PDA

View Full Version : Problem pristupa sajtu i mail-u sa telenor mreže



michael clayton
03-06-2019, 10:03
Imam problem da sa mog telefona pristupim mail-u sa 4g, inače sam na Telenoru. Onda sam probao da odem na sajt, ali ni njega neće da otvori. Čim uključim wifi sve radi normalno. Inače primetio sam za sada da samo moj sajt neće da otvori kada je na mobilnom internetu. Sve ostalo radi kako treba.

Problem je inače krenuo pre deset dana kada su mi iz Sbb hostinga najavili radove na cPanel i kao uradiće to od 3 do 6 ujutru. I onda sledeći dan mi se dešava ovo.
Supruga je takodje na Telenoru i ona sajt otvara bez problema.

Zanima me da li je sada problem do telefona (uradio sam reset network settings i isto je) ili su nešto zeznuli ovi iz Sbb hostinga, nekad je bio Eunet. Nigde nisam na netu našao neki sličan problem.

Inače sam na ios-u 12.3.1

miskot
04-06-2019, 00:31
Postoji mogucnost da ti je ip adresa koju dobijas od telenora blacklistovana kod sbb-a. Meni se desilo par puta da ne mogu da pristupim cpanelu sa moje kucne mreze ali posle poziva yunetu sve je proradilo/

michael clayton
15-08-2019, 13:12
Nikako da odgovorim da sam resio problem. Pozivom eunet call centra, oni su resetovali, dogadjalo se jos jedno dva puta i isto sam zvao i evo vec mesec dana sve sljaka ok. Kako sam razumeo do blokade je dolazilo jer je neko vise puta ukucao sifru za pristup mom mailu, mada ne znam kakve to veze ima sa mojim mobilnim internetom, ali uglavnom problem je resen.