PDA

View Full Version : AirPods



wifininja
22-03-2018, 04:49
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180322/7eff82b1a08e3453572eed0e7ce9d081.jpg

https://www.apple.com/airpods/

O AirPods se piše po raznim temama pa evo možda je bolje ovako da se piše na jednom mestu o vašim iskustvima nakon korišćenja istih, kakvi su vaši utisci i vredi li ih kupovati.

lujomanga
22-03-2018, 09:48
Super ideja... neni trebaju neke nove slusalice i logicno mi se namece ovo resenje ali ne znam vrede li...
Treba mi neka dodatna vrednost u odnosu na ostale verovatno i bolje bt slusalice za ove pare.

lowzyyy
22-03-2018, 11:33
Moje misljenje je da je cuvanje tih sluski malo cimanje, a da je cena prevelika. Trebalo je da imaju kabl koji ih spaja, pa bi tada bile prakticne. Zvuk na njima je prosecan, po mnogim recenzijama. Da su oko 100e ja bih mozda i razmislio, ali za 170 koliko se ovde krecu ni pod razno

halfman
22-03-2018, 12:21
Slusalice su vrhunske,svaki dan ih koristim,jako su prakticne,zvuk i mikrofon na njima su odlicni ,baterija takodje ...

lujomanga
22-03-2018, 15:52
Ima li jos nekih dodatnih funkcija koje koristis ili samo slusanje i razgovor?

smera
22-03-2018, 16:57
Ima dodatni kabl koji spaja slusalice, ali mora posebno da se kupi.

Big Bang
22-03-2018, 19:49
Koristim ih 3-4 meseca i prilično sam zadovoljan. Zvuk je odličan. Posle prvog povezivanja sa IP, spajaju se čim ih stavim u uši, a muzika prestaje kada ih izvadim. Ima par komandi kuckanjem po levoj ili desnoj slušalici, i to je to. Rešio sam se kablova koji su mi uvek smetali. Traka koja ih spaja je oko 1000 dinara i ima na KP, mada je ja nisam kupio.

.stefan
23-03-2018, 17:57
Ako stoje u usima kao klasicne Apple slusalice, to je potpuno neupotrebljivo jer daleko od toga da moze da zatvori uvo na pravi nacin da spreci buku...
Bas cu negde da ih probam, ali ovako, na prvi pogled, klasicno bacanje para...mnogo boljih resenja za taj novac ima

acckobg
27-03-2018, 01:40
Nema puno izbora za onoga ko ne može da podnese bubice u ušima. Tada izbor pada na airpods ili neke on/over ear slušalice (koje nisu najsrećniji izbor leti.

apple ios
27-03-2018, 10:26
Ja ih koristim evo 3 mjeseca i mogu reci da mi prijaju. Stvarno je super koliko ih je jednostavno upariti, i koliko brzo sve to ide. Otvoris poklopac i dok ih ja stavim u usi, one su vec uparene sa mojim telefonom ili lap top-om..
Baterija me je jako pozitivno iznenadila, jer ih punim jednom nedjeljno.

Nadam se da ce samo sa nekim sljedecim softverom dodati precicu za volume up/down i onda ce biti jos bolje. I da, prilikom trcanja, stoje u usima i ne pomijeraju se, tu sam prije kupovine bio malo skeptican, ali nema problema zaista.

jetblack
27-03-2018, 12:14
Airpods su jedan od najboljih i najomiljenijih proizvoda koje je Apple izbacio na trziste u poslednjih 10 godina. Istrazivanja kazu da je customer satisfaction rate oko 98%. Nije slucajno.

Zacudjujuce, bar za Apple, cena je vise nego konkurentna, brendirane true wireless slusalice idu od 150$ pa navise.

Moje iskustvo, Airpods su slusalice koje najvise koristim, a pored njih dva para znacajno skupljih slusalica skupljaju prasinu. W1 cip je povezivanje na uredjaje podigao na visi nivo, nakon povezivanja na jedan uredjaj, svi uredjaji povezani na vas icloud vide Airpods. Meni licno odgovara to sto Airpods nisu NC (noise-cancelling) ili in-ear slusalice. Ima dovoljno izolacije za gledanje filmova i serija u novijim vozilima gradskog prevoza. Ima dovoljno izolacije da se slusa podcast i vozi bajs, a da se cuje okolina. Ima dovoljno izolacije za muziku/podcast na poslu, a da cujes kolege ako je potrebno.

Naravno da ima nedostataka. Voleo bih da automatski prelaze sa uredjaja na uredjaj. Nema kontrole jacine zvuka na samim slusalicama. Dizajn/boja se ne svidja nekim ljudima.

Apple sat celu pricu podize na jos visi nivo (najbolji daljinac za Airpods je Apple Watch). Voleo bih da nasi operatori podrzavaju Apple Watch LTE. Airpods, watch, apple pay na satu, po potrebi da se javim ili posaljem poruku. To bi bilo lepo.

dzenopoljac
27-03-2018, 14:16
Baš ste me zaintrigirali ovim svojim komentarima. Moraću da ih probam :)

wifininja
28-03-2018, 13:44
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180328/6a057f26e3aea388673db5eaf553c9fd.jpg

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180328/84a913825f098ee9b0620ea4e0e2912d.jpg

E ovako se nose sluške ;)

SG999
28-03-2018, 13:50
Airpods su jedan od najboljih i najomiljenijih proizvoda koje je Apple izbacio na trziste u poslednjih 10 godina. Istrazivanja kazu da je customer satisfaction rate oko 98%. Nije slucajno.

Zacudjujuce, bar za Apple, cena je vise nego konkurentna, brendirane true wireless slusalice idu od 150$ pa navise.

Moje iskustvo, Airpods su slusalice koje najvise koristim, a pored njih dva para znacajno skupljih slusalica skupljaju prasinu. W1 cip je povezivanje na uredjaje podigao na visi nivo, nakon povezivanja na jedan uredjaj, svi uredjaji povezani na vas icloud vide Airpods. Meni licno odgovara to sto Airpods nisu NC (noise-cancelling) ili in-ear slusalice. Ima dovoljno izolacije za gledanje filmova i serija u novijim vozilima gradskog prevoza. Ima dovoljno izolacije da se slusa podcast i vozi bajs, a da se cuje okolina. Ima dovoljno izolacije za muziku/podcast na poslu, a da cujes kolege ako je potrebno.

Naravno da ima nedostataka. Voleo bih da automatski prelaze sa uredjaja na uredjaj. Nema kontrole jacine zvuka na samim slusalicama. Dizajn/boja se ne svidja nekim ljudima.

Apple sat celu pricu podize na jos visi nivo (najbolji daljinac za Airpods je Apple Watch). Voleo bih da nasi operatori podrzavaju Apple Watch LTE. Airpods, watch, apple pay na satu, po potrebi da se javim ili posaljem poruku. To bi bilo lepo.

Ne podrzavaju ni Holandjani LTE za Apple Watch. Mene bas zacudilo prosli put kad sam pogledao. A u Nemackoj samo Telekom.

acckobg
28-03-2018, 19:33
@wifininja

Au koliki ušni kanal ima čovek.

.stefan
29-03-2018, 22:01
In ear slusalice po meni gube svaku poentu koriscenja ako nisu noise canceling. Zasto bi hteo da cujes saobracaj napolju, buku u avionu...i slicno...NC slusalice su nezamenljive, bilo da su on ear ili in ear

dzenopoljac
30-03-2018, 18:03
In ear sluške nikada ne mogu full da te zaštite od spoljašnje buke zbog svoje veličine.

jetblack
30-03-2018, 21:36
Custom in ear monitori koje imam su kao cepovi za usi, blokiraju 70% buke bez muzike. Slazem se za avio prevoz, nc sluske su standard (npr bose qc35), ali ne zivimo svi u avionima. Airpods su sjajne, evo npr. juce sam ih nosio na basketu, posle seo na bajs, slusao neki podcast... Milina.

lujomanga
31-03-2018, 14:22
Meni problem sto mi iz desnog uveta ispadaju sve slusalice [emoji23]

Cuksi
02-04-2018, 15:06
ja sam se razmiljsao da ih kupim ali koristeci stock apple slusalice sam shvatio da me bole usne skoljke od njih kad ih dugo nosim (2-3sata). A koliko sam shvatio po obliku su iste. Sad ne znam koliko je ovo tacno, ako moze neko od vlasnika da potvrdi :)

dzenopoljac
02-04-2018, 15:50
Nisam vlasnik airpod sluški ali mislim da ti to ne bi bio problem jer airpods “vise” iz ušiju i jako su lagane, a obične sluške zbog kabla malo “vuku”.

wyomingplease
02-04-2018, 16:16
To je vrlo individualna stvar i jako je teško dati konkretan odgovor na to pitanje jer ipak svako ima različite ušne školjke. Iz ličnog iskustva mogu da potvrdim da AirPods mnogo manje "žuljaju" pri konstantnom nošenju u odnosu na EarPods, i to je najverovatnije zbog nedostatka kabla jer su po obliku iste. Doduše, na Netu se mogu nać i i suprotna iskustva, tako da je idealno probati ih negde pa doneti odluku.

dzenopoljac
03-04-2018, 13:03
Upravo sam pazario AirPods i oduševile su me iako sam ih u početku pljuvao. Lakoća povezivanja, kako mi ekstra legnu u uvo i ovaj mali punjač su fantastični. Još ću da pišem kad ih budem malo više koristio.

wyomingplease
03-04-2018, 19:20
Izgleda da ni AirPods nisu skroz imune na zavrzlame sa baterijom. Za 20ak dana će biti godinu dana otkako ih aktivno koristim i danas sam ih napunio do 100%, izvadio iz kutije i koristio ih da obavim poziv u trajanju od minut i po. Nakon poziva, kapacitet je pao na 96%. Naravno, nisam do sada obraćao pažnju na te detalje a svakako baterija ne može da izdrži više od 2 sata za razgovore, ali sve mi se čini da do skoro potrošnja nije bila baš ovoliko intenzivna prilikom poziva. Nastavljam da pratim situaciju pa ćemo da vidimo.

dzenopoljac
03-04-2018, 21:06
Pitanje: da li treba držati airpods stalno u kutijici kada ih ne koristim ili se to ne preporučuje? Ne verujem da je poželjno držati ih na punjaču stalno. Opet kada ih izvadim, stalno su konektovane na iPhone.

lujomanga
03-04-2018, 21:10
Posto svi hvalite to lagano povezivanje, da li neko moze da objasni o cemu se radi. Ja recimo imam eksterni zvucnik JBL, cim ga ukljucim on se poveze odmah sa iphonom. Takodje imam i Garmin sat, cim pridjem blize od 20-30 m on se odmah poveze sa telefonom. Da li je sto se tice slusalica nesto drugacije pa kazete lagano?

wyomingplease
03-04-2018, 21:46
Pitanje: da li treba držati airpods stalno u kutijici kada ih ne koristim ili se to ne preporučuje? Ne verujem da je poželjno držati ih na punjaču stalno. Opet kada ih izvadim, stalno su konektovane na iPhone.

Moje uvek držim u kutiji ali sa punjača skidam kad doguraju do 100% punjenja. Nema šanse da ih vadim iz kutije jer to je najsigurniji recept da se jedna od njih izgubi.

dzenopoljac
03-04-2018, 22:07
@lujomanga
Pa nema onog koraka sa uparivanjem bt sluški, kucanjem koda (kod nekih), već radi sve čim ih kupiš. Sluške prepoznaju kad izvadiš iz uveta ili jedna ispadne, pa se muzika/klip pauzira...

jetblack
03-04-2018, 23:45
Postoji uparivanje, ali je milion puta jednostavnije, i sto je najveca prednost, svi uredjaji povezani na icloud nalog "znaju" za airpods sluske.

halfman
04-04-2018, 11:22
Ako ti stoje van kutije ,potrosice se baterija brzo,ja sam jednom ostavio preko noci van kutije,vise od 80 % potrosio ...

acckobg
04-04-2018, 16:44
Zato što su tada u stanju pripravnosti, rade senzori kako bi registrovali da si ih ubacio u uvo, jer ne da kutijica signal. Zbog toga curi baterija.

iLaki
06-07-2018, 17:46
Imam airpods koji se pokvario u garanciji je i iz Amerike nemam račun ali u icentar u PG traže račun pa jesam li u obavezi da ga posjedujem ili ne?

lowzyyy
06-07-2018, 20:00
Za prvu godinu ne bi trebalo nigde da ti traze racun ako su ovlasceni servis

iLaki
07-07-2018, 08:56
Ovlašceni su servis, ali tako komplikuju, interesuje me kako tacno da se obratim appleu zbog toga, znam njemački jezik, pa je li dovoljno da kontaktiram Apple u Njemačku?

mikenzi
07-07-2018, 11:55
Pošalji meni serijski broj slušalica i broj reklamacije.


Za prvu godinu ne bi trebalo nigde da ti traze racun ako su ovlasceni servis

Postoje neki servisi (radnje) koje imaju problema sa plaćanjem i onda Apple (ili distributer) neće da pokrije troškove uređaja koji nisu kupljeni kod njih.

iLaki
07-10-2018, 11:09
Imam problem, kad skinem desnu slušalicu muzika se ne pauzira a na lijevu ide na pauzu odma, je li do slušalice tj senzora na njoj ili je tako zamišljeno da rade?

iLaki
07-10-2018, 18:06
Niko da odgovori ima li ovaj problem na slušalicama?
Planiram da ih prodam a želio bih to da navedem u oglas ako je kvar...

dzenopoljac
07-10-2018, 18:45
Trebalo bi da pauzira muziku bez obzira koju slušku izvadiš. Probaj restart ili da forget sluške pa opet. Desi se da se zaglupe.

iLaki
07-10-2018, 19:00
Trebalo bi da pauzira muziku bez obzira koju slušku izvadiš. Probaj restart ili da forget sluške pa opet. Desi se da se zaglupe.

Probao opet isto.. izgleda ne radi senzor.

presretach
08-10-2018, 09:07
Čudno, da je zvekno senzor ne bi radila (valjda). Pusti muziku ako se čuje muzika na slušalici, a nisu prekriveni senzori onda je moguće da je do senzora.

Marija_93
17-01-2020, 15:10
:) ...

dachakragujevac
19-06-2020, 06:41
Jel moze neko da mi kaze,zasto ove slusalice nece da se povezu sa zeninim Note 9 i klincevim Realme 5,dok sa mojom 11-icom sasvim normalno rade? Isto tako su radile i sa klincevim Huawei-em P20 lite (dok ga nije upokojio) [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

iMorris
20-06-2020, 19:42
Imam problem, kad skinem desnu slušalicu muzika se ne pauzira a na lijevu ide na pauzu odma, je li do slušalice tj senzora na njoj ili je tako zamišljeno da rade?

Imas podesavanja. Povezi sluske, odi u bluetooth, tapni na ‘i’ pored naziva slusalica. Tu mozes da podesavas sta radi koja sluska


EDIT:


Nije to u pitanju. To je ok,kada telefon prepozna slusalice,ali u ova dva slucaja slusalice se uopste nisu videle u “povezanim” uredjajima. Fora je (nisam imao pojma [emoji16]) da na kutiji od sluski ima jedno dugmence,i kad otvoris poklopac sija zelena lampica,a kad ga pritisnes i zadrzis pojavi se bela i kada ona pocne da treperi onda znaci da se slusalice konektuju sa telefonom,tada ukljucis bluetooth na telefonu i onda se tek povezu! [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mislio sam na post od iLaki

dachakragujevac
20-06-2020, 21:32
Nije to u pitanju. To je ok,kada telefon prepozna slusalice,ali u ova dva slucaja slusalice se uopste nisu videle u “povezanim” uredjajima. Fora je (nisam imao pojma [emoji16]) da na kutiji od sluski ima jedno dugmence,i kad otvoris poklopac sija zelena lampica,a kad ga pritisnes i zadrzis pojavi se bela i kada ona pocne da treperi onda znaci da se slusalice konektuju sa telefonom,tada ukljucis bluetooth na telefonu i onda se tek povezu! [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

iMorris
20-06-2020, 22:56
..........

Big Bang
30-12-2020, 20:28
Vec neko vreme imam problem sa slusalicama. U pitanju je prva generacija Airpods. Desna slusalica se skoro svaki put posle kraceg koriscenja diskonektuje. Da bi proradilo, moram obe da stavim u kuciste na minut. Brat mi je dao njegove da koristim, ali desava se isto. Pokusao sam ciscenje, reset, ponovo uparivanje. Nista ne pomaze. Da li neko ima neki savet ili im je samo vreme za zamenu?

halfman
31-12-2020, 12:43
To se I meni desavalo jer su stare I baterija im je otisla ,iako pise da imauju baterije...

Everytime
31-12-2020, 13:55
Isti slučaj i kod mene, to je znak da je vrijeme za nove

zikicz
31-12-2020, 14:51
I koliko su trajale baterije,tj koliko su stare slusalice?

Everytime
31-12-2020, 17:33
Moje 2 godine

Big Bang
31-12-2020, 18:28
Posle nekih godinu i po je to pocelo.

MajX
31-12-2020, 19:28
Ja sam imao prvi model i trajale su odlicno i bez ikakvoh problema, baterija kao prvog dana bila, tako sam ih i prodao, e sad sto ce biti sa pro i 2 modelima vidjecemo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Bg89
02-01-2021, 10:09
Meni ne prva generacija pravila cesto problem da se diskonektuje, kao da im senzor nije bio dovoljno dobar. Nisam uspeo to da resim.

Sada na Airpods pro, se to ne desava.


Sent from my iPhone using Tapatalk

mp3player
28-11-2021, 14:12
Otkad sam kupio AirPods 2 uvek mi je bio problem očistiti ih kako treba… Gledao sam američke YouTube-re kako koriste neku plastelin smesu i kako fenomenalno radi posao. I danas naletim na to kod nas u DM-u, nešto preko 200 DIN je i radi ODLIČNO! Svaka preporuka, za par sekundi su kao nove.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20211128/46459ee333f3de961860acd6a0cf6f8d.jpg

DSA
28-11-2021, 14:14
Kako se cisti ovim?

mp3player
28-11-2021, 14:42
Možeš videti na ovom videu. Praktično umuljaš tu smesu između prstiju i onda utiskuješ u samu slušalicu.

https://youtu.be/P-RToN_a4Rk

kylle
28-11-2021, 17:17
Ja iskreno uzmem vlaznu maramicu i čepić za uvo, time ih čistim uvek posle treninga.

mp3player
28-11-2021, 20:55
Pa da, svakako može tako, ali duže traje i ne možeš izbaciti prljavštinu iz same mrežice. Ovo kada se utisne u mrežicu, sve što ima unutra se zalepi i izađe napolje.

mp3player
12-03-2022, 14:48
Kupio sam AirPods pro preko kupujem prodajem…međutim kada odem na apple-ov sajt da proverim garanciju piše “purchase date not validated”.
Jel se može nešto uraditi po tom pitanju ili mogu da zaboravim na garanciju? [emoji16]

MajX
12-03-2022, 14:52
Zaboravi ako nemas racun…


Sent from my iPhone using Tapatalk

mp3player
12-03-2022, 17:09
Šta bi vi radili u tom slučaju? Da tražim zamenu slušalica?
Baš sam u nedoumici sad.

Joker
12-03-2022, 18:05
I ja imam takav slučaj sa airpods pro. Kontaktirao sam prodavca i rekao je da će on rešiti garanciju ako se nešto desi u roku od godinu dana. Kako je prodavac pouzdan ne sumnjam da će to i rešiti ako slučajno bude problema.

Baraba
12-03-2022, 20:37
Zašto ne uneseš datum? Probaj da ubaciš neki datum.

predrag
12-03-2022, 21:14
Kupio sam AirPods pro preko kupujem prodajem…međutim kada odem na apple-ov sajt da proverim garanciju piše “purchase date not validated”.
Jel se može nešto uraditi po tom pitanju ili mogu da zaboravim na garanciju? [emoji16]

Meni je takođe tako pisalo. Imao sam problem sa noise cancelation, reklamirao u iStyle i zamenili mi slušalice bez da su tražili bilo kakav dokaz o kupovini. Naravno, nije bilo proslo više od godinu dana od dana aktivacije.

mp3player
12-03-2022, 21:17
@predrag
Misliš i pored toga što ti je pisalo da purchase date is not validated uvažili su garanciju!?? Baš čudno [emoji16] Ali kul ako je tako


Probao sam da unesem današnji datum ali ništa. Inače od njih sam kupio i iphone pretprošle godine i sve je bilo ok sa garancijom. Imaju radnju na Vračaru(kao i na Kupujem prodajem) i devojka koja radi tamo mi je rekla da sačekam par dana???
Razmišljam se da odem ponovo i pitam ako mogu da unesu kod sa računa(ako ga imaju) i tačan datum [emoji1]
Jer tih “par dana” ne znam šta će rešiti…osim ako neće javiti naknadno reseleru od koga su kupili da unese serial number u bazu kupljenih uređaja. Mada kontam da o tome mogu samo da sanjam. [emoji16]

predrag
12-03-2022, 21:30
@predrag
Misliš i pored toga što ti je pisalo da purchase date is not validated uvažili su garanciju!?? Baš čudno [emoji16] Ali kul ako je tako…

Tako je, pisalo je “purchase date not validated”. Još uvek piše isto [emoji23]. Slušalice zamenjene. Mislim da nemaš razloga za brigu.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220312/285595a9119d30caaed4d5c0127b98bc.png

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20220312/a9f7778eb828e47d1c8bd658e5e3b747.png

mp3player
12-03-2022, 21:34
E pa odlično onda. Hvala na informaciji. Malo mi je lakše sada [emoji16]Nikada do sada nisam imao ovaj problem, tri prethodna iPhone-a i AirPods 2 bez ikakvih problema i evo sad mi se desi ovo[emoji16]

mikenzi
12-03-2022, 21:34
Neki imaju razloga za brigu, neki nemaju. Sve to zavisi od slučaja do slučaja.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

mp3player
12-03-2022, 21:35
@mikenzi a od čega to zavisi ? [emoji16]

MajX
12-03-2022, 21:37
Od toga jesi li ponio kolu i milku od 300g [emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk

mikenzi
12-03-2022, 22:05
Ha ha. Ne zavisi od toga.

Apple aktivira garanciju unapred u zavisnosti za koje tržište su slušalice pravljene i na osnovu statističkih podataka kada slušalice mogu biti prodate.

Na Apple sajtu stajaće da datum kupovine nije validiran jer za slušalice nema datuma aktivacije kao za telefon. Mora da se doda račun da bi se potvrdilo trajanje garancije.

Ako nemate račun onda zavisiti od statističke procene prodaje.

Za američko tržište poklapa se u dan/sat/minut, za druga tržišta može se dogoditi da imate i veću garanciju od godinu dana.

Pa tako npr. prodavac sa KP nabavi slušalice iz USA koje su po Apple proceni prodate pre više od godinu dana i takve slušalice neće imati garanciju, bez obzira što su tek kupljene na KP-u.

Ali, recimo te iste slušalice se prodaju manje ili ređe u Srbiji pa ako KP prodavac dođe u posed takvih može se dogoditi da imaju 380, 390, 400 dana garancije jer statističkih Apple ne očekuje da se prodaju još uvek.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

mp3player
12-03-2022, 22:11
Aha, aha jasno. U svakom slučaju garancija će postojati samo neću znati tačno kada i koliko dugo. [emoji16] Hvala na pojašnjenju.

Jel postoji neki način da se to proveri u iStyle-u preko serial number-a? Ili takve stvari ne radite?

nikolastojanovi20
13-03-2022, 08:02
Kroz aplikaciju Apple support (dostupna na USA store, ne znam da li je ima na ostalim) mozete videti datum aktivacije slusalica od strane apple-a. Kao i svih ostalih uredjaja za koje nemate validaciju.

Skinete aplikaciju, otvorite preko safarija stranicu za proveru, ponudice vam da to odradite u aplikaciji, otvorite aplikaciju, ukucate serijski i boom [emoji846]


Sent from my iPhone using Tapatalk

mp3player
13-03-2022, 08:30
Još uvek ne mogu da verujem da sam rešio problem.
Pogledao sam kutiju i video da stoji 5/2021. Što negde govori da je bilo u prodaji u maju 2021 ili namenjeno da se tada prodaje??
Uglavnom uneo sam neki random datum u maju 2021 i bilo je uspešno. Garancija važi zaključno sa novembrom ove godine. [emoji16]

Isti prodavac je na stanju imao i verziju sa mag safe kutijicom za istu cenu, ali moja je greška što nisam tražio tu verziju, verovatno bi i garancija bila malo duža jer su kasnije izašle i verovatno kasnije kupljene.
No nebitno, uglavnom sam rešio ono oko čega smo pisali sinoć [emoji16]

smrdlja
06-10-2022, 09:00
Pozdrav ljudi ������ Može li neka preporuka za gumice/tips za AirPods Pro. Uradih one testove i malo bolje obratih pažnju i shvatih da mi zapravo nijedna veličina od standardnih ne odgovara i ne zaptiva kako bi trebalo.

Nemam ideju ni šta da tražim ni koje da zaobiđem.

MajX
06-10-2022, 09:31
Ovo bi i mene zanimalo…


Sent from my iPhone using Tapatalk

tribalkg
06-10-2022, 13:34
Imate na Benchmarku temu za slušalice/bubice. Ima dosta preporuka za eartips.


Sent from my iPhone using Tapatalk

nikolastojanovi20
08-10-2022, 16:43
Ja sam resio tako sto sam airpods pro zamenio za airpods 3. Preporodio se. [emoji16]


Sent from my iPhone using Tapatalk

smrdlja
09-10-2022, 09:19
Pregledah temu na benchu i ili ja trazim pogresne kljucne reci ili i nema tako puno preporuka.

nikolastojanovi20
09-10-2022, 13:26
U sustini treba da trazis sa memorijskom penom. Bilo je u iStyle-u ranije.


Sent from my iPhone using Tapatalk

nixysx
27-12-2022, 02:22
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20221227/4fd3ba9871c99e3bfe4d83145f3b97a8.png
Je ľ se samo meni dešava da mi jedna slušalica ostaje prazna ili da se ne napuni do kraja? Sto puta mi se ovo desilo. Ili da jedna bude na 30/40% a druga puna. Ne kapiram, kako da rešim ovo...


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

dzenopoljac
27-12-2022, 05:28
Meni se desilo par puta. Kod mene je bio slučaj da se zaprljaju konektori. Ja produvam i vratim i onda bude sve ok.

FOX river
27-12-2022, 09:33
Dešava mi se stalno. Kao što je Dzenopoljac rekao, produvaju se konektori i bude ok.

Jedino što zna da bude zeznuto ako ne primetim da se ne puni, pa me dočeka prazna slušalica.

dzenopoljac
27-12-2022, 14:59
E da i ja odlepim tada :)

nixysx
01-01-2023, 03:24
Hmm.. Obratiću pažnju sledeći put ali generalno ih redovno čistim ali mi je dočekalo isto jednom, da je jedna slušalica bila na 19% a druga na 100% a bio sam u vozu i putovao 2h. Sreća pa sam imao power bank i napunila se za 20 minuta


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk Pro

LDV20
26-04-2023, 14:23
AirPods Pro 2 ili AirPods 3?

AirPods Pro 2 - svidja mi se sve osim je**nih siliconnskih uložaka. Nisam fan toga da tako i toliko “zapečatim” uši.

AirPods 3 - ne svidja mi se force senzor za kontrolu.
Mnogo mi se više dopadalo tapkanje na gen1 i gen2.

Imam još mesec dana da se odlučim. Svako iskustvo i savet su dobrodošli.


Sent from my iPhone using Tapatalk

mikenzi
26-04-2023, 15:55
Sve iste primedbe imam i ja i za mene su Airpods 2 i dalje najbolje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

dzenopoljac
27-04-2023, 04:39
AirPods pro definitivno. Meni je baš opcija da zapušim uši super a pritom može da bude i transparent tako da imaš obe opcije. Drugo, dizajn mi je mnogo bolji.

kylle
27-04-2023, 07:27
Takodje bio skeptican zbog silikonskog dela, sada se navikao i bas prijaju.

Preporuka uvek za Pro, nije za poredjivanje sto se tice kvaliteta zvuka.

MajX
27-04-2023, 09:00
I ja sam za airpods 1-2 jedino sto nemaju ANC ostalo mi je bolje nego na pro model…


Sent from my iPhone using Tapatalk

mikenzi
27-04-2023, 09:01
I ja koristim Pro jer je tako zapalo. Ali da mogu da biram to bi bio dizajn Airpods 2 sa funkcijama Airpods Pro :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

LDV20
27-04-2023, 10:38
Za Pro mi je jasno da verovatno imaju malo puniji zvuk. Ako ništa drugo, driver je veći.

Ali bas kao sto @mikenzi kaže, idealno bi bilo kada bi postojao “blend” neki starih i pro modela.


Sent from my iPhone using Tapatalk

magistar0
21-05-2023, 19:53
Nude mi se airpod pro 2 .Kad upisem serijski broj pise jamstvo isteklo,a kutija je zapakirana.Ima li netko
Ideju o cemu bi se moglo radit posto garancija na iph.krece od datuma registracije,a pretpostavljam da za slusalice onda nije tako?


Sent from my iPhone using Tapatalk

mikenzi
21-05-2023, 21:15
Nije tako za slušalice. Za njih ti treba račun.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

magistar0
22-05-2023, 13:52
Onda je jednostavno garancija istekla.a kutija zapakirama.nude mi se ya 100 e.Pro 2


Sent from my iPhone using Tapatalk

LDV20
22-05-2023, 14:17
Kako je istekla garancija za nešto sto ni punih godinu dana nije na tržištu?


Sent from my iPhone using Tapatalk

magistar0
22-05-2023, 14:18
E cudno onda da.Pa ajd vidjet cu kad ih dobijem.ne moram ih uzet jel.


Sent from my iPhone using Tapatalk

MajX
22-05-2023, 14:40
Vrlo moguce da su samo dobra kopija, kontaktiraj nekoga za to, jer tesko da moze garancija da istekne a nemaju godinu starosti…


Sent from my iPhone using Tapatalk

magistar0
22-05-2023, 14:41
Gledao jucer fake vs original na yt.Pa kad dodju sve cu to i ja isprobat i ispregledat.Reka mi je lik da oh mogu otvorit i ak mi pase pase,ak su ipak kopija da ce ih bacit ili dat nekom.A bas steta,ak si kopija


Sent from my iPhone using Tapatalk

LDV20
29-11-2023, 07:34
Ljudi, jel optimised battery charging ima ikakvog smisla?
X puta mi se dešava da mi je jedna slušalica napunjena do 80 druga do 100 iako ih stavljam u uši u isto vreme svakog dana. Znaci valjda bi trebale da budu pune kada hoću da ih koristim, a ne ovako.
Tekođe, case kada je pri kraju baterije puni samo jednu slušalicu. Wtf.
Sve mi se čini da ću sa ovim optimizovanim punjenjem brze uništiti bateriju nego bez ikakvih “pametnih” optimizacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

markoaip
29-11-2023, 07:55
Ljudi, jel optimised battery charging ima ikakvog smisla?
X puta mi se dešava da mi je jedna slušalica napunjena do 80 druga do 100 iako ih stavljam u uši u isto vreme svakog dana. Znaci valjda bi trebale da budu pune kada hoću da ih koristim, a ne ovako.
Tekođe, case kada je pri kraju baterije puni samo jednu slušalicu. Wtf.
Sve mi se čini da ću sa ovim optimizovanim punjenjem brze uništiti bateriju nego bez ikakvih “pametnih” optimizacija.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja sam ugasio iz istih razloga!

dzenopoljac
29-11-2023, 16:47
Ja se i ne obazirem više. Nikakve njihove optimizacije. Uživam u uređajima i punim kad i kako želim.

magistar0
13-04-2024, 15:31
Ja sam dobio neke fake airpods pro.Znaci mozda su i jedne od najboljih slusalica koje sam ikad cuo.Mogu si zamislit onda kakve su originalke tek.Iphone i app support ih prepoznaje kao sto im prepoznaje i garanciju,al ono tipa ja sam ih dobio u 1 mj 2024 ,a na app je pisalo garancija traje do 5 mj.2025.
Kontrole na njima su ful lose i osjetljive,al sa zvukom sam ono pao na pod kak je dobar.Cak radi i onaj spatial audio kao 3 d neki .Uglavnom dobre su.Ali ipak original je original jel tak


Sent from my iPhone using Tapatalk