PDA

View Full Version : Slab zvucnik prlikom razgovora



tanleoni
20-01-2019, 19:55
Od pre nekih dve nedelje, kada pricam sa nekim slabo ga jako cujem, pa uvek moram da prebacim na zvucnik i tako pricam. Da li neko zna u cemu je problem?

nixysx
20-01-2019, 19:56
Uzmi iglu i četkicu za zube i očisti slušalicu ako se nastavi probuši iglom jednu malu rupu, ako je i dalje isto, crkla je slušalica

televes
20-01-2019, 20:33
........probuši iglom jednu malu rupu,

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

mislim da je resenje "malo" glupo....
bolje je bilo da se prvo uradi "search", jer ima nekoliko tema o tom problemu...

bobanbg9
20-01-2019, 20:45
Uzmi stapic za usi malo pritisni i trljaj. Za 20 sekundi progledace ti telefon[emoji6]

p.pera
20-01-2019, 20:48
Meni nikakve četkice i igle nisu pomogle, bilo je zaprljano iznutra i moralo je da se otvori i očisti.

nixysx
20-01-2019, 20:58
mislim da je resenje "malo" glupo....
bolje je bilo da se prvo uradi "search", jer ima nekoliko tema o tom problemu...

Veruj mi, nema šta nisam probao, baš je bilo na iP6 i ja nisam verovao šta mi je rešilo problem. Meni je mikrofon bio dosta zagušen i nije lepo snimao zvuk u aplikaciji kamere, samo na prednjom i u pojedinim aplikacijama i onda sam pročitao da se treći mikrofon nalazi u slušalici i da treba da se očisti i malo probuši iglom, to sam uradio i ostao u šoku... Čulo se ponovo normalno i sagovornika sam čuo duplo glasnije i bolje, isto sam pre toga uvek prebacivao na zvučnik da bih čuo, što mi je ostalo u naviku i i dalje radim [emoji38]