PDA

View Full Version : pdf ubaciti preko itunes-a



biglebowski
06-01-2010, 19:28
kako da ubacim pdf fajlove preko itunesa?
da li iphone ima po defaultu reader za pdf ili se i on mora naknadno istalirati i koji je najbolji.
trazio sam po forumu ali nista na ovu temu
pozdrav svima

dude


da dopunim pitanje.kako ubaciti pdf fajlove u da dopunim pitanje.kako ubaciti pdf fajlove u iphone.imam i mac i win xp
edit2-pdf-ove sam prebacio preko windows commandera i tpota

(javascript: leoHighlightsIFrameClose();)

dado
06-01-2010, 19:35
iPhone nema po default-u reader. Skini DocsToGo (on ti je dobar) sa neta.Evo možeš npr. odavde :
www.igui.ru tu sigurno ima.

starijibrat
07-01-2010, 12:21
Goodreader, po mom misljenju, najbolja aplikacija za pdf

TnT
07-01-2010, 12:37
imas i ove dobre programe za pdf, a fajlove ubacujes preko interneta(wifi)



PDF reader pro



http://appulo.us/appdb/?page=viewapp&id=4488

PDF Expert



http://appulo.us/appdb/?page=viewapp&id=10309

Sharky
07-01-2010, 19:01
Svi su preporucili programe ali niko kako da ubacis PDF fajl. Za to koristi "iPhone folders" program koji skines za pdf, otvoris, napravis neki svoj folder ili vise foldera, onda sa iphone folders-om udjes u var/mobile/applications/pa taj program koji koristis za pdf i nadjes te svoje foldere, tu ubacuj PDF fajlove

TnT
07-01-2010, 19:32
moze i tako,a sa nekim moze preko neta direktno da se ubacuju fajlovi(znaci ne moras da povezujes iphone preko usb na komp), odes samo u internet explorer ili bilo koji browser na kompu, a prethodno odes u aplikaciju za pdf i tamo nadjes share ili zavisi koji je program i on se poveze na net i da ti adresu koju da uneses u svoj browser na kompu i tako prebacujes sa kompa na iphone fajlove, kao npr. aplikacija na iphone QuickOffice ili PDFReader pro...:)

Pittsburgh
07-01-2010, 23:52
Meni se svidja sistem koji ima GoodReader...On je ovako extra+ se extremno laku ubacuju knjige. Sam o skines njihov program za PC i prebacujes ga na iPhone direktno prko USB-a. Nista lakse. Videces,extremno lak nacin

torla
08-01-2010, 00:42
ja nemam wi fi kako modu da baci pdf i da ga citamn na iphoneu/ koistim quickoffice.

Sharky
08-01-2010, 01:25
Napravi neki folder u quickoffice-u. Skini iPhone Folders ili neki drugi slican
SSH program za komp. Povezes iphone i odes na var/mobile/applications/xxxxxx-xx...(quickoffice)/documents i tu ces videti svoj folder, tu prebaci sve sto zelis
P.S. Quick Office nije bas najbolji za PDF fajlove, vece pdf fajlove teze cita

biglebowski
09-01-2010, 01:54
ubacio sam pdf preko win commandera i tpota.
digresija:

video sam da kad je instaliran *taj* ssh da moze virus da se zakaci.ne znam da li to imam u fonu i gde da ga ugasim.video sam da moze da se menja defolt pass,ali bih ja to iskljucio(kako je u jednom postu savetovao iphone-srbija team).
da li je dovoljno iskljuciti wifi?i koja rec o ssh bi me zanimalo

pozdrav

dude
evo prakticnog resenja za postolje.tema o postoljima je zakljucana.izvor google images

Sharky
09-01-2010, 02:58
Extra ideja za postolje, samo jos da iskopam negde iz podruma neku kasetu. Sto se SSH tice, nemas ga po defaultu u iphonu, jedino ako instaliras OpenSSH i TogleSSH imaces ga, naravno pojavice ti se i ikonica u SBSettingsu.
Za ubacivanje i obrnuto fajlova u IPhone najbolji ti je iPhone Folders, samo ga instaliras na komp, povezes iphone kablom i uzivaj

http://iphonefolders.com/1.0.31/iPhoneFolders.msi

biglebowski
09-01-2010, 09:51
i ja sam hteo da kopam po podrumu,ali je DV kaseta u pitanju(za kameru).
probacu i iPhonefolders prog(na zeninu zalost).kucni racunar mi je po defaltu mac,a xp se vadi po potrebi.kako sam poceo da se igram s iphonom uglavnom su oba pored njega:crash:

Mistrija
27-02-2010, 20:14
Do nedavno sam koristio GoodReader za PDF-ove i Scaner Pro za kreiranje istih, od juce koristim PDF Reader koji ima u sebi i Scaner/kamer a i odlicno prikazuje PDF, dok file share radi identicno kao GoodReader tj. WiFI/Bonjour/Browser ...sve 1/1 OK.

Preko iTunesa nista, a iPhone zapravo ima integrisan reader, npr. u mail aplikaciji, tako da sam nekad sam sebi slao PDF na email i otamo citao.

mikism
03-03-2010, 14:42
to je bas lose odradjeno,kad ne mogu sam sa kompa da ubacim pdf file i da citam