ja iz nekog razloga nisam mogao. Imao sam mrezu, ali bukvalno kao da nisam imao.

m_vlajko
04-02-2020, 09:28
Ja sam iz Kragujevca. Desavalo se i meni pre par dana isto, zvoni, ne reaguje, pokazuje mrezu a nedostupan, al se sam vratio u normalu. Trajalo je to nekih 2,3 sata i vise ne! Meni je broj prebacen sa Vipa u Mts! Vise se nije ponavljala greska!


Sent from my iPhone using Tapatalk