PDA

View Full Version : Iphone 6 > Iphone X pitanje



arsa
05-01-2018, 00:03
Evo ovako, pre oko godinu dana iphone 6, tada star oko 2 godine, poceo je da na sve manja rastojanja "hvata" wifi. Pokusao sam sve sto sam nasao na internetu( reset network settings, menjanje DNS, ) osim da resetujem ceo telefon. Telefon da bi hvatao wifi mora da bude na rastojanju manjem od 2 metra direktno u radijusu rutera. Uradio sam pun backup telefona na itunes i sad cekam da mi stigne iphone x. Planiram da restore ceo backup na iphone x kako ne bih izgubio podatke naravno. Da li mislite da je softverski problem ili hardverski da mi wifi ne radi dobro? I ako uradim backup da li ce tako lose hvatati wifi i na X?
:usta:

shiza
05-01-2018, 00:13
Pa uvek mozes da probas da pocuves backup i da proveris.Ako hoce onda radis set up as new.

zabrljanje
05-01-2018, 10:29
Vec ti je odgovoreno u jednoj temi i nije bilo potrebno da za isto pitanje otvaras dve teme.

Ako je kod tvog telefona hardverski kvar, kao sto deluje da jeste, onda backup nema veze sa tim i ne moze da pravi nikakav problem na novom telefonu.

Zato prvo set up as new i vidis kako radi a onda restore from backup i opet proveris.


Moze mozda nesto drugo iz backup-a da zeza fluidnost u radu ali to mozes da znas tek kad uradis restore from backup.