PDA

View Full Version : Uradi sam iPhone postolje



iDarth
06-01-2010, 10:59
http://img121.imageshack.us/img121/9692/3832158082f6244786b8.jpg (http://ianatomija.blogspot.com/)

Ukoliko vam je ostala kutija od telefona, ovo je projekat koji reciklira beskorisne iPhone kutije.

Detaljnije na ianatomija.blogspot.com (http://ianatomija.blogspot.com/)

djalf
06-01-2010, 14:05
Hehe, originalno, nema sta :)
I ne treba vam dock :)

shO
06-01-2010, 14:54
A koji je source?

iMinja
06-01-2010, 15:20
Cool ;)

@shO Source ti je ianatomija.blogspot.com

shO
06-01-2010, 15:21
@iMinja... Aj' se kladimo da nije... :) Ja mislim na pravi SOURCE, a ne na COPY PASTA!

zixY
06-01-2010, 15:24
shO je u pravu, ali iDarth je trebao bar staviti sa kog source-a je to preveo. Ja na mom blogu price iskljucivo pisem sam, ako kopiram od nekoga ( ili mi neko da ideju ), uvek stavim link ka originalnoj prici ili pomenem ko je dao ideju o tome! :D

BenJo_O
06-01-2010, 20:48
E, a kako napravit ovo chudo što se u njeg stavlja iPhone ?

1024
06-01-2010, 23:07
Pretpostavljam da se u kutiju ugura usb kabl od iPhone-a.

MegaSkot
07-01-2010, 02:20
Prva glupa stvar ove godine, no treba početi negde. Ne znam baš nikoga kome je kutija za iPhone višak. Pre ili kasnije, mob se prodaje a bez kutije ili ovako unakažene, mnogo teže.

Kapetan
07-01-2010, 02:34
Po cemu mnogo teze? Kutija ti pri prodaji sluzi za??? Da dokazes da imas original kutiju ili sta vec? Originalno jeste svaka cast onome ko se sjetio da iskoristi parce kartona na pravi nacin i ne vidim po cemu bi se iPhone sa ovakvom kutijom losije prodao od iPhone sa "stock" kutijom.

MegaSkot
07-01-2010, 02:36
Ti očigledno nisi nikad prodao neki iPhone, pa i ne znaš kakvi su sitničari ljudi koji kupuju mobilni od 300+e.

Kapetan
07-01-2010, 02:55
valjda daju za telefon zbog njega samog tolike pare a ne zbog onoga sto dodje uz telefon ? ? Naravno ne mislim na punjac, slusalice i sl.

Prodavao sam neki drugi telefon pa sam imao prilike da cujem da mi lik trazi iskljucivo full pakovanje, neogrebanu kutiju, ocuvano sve u kutiji, kao novo a tel star 3 godine .... tako da imam predstavu na sta ciljas.

MegaSkot
07-01-2010, 03:10
Baš o tome je reč ;)

djalf
07-01-2010, 03:31
Da, bez kutije mesto 300 vredi 250e, ma ajde bre, zanosite se ;)

MegaSkot
07-01-2010, 10:02
Koliko imaš godina kad nisi shvatio poentu predhodnih 5 postova? :)

No nevažno, uživajte u seckanju kutija...

.stefan
08-01-2010, 01:39
Apsolutno se slazem sa tobom!
1.greota seckati ovako lepu kutiju
2.svako od nas bi pre kupio telefon u originalnom pakovanju bez obzira koliko je star!
Nekako vise cenis neku stvar koju dobijes u original pakovanju....cenis date pare vise dok ne pokrenes uredjaj pa ti to postaje nebitno,ali na prvo vidjenje je i te kako bitno!

iMorris
08-01-2010, 02:41
Ima ljudi koji ne razumeja takve stvari. Nije isti osecaj kupiti tel sa i bez kutije ;)
Npr. ja sam moju stavio na policu...dodje mi kao neki ukras :)

woffer
08-01-2010, 02:58
Heheh, moja isto stoji na polici u sobi kako ukras i nepada mi je napamet bacat niti busit... Lipo kutija od 2g stoji polozena i na njoj kutija od 3gs, nemos lipsi ukras u sobi! ;)

OTAC
08-01-2010, 14:51
^ to sto vi pricate,realno, ima nekog smisla,samo ako patis od nekog kompleksa za kutijama :I

pa nisi kupio zbog kutije,nego zbog telefona. Isto mi bilo,dobio ja u kesi ili kutiji,ili bio punjac original, ili neki k'o od nokije :I ako ce ga napuniti, ako sve radi sa telefonom, sta me boli uvo kakva je periferija.


to je isto kao i igre za Playstation 3, gde su igre oko 50-70 eura. i sad, mnogi kupe igru i stave je na policu DA SE KAZE kako ima u kolekciji (razbija neke komplekse)i onda 20-30 igara plati 1500+ eura za godinu dana :I
dok sam ja npr, uz ps3 na pocetku dobio 2 igre, posle zamenio za jednu jacu, tu jacu za 2 slabije, retko sam kad nesto doplatio i uvek sam bio u toku i presao preko 40ak igara.....da sam svaku skupljao,stavljao na policu JER JE ORIGINAL I LEPO PAKOVANJE, tj da se kaze kako IMAM (isto kao i za kutiju od iPhone-a) trebao bih za 40 igara 2000eura najmanje da dam,a ako sam dao ukupno 50eura ;)

to je samo pakovanje.....

nenad.jokic
08-01-2010, 15:06
Bravo OTAC,

ja mislim da su svi koji odlepljuju za kutijama pozeri kompleksaši :)
Ja sam lično iPhone kupio ne da se ložim drugarima i svima kako ima do jaja tel (što mogu da sečem ruku radi više od 30% ekipe sa foruma ovde) pa zato i postavljaju glupa pitanja, jer, zaboga oni telefon (izvinjavam se, smarthphone) ne umeju da koristte. Ja sam ga kupio čitso iz praktičnih razloga zato što uz njega štedim do 30% vremena na poslu, jer mi olakšava život sa raznoraznim korisnim aplikacijama. Ovo nije telefon za ("šatro" dobar sam frajer imam fency phone, već ako znaš da koristiš, ovo je sprava koja može da ti život učini lakšim)

I izvinte za off topic, morao sam samo da kažem sve ovo, jer:

WHO GIVE A DAM ABOUT BOX! do yaya je predlog za postolje, a nih nikad dosta, ovo ću i da uradim samo da nadjem kalup za 3G! Svaka čast na prvom postu iDARTH, ovakve stvari su strav, zanimljive i kreativne... :D

Hvala još jednom na linkovanje ideje :D

OTAC
08-01-2010, 15:17
tacno tako. to sto ce kutija da ti stoji na polici i umesto police na 50cm2 da skuplja prasinu, ne znam kome moze biti lepo i poboljsati zivot u bilo kom smislu,kao ukras ili bilo sta :I
telefon je sam po sebi "divan" i fala bogu sto ga imam, ubijem vreme i odusevljava me. Ali da dopustim da mi jedna kutija bude bitan faktor u zivotu :I

neka fala, ima dovoljno ludaka u NS-u

woffer
08-01-2010, 15:24
Normalno da je kupljen iphone zbog uredaja a ne zbog kutije! Pricate gluposti sada! Nek vlasnik radi sa kutijom sta god oce, njegova stvar, isto ka i sa iphonom!
iDarth je postavio post i ako se nekome svida moze napravit, ako ne, stavit ce je na policu, cuvat ce je za prodaju, bacit ce je, koristit ce je umjesto wc-a, njegova stvar!

Da nebi isli u daljni off topic tema ide pod lock!
/LOCK