PDA

View Full Version : Facebook 3.1 update (sada sa Push notifications)



iDarth
07-01-2010, 05:23
http://img64.imageshack.us/img64/1047/img0175.png http://img706.imageshack.us/img706/7373/img0174d.png


Pre sam nekoliko minuta u AppStor-u se pojavio novi update za Facebook, verzija 3.1. Šta je novo u ovoj verziji? Nezaobiazna Push Notifications opcija!

woffer
07-01-2010, 11:47
Izasao je i 3.1.1! ;)

TnT
07-01-2010, 12:28
konacno su se setili da izbace update za facebook...:):)

boriskooo
07-01-2010, 13:33
I sada je potpuno funkcionalan facebook za iPhone/iPod Touch :)

Nesha
08-01-2010, 19:27
Ima i contact sync, sto uopste ne radi lose, tj sinkovace detalje i slike vasih kontakata sa Facebook-a sa vasim kontaktima iz Imenika.

Dexxy
08-01-2010, 20:14
Sinhronizaovao je malo i pogresne kontakte ali nema veze... Nema jos notifikaciju za chat??

m512pg
09-01-2010, 18:16
Zanimljiva opcija, obzirom da mi mi koristila notifikacija za poruke iz inbox-a.
Jedno pitanje, obzirom da nisam bas siguran kako funckionise ova push notification - jel se trosi baterija vise tj. da li se tel. sam kaci na net i provjerava notifikacije, ili server sam obavjestava tel. kad pristigne nesto. Malo pojasnjenje.
Poz.

lope
09-01-2010, 18:49
Meni nece slike da sync... Wtf?

m512pg
11-01-2010, 00:42
http://img64.imageshack.us/img64/1047/img0175.png

Jel moze mala pomoc kako da se dodje do ovog izbornika? Instaliram app, aktiviram ga u general>notification, al dobijem samo 3 opcije (alert, sounds, i badge). Jel potrebno staviti na ON i Push u general>mail, calendars..>fetch new data, il treba nesto podesavati unutar aplikacije.

CJay
11-01-2010, 01:07
jel se trosi baterija vise tj. da li se tel. sam kaci na net i provjerava notifikacije, ili server sam obavjestava tel. kad pristigne nesto.

ne znam za bateriju, ali meni svako jutro stigne notifikacija da mi je neki lik, (zaboravio sam mu ime i nemam pojma ko je) poslao poruku...odem u inbox, tamo nema nista, pogledam kredit a on na 0,03 din...toliko o glupom push-u za facebook...:vb_smash:

m512pg
11-01-2010, 01:14
Pa nakon malo surfovanja, dosao sam do zakljucka da push notifikacija generalno ne jede bateriju(osim ako vam redovno ne pristize brdo mejlova isl.).
Meni ovaj facebook app sasvim normalno radi, i brz je. Jedino mi ne odgovara sto mi stizu notifikacije za razne gluposti, meni je potrebno iskljucivo za poruke iz inboxa. Odatle i moje pitanje u prethodnom postu, jer mi nesto ne ide od ruke da dodjem do onog izbornika.

CJay
11-01-2010, 01:55
imas cim udjes u settings, pa na dnu imas one settings-e za pojedine aplikacije, izmedju ostalih i facebook...pa tu imas onda push notifications i biras sta hoces da stize...nadam se da si na to mislio...

mknjizar
15-01-2010, 20:51
Izasao je update(3.1.2). Samo neke sitne popravke!

vikhiiz
02-02-2010, 22:43
Ljudi pomagajte !
Otvorio sam thread u sekciji iPhone 3g/pitanja i problemi/push ili notifications... ali slaba vajda :(

Ne znam šta se dešava...
Ne stižu mi notifikacije ni za FB ni za Mail !
Jel može za početak neko da mi razjasni te notifikacije...
Kada su ON (recimo za FB - uključene u Settings/facebook, i plus Settings/notification), da li onda sve za šta treba da stigne notifikacija, stiže kao da stigne sms, odnosno pojavi se badge, i alert se čuje ? Da li je isto tako i sa Mailom ?
Ono što je važno, nonstop mi je uključen WiFi, a recimo mail proverava tek kada uđem u sam mail... Što se tiče maila, kada je WiFi ON, da li bi trebalo da mi stigne obaveštenje kao da stiže poruka, kada stigne mail, ili samo Badge i alert, jer ništa živo ne stiže !?
-OS sveže instaliran (nema nedelju dana)
-od dodatak ima samo SMS helper, PushFix (koji sam unnistalirao, jer sam mislio da zbog toga), infinidock, i klasika, AppSync, CallerIdFix, Ultrasnow, SBSettings...

Ne znam više šta da radim, poludeću !

dule977
07-02-2010, 15:40
Isti problem i kod mene...sve mi je u settings stavljeno na ON, ali obavijesti mi ne stizu.

vikhiiz
07-02-2010, 23:06
Kažem ti, ne radi mi ništa... Ni email ni taj facebook, ni occasions... Ma ništa što koristi push, ne radi ! Fresh install je urađen i opet ništa.. Stavio PushFix, i opet ništa... nemam ideju, u čemu je problem !
Jedino ako treba da bude uključen EDGE, ali ja želim da kada uključim WiFi meni stignu te notifikacije, a ne da stalno radi EDGE, i da me deru ovi iz MTS-a...