PDA

View Full Version : Ne mogu prebaciti slike na PC



Everytime
09-11-2019, 11:02
Mozda sam pogrijesio dio foruma ali radi se o iPhone 8, HP probook.

Kada spojim tel na laptop (dozvolim pristup slikama i ono trust this pc), itunes sve uredno prepoznaje. Medjutim, nikako fotoografije ne mogu da prebacim, cak ih i vidim kada odem na iphone kroz windows explorer, uradim copy i on prebaci 10ak i stane, kao da je zavrsio. Ima ona photos app na windows 10, ona automatski izbaci da se ne mogu uvesti slike sa ovog uređaja. Malo sam guglao i vidim da neki apple mobile device driver moze biti stavka ali sva rjesenja sam probao (brisati itunes, uraditi update iphone drivers kroz device management).

Ima li iko predstavu sta je problem?

e da, skinuo i neku third party app sa import slika, i kaze da nedostaju itunes driveri

rikee
09-11-2019, 11:11
Probaj sa 3uTools... pretpostavljam da nemas slobodnog prostora na telefonu, pa mozes da obrises Facebook ili messenger da malo prodise telefon [emoji16]

dzenopoljac
09-11-2019, 11:12
Pa to ti je odgovor. Kada prvi put povežeš iPhone sa kompom trebalo bi da ti automatski instalira sve drajvere za Apple.

Everytime
09-11-2019, 20:05
Probaj sa 3uTools... pretpostavljam da nemas slobodnog prostora na telefonu, pa mozes da obrises Facebook ili messenger da malo prodise telefon [emoji16]


3utools je odradio posao, nakon sto sam preko njega skinuo taj driver

nemam fb ;)

djetk0
09-11-2019, 23:15
Ja sam imao problem, nije htio da prekopira slike koje su na icloud... Pa ugasih icloud, downlodovah slike i onda copy paste.