PDA

View Full Version : Safari ne ucitava na 4g,a na wifi radi normalno



magistar0
09-07-2019, 20:06
Pise u naslivu sve manje vise,imam sileo iph xs max 12.1 ,i sve je bilo u redu do danas kad nakon sto sam ukljucio 4g safari kaze da nije spojen na net.drugi pretrazivac radi duck go recimo.Resetirao,rebotao ,cistio podatke iz safarija,ne znam sta bih jos mogao napravit.Skinuo sam succes neki tweak koji kao moze unjailbreakat i ostavit na istom softweru na kojem je sad ?Znaci trebam neku pomoc,ako tko zna nesto?Hvala unaprijes

bbrks
09-07-2019, 20:08
A da probas neki drugi browser?

magistar0
09-07-2019, 20:15
pa kazem radi mi duck aplikacija.Ali ne mogu ostavit tak safari ili,mislim htio bih to rijesit

bbrks
09-07-2019, 20:22
Puffin....try it,

magistar0
09-07-2019, 20:27
ma rade meni svi pretrazivaci osim safarija.Sad sam u chimeri nakon reboota isao disable all tweaks i safari je proradio,al cim napravim rejailbreak opet prestane.Znaci moguce da neki od tweakova rade problem,al ne znam kako da saznam koji osim da brisem jedan po jedan ili kako?

zabrljanje
09-07-2019, 20:28
Mozes da probas da u okviru unc0ver-a oznacis Restore RootFS i onda krenes sve iz pocetka.

magistar0
09-07-2019, 20:35
imam sileo i chimeru

zabrljanje
09-07-2019, 21:09
How To Unjailbreak Chimera JailbreakRemove SileoAlthough we have the option to Restore RootFS in Chimera jailbreak only when we are not jailbroken with it. When you’re jailbroken with it you don’t see that option.
so here I am explaining step by step how you can unjailbreak Chimera jailbreak from your iPhone, iPad devices.

Step 1:

First of all, restart your device if you don’t see Restore RootFS option in your Chimera jailbreak utility (you need to perform this step if you’re jailbroken).


Step 2:

After you reboot, open Chimera application and swipe up from the button displayed at the bottom.


Step 3:

There you’ll see Restore RootFS option which was not visible before. Tap on it, and press OK in a pop up that appears. After that, you can see “Restore FileSystem” on Chimera Jailbreakapplication.


Step 4:

Tap on this Restore FileSystem button, it’ll restore your files back to stock iOS.


https://www.techacrobat.com/unjailbreak-iphone-remove-jailbreak/


https://igeeksradar.com/remove-chimera-jailbreak/



Backup pre cackanja oko toga.

magistar0
09-07-2019, 21:11
ajde probat cu.hvala

magistar0
10-07-2019, 15:58
pa da kazem epilog.Nije pomoglo nista osim brisanja telefona daljinski preko find my iphone .Ostaje na istom softweru i onda sve ponovo.Jb itd.
Safari naravno sad radi,medjutim skuzio sam da mi je nesto u backupu pravilo problem sa safarijem.Tako sa sam morao postavit kao new device komplet.
Samo tlaka brate sve to ponovo dodavat repoe,tweakove itd.U globalu,zaista volim jb,ali kad bi u iosu bilo par tih tweakova koji su mi super ne bi bilo potrebe za jb vise.Evo neki dan sam kupio notchification tweak,znaci super stvar jer i dok je dnd ukljucen dobijes obavijest ono vidni neki podrauzaj da znas da si dobio poruku ili nesto .Recimo gledam filmove na phonu s ukljucenim dnd i bez tweaka ne znas da li si ista dobio pa stalno vucem notif.centar dolje da provjerim,a ovako nije potrebno.I tako ima jos tih par stvari za yt koji moze radit u backgroundu itd.
Uglavnom,ako netko treba vratit telefon na postavke,a da ne zeli update softwera,najlaksi put je preko find my iphona na kompu samo pod alldevices i erase .