PDA

View Full Version : Restore from backup sa JB?



kristianmarkovic
19-05-2019, 09:23
Zdravo svima, imam jedno malo nesvakidasnje pitanje. Naime, kako dolazi lepo vreme i ne nosi se jakna, ja moj 7+ ne znam gde da stavim (pederusu ne planiram da nosim), pa sam resio da se trampim sa zenom, oboje smo na 12.1.2 sa JB. Kako sad da prebacim podatke sa njenog telefona na moj i vice versa a da ne izgubim JB? Da li postoji neka JB aplikacija, da li je mozda i preko iTunes-a moguce...

zikicz
19-05-2019, 09:58
Pa probaj da uradis backup na itunes na svom telefonu i probaj posle sa ga vratis.

kristianmarkovic
09-07-2019, 15:27
Vrlo interesantna stvar kod ovog uncover jailbreaka je sto moze da se za minut unjailbreakuje telefon. Udje se u settings uncover aplikacije na telefonu i stiklira opcija restore root fs i uradi mu unjailbreak, posle toga lepo erase all content and settings i restore from backup. mission accomplished

zikicz
09-07-2019, 15:30
Pisano je o tome u temi o uncover jb. Ima i video uputstvo,cini mi se.
Ali repovi od jb uvek ostaju.

bbrks
09-07-2019, 18:46
I te kako....ja sam to uradio i posle toga hteo da probam IOS 13 betu. Sanse nije bilo, jer je od JBa ostalo ono ''no update''. Tek posle restora i setup as new se sve pocistilo kako treba.

zikicz
09-07-2019, 19:16
Tacno. Bez restore nema sanse da se ocisti. Losa strana je sto mora na visu verziju iOS,za koju nema JB,ali nema glava da boli.

bbrks
09-07-2019, 19:25
Kod mene je svakako sve OK sad, IOS 13 je def ozbiljan pomak napred, a dark mode je super. Realno moram da priznam JB me vise ne zanima.

zikicz
09-07-2019, 19:39
Pa i kod mene je sl situacija. Sad kad je dark mode tu,nesto me i ne vuce jb.
Jedino sto me koci da insraliram iOS 13 je prica oko baterije. Kazu dacdosta keace traje. Na iOS 12 je srvarno fenomenalna. Moram priznati da nakon pojave novog iOS,nisam nesto bio preterano odusevljen,ali kako veeme prolazi i citam utiske,cini mi se da je bas dobar.

milos.aralicak
31-08-2019, 16:19
Jos da naprave neku app za snimanje razgovora na ios 13 bilo bi super. To mi jedino fali i zbog toga i nekih manje bitnih tweaks stavljam jailbreak.