PDA

View Full Version : Dodatne pogodnsti za ostanak u mts mrezi.



zikicz
27-11-2017, 14:52
Interesuje me da li je mts spreman da zadrzi korisnike koji zele da predju u neku drugu mrezu i da da neke ekstra uslove kojih nema u zvanicnoj ponudi?
Neko rece na forumu da kada u mts vide da je neko zatrazio prelazak u drugu mrezu,tog korisnika tretiraju kao vec resenog da ode i da je mozda bolje zatraziti prelazak na pripaid i da se tada navodno mogu ostvariti neke beneficije.
Da li tada nude popuste,daju neki telefon po povolnijoj ceni...sta god?

mp3player
27-11-2017, 15:31
Mene su zvali i ponudili prve dve pretplate za 1 DIN.
Koliko sam čuo više od toga nikome nisu dali. Ali sada imaju promociju 100gb tokom cele UO. Sto je super.

Cuksi
27-11-2017, 16:21
Meni su kad sam prelazio u telenor nudili svasta. Telefon ako treba i paket da prilagodimo, slanje ekpie na teren da se otkloni kvar... Ali nisam poklekao presao sam u telenor i oterao ih u pm posto su bili bezobrazni. Mozes da probas mozda uspes da izvuces sto sta :D Da znas zovu nakon 2 do 3 dana da pitaju sta je uzork prelaska i tad treba da ih pljujes i mozda dobijes nesto :)

bobanbg9
27-11-2017, 16:29
Pre je to moglo. Na zalost od tog periods gde su mogli da nude sve i svasta za oatanak sada bukvalno sem dve pretplate po 1 din ne mogu nista.

tribalkg
27-11-2017, 18:32
Uvek moze, samo je pitanje koliki limit ima osoba sa druge strane. :)