PDA

View Full Version : iPhone 6 reboot loop na punjacu - help!



bravo88
24-08-2019, 22:09
Poz ljudi,

Drugarica ima iPhone 6, kad se stavi na punjac rebootuje se konstantno, boot potraje sekund i krene iz pocetka. Nemoguce je staviti ga u recovery mode ili DFU, jer jednostavno nece ni da krene da se pali.

Da napomene da je zamenjen ekran na njemu pre nekih nedelju dana, i radio je ok a ovo krenulo da se desava juce. Drugarica ocajna pred more :) Moze neki savet, sta mogu da probam da mu uradim? Jao kad bi Mekenzi video ovo :)

Evo snimka:


https://we.tl/t-IZ0WlJntHu

tvzmaj
24-08-2019, 23:19
Koliko sam shvatio ugasio se potpuno i sada pravi loop na punjenju?
Ugasio se kada se ispraznila baterija na 0% ili je priključen na punjač sa npr 10% pa ga punjač ugasio?

bravo88
25-08-2019, 01:04
Da, baterija je prazna i uopste se i ne puni jednostavno ovaj boot loop ovako kao na snimku sto sam prikacio. Uspeo sam malo pre da ga ubacim u DFU, itunes ga ocitao i lepi je odradio restore medjutim kad je zavrsio i kad je trebalo prvi put da se upali opet je krenuo boot loop. Telefon bez punjaca nece ni da se pokrene a na punjacu boot loop od par sekundi. Sta mu se uopste desava?

tvzmaj
25-08-2019, 03:22
Možda je baterija otkazala. Možda koristi kabal koji nije dobar. Nisi trebao da trčiš u opcije. Bitno je da ga probaš sa original punjačem i original kablom. Ja sam bio ubeđen da je kompjuter najbolji punjač. Provereno ništa bez originalnog adaptera za punjenje a za kabal se odavno zna da samo aple može da ga napravi kako treba.

bravo88
25-08-2019, 04:02
Probao sa nekoliko kablova ukljucujuci i originalni, ista prica. Zanimljivo je da kad sam uspeo u DFU da ga ubacim odrafio je restore bez prekida i gasenja a kad je zavrsio i krenuo da ulazi u sistem opet ista prica. Ne deluje mi da je baterija jer bi sa gasilo i tokon restore-a. Bas ne znam sta da mu radim.