PDA

View Full Version : Wireless charging



vulence00
26-07-2019, 11:27
Mozda ima negde ova tema na forumu, ali stvarno nisam uspeo da je nadjem. Kupio sam u Gigatronu iPhone 8 plus i dobio na poklon wireless charger Belkin SWQI i imam Anker adapter od 24W i 2x 2.4A outuput. Da li sve ovo ubija bateriju telefona? Neki savet?

shiza
27-07-2019, 01:23
A mene interesuje na kom principu radi.Ja sam pokusavao sa externom baterijom koja je wireless charging,ali nisam mogao ip8 da konektujem.

nikolastojanovi20
27-07-2019, 12:17
Mozda ima negde ova tema na forumu, ali stvarno nisam uspeo da je nadjem. Kupio sam u Gigatronu iPhone 8 plus i dobio na poklon wireless charger Belkin SWQI i imam Anker adapter od 24W i 2x 2.4A outuput. Da li sve ovo ubija bateriju telefona? Neki savet?

Ne ubija. Ja punim sa apple brzim punjacem od prvog dana 2 ajfona i nista im ne fali. Jos stoji na 100% health. Najbitije je ne prazniti telefon do kraja. Znaci ako imas 30% i zuris negde, bolje ga je dopuniti bar do 35% pa nastaviti dalje nego cekati da se isprazni. To je cela filozofija. Anker je skoro jednako dobar kao original. Što se tice principa rada nema nikakvog tu principa, stavis telefon na bezicni punjac i on se puni. Jedino ako ima problema sa telefonom ili punjacem on se nece puniti. Prosto.