PDA

View Full Version : Puklo staklo



ebg
02-07-2018, 20:58
Pozz ljudi tereba mi vase misljenje vezano za displej.
Dobio sam iPhone 6+ polomljeno mu je staklo ali koliko sam primetio touch mu radi normalno e sad me zanima da li da kupim preko nekog od kineskih sajtova komplet za male pare ili mi je bolje da uradim reparaciju stakla preko drugara za 45e?

kristianmarkovic
02-07-2018, 21:05
Ja sam radio reparaciju stakla u gaga servisu u nisu, prezadovoljan sam. Ako drugar zna sta radi, slobodno

nixysx
03-07-2018, 01:09
Pa svakako je rearacija najbolje. Ja sam na šestici isto tako učukao. Napukla jedna linija na vrhu i ne smeta, ne remeti ništa. Kad razmislim bolje da imam original display i sve da radi normalno nego neki bzvz, kineski itd. Moja drugarica na 6s menjala stalno 4puta. Telefon joj padne s pola metra pukne, zakači negde on pukne.... Generalno sam čuo dosta lošeg iskustva od mnogo ljudi sa reparacijom stakla. Lepak se pojavi po ivicama vremenom, požitu ekran sa strane, lako puca itd.....

ebg
03-07-2018, 06:48
Isto i mene brine taj lepak ili ne daj Boze da krene da se odlepljuje.

technobuba
03-07-2018, 11:27
Reparacija, masina mala za to ima. To je uv ljepilo, ko zna da radi bude ok.

3gs
03-07-2018, 12:43
ja sam radio na 5s u novom sadu kod dalton zgrade u jednom servisu ne secam se tacno kako bese

lepo je ispalo mogu reci ali me je kostalo 3 puta skuplje od ekrana u kini... e sad menjao sam i te kineske sta znam par puta je bilo vrhunski
a par puta odma posle 10ak dana krene da ser. tac... brljavi katastrofa
tako da sam opet ipak vise za reparaciju iako je duplo skuplja

ebg
03-07-2018, 16:28
To je onda to radim reparaciju. Hvala vam puno!