PDA

View Full Version : [Rewiev] Samsung Galaxy Note 8



stefan.gricko
17-11-2017, 16:39
Pozdrav za ceo kolektiv sa iSrbije, oni sto koriste 'maticne' uredjaje ovog foruma i za nas sto ne koristimo [emoji16] Odma da napomenem, bez 10-15min vaseg vremena nemojte ni pocinjati da citate post, veoma je opsiran. [emoji39]
Veoma cudno, pisem review Samsunga na uslovno receno Apple-ovom forumu [emoji28] Nesto ima u ovom forumu, nesto pozitivno, to sto sam kupio Note nije me odvratilo ni 0.01% od ovog foruma. Ja ovo dozivljavam kao mesto za prvenstveno masu ogromnih ljudi (ne mislim na fizicku velicinu) gde je usputna stvar razmena iskustava o uredjajima koje oni koriste i gde su pretezno zastupljeni Apple uredjaji. A sad bi mogao da predjem na sam uredjaj [emoji12]
E ovako, koristim Note dve nedelje, za jedno 3 sata ce biti tacno dve nedelje [emoji16] Nisam hteo ranije da pisem da bi se malo slegli utisci. Sam telefon je vrhunski, kad kazem vrhunski mislim svemirski! O lepoti necu da raspravljam, ukusi su razliciti ali je meni iskreno telefon brutalan, pa zbog toga sam ga i dobrim delom kupio [emoji6] Olovkica je odlicna stvar ali moram priznati za igrarije, neku zabavu vise, ja joj ne nalazim neophodnu primenu ali dobro dodje imati je. Kamere (mislim na zadnju i prednju) su prica za sebe. Zadnja kamera ne pita da li je dan ili noc, slike su vrhunske. Hocu da uslikam nesto? Otvorim kameru i uslikam. To je to. Bukvalno. Postojanje dva objektiva je veliki plus sto se tice zumiranja, stvarno svaka cast! Prednja kamera je takodje odlicna, hvata veoma sirok kadar sto obozavam! Da samo naglasim, u dosadasnjem delu posta se moglo primetiti a primetice se i ubuduce, ne pisem nista u vidu nekih suvih brojeva vec sve pisem kao krajnji korisnik, ono sto moze da se iskaze/vidi... Da li kamera ima 12 16 18 20 839 megapiksela me ne interesuje, ja znam kakva je slika i to je to. Cak nisam ni 100% siguran ali mislim da moj telefon ima 12 megapiksela zadnju kameru a prednju ni ne znam, cak ni otprilike [emoji23] Ovome me je naucio Apple da ne obracam paznju na samu specifikaciju uredjaja. [emoji4] A da se vratim na spoljasnji opis komponenti. Ekran, ekran, ekran... OGROMAN JE. MOCAN JE. Prikaz svega na njemu bez ikakve zamerke [emoji6] Same boje ne vredi komentarisati za Amoled ekrane, ja nije da volim prenapucane boje ali mi vise prija oku zivlje izrazavanje u odnosu na LCD panel. Kada sam kod ekrana, Edge [emoji7] Edge je glavni faktor moje odluke kupovine Samsunga. Bio sam skeptican s obzirom da drugar ima S6 Edge i da je jako nezgodan taj Edge ekran, malo malo pa ne pritisnes nesto na ivici... "Ipak je to prva generacija Edge ekrana", vodio sam se tom mislju i nisam bio pravu. Nijedan slucajni dodir na Edge-u nisam okusio. Sama interakcija sa Edge ekranom je fascinantna. Edge sam spomenuo, Infinite screen da ne spomenem, sta reci ceo crni telefon je prebrutalan, dok nisam stavio futrolicu imao sam problem da "ocenim" brzinski koja je prednja strana u toku noci kad se budim da vidim koliko ima sati [emoji23] Sto se tice Androida na ovom uredjaju nema nikakvih problema, ja sto znam iz iskustva Android pre 3-4 godine i sad, NEBO I ZEMLJA. Ja za ove dve nedelje nijedan bag nijedno stucanje u sistemu nisam osetio, ne preterujem, kako sam ga u Telenoru ukljucio instalirao sam i ubacio sta mi treba i to je to. Pritom, ovih 6gb rama (moram da ih spomenem) su babaroga, ram kao da ne postoji, sve sto koristim ostane po neograniceno vremena ucitano osim ako ja ne zatvorim iz multitaskinga [emoji41] Baterija na telefonu apsolutno bez zamerke za mene kao krajnjeg korisnika. Ni ne znam gde se gleda usage i screen on time itd... Ja znam ujutro u 7 kad ga skinem sa punjaca do 22-23h on u proseku 30-35% jos zadrzi ne vezano wifi/4g. Pretezno koristim Viber, Instagram, Faceboom, sms, pozive i surf... Najvise sto sam izvukao jednom je u 7 ujutro ga skinuo sa punjaca, ceo dan ga normalno koristio (Viber, Instagram, Facebook, sms, pozivi) i uvece jos pola sata snimka u 4K sa blicem, sa blicem nekih 22min bez blica 8-10min i na 2% baterije ukljucio oko 1 ujutro do pola 4 dok nisam stigao kuci je imao 0% i nije se ugasio. Pricam bez dopunjavanja. Baterija je isto kljucan faktor sto sam kupio Note odnosno veliki telefon. [emoji6] Jako bitna stavka, telefon je ogroman! Ko ne voli vece telefone ili ipak misli da nekako moze da manevrise sa njim jednom rukom, vara se, bolje da ga ne kupuje, prijateljski savet [emoji6] Moram da priznam da sam iznenadjen Samsungom, u pozitivnom smislu. Jos jedna bitna stavka koja me iznenadila je baterija i punjac: telefon pri normalnom koriscenju dok se puni ima apsolutno istu temperaturu kao i kad se ne puni, isto tako i punjac tek tek mlak.
Ja mislim da sam vecinu obuhvatio a ako nekog nesto interesuje u vezi uredjaja bicu pocastvovan da mu odgovorim. [emoji6]
Drago mi je sto sam na kakav-takav nacin doprineo i sto doprinosim ovoj ogromnoj zajednici (opet ne mislim na fizicku velicinu)!

vukashinp
17-11-2017, 20:46
Svaka cast, lepo opisan review, za onoga ko planira kupiti ili znati nesto vise o samom telefonu.
Ja poslednja dva meseca koristim S8, pre toga, unazad 3-4 godine sam koristio iskljucivo iPhone, pocev od 4s,5s, 6 plus i na kraju 6s. Iskreno, kada sam video sam S8, ekran, izgled i sve ostalo resio sam da promenim i vidim kako stvari idu.
Evo, posle dva meseca, telefon radi vrhunski, nema vise onog Samsung laga, po 20 aplikacija mi stoje u pozadini, a baterija izdrzi dan. Always on display je sam vrh, ne jede bateriju puno..
Naravno, desi se da zabaguje na kratko 3-4 sekundi, ali to je zanemarljivo, uzevsi u obzir da je Android.
E sada je problem, sto me puca nostalgija, i razmisljam da se vratim na iPhone (7 ili 7+), ali je i tu dilema velika. Za 7+ traze doplatu od 100€(sto je po meni nerealno), a kada uhvatim iP 7 posle S8, kao igracku da sam uhvatio..

stefan.gricko
18-11-2017, 11:01
Ja sam od 2013. iPhone-only evo do sad. Ja i dalje gajim neku ljubav prema iPhonu samo razlog kako sam dosao na iPhone je davne 2012. 4s na iOS 6 sam video ustvari koristio i pao na dupe... Kupio iPhone sledece godine (5s) ali tad vec iOS (7) nije bio bas kao pre toga ali opet u to doba svetlosnu godinu ispred Androida. Generalno neke sitnice su me odvratile od iPhona, dizajn mi je neprikosnoven, pogotovo 8 Plus crni ali nisam bio spreman na koriscenje adaptera za aux kabl i ta dominantnost iOS-a odnosno nedostatak iste me privuklo na Samsung [emoji4]
Da se ne lazemo, vec dobrih godinu dana iOS i Android su tu, pitanje je samo kome se sta vise svidja od telefona. Ja sam puno razmisljao, bas bas dosta i bojao sam se do trenutka dok nisam vec otisao u Telenor na potpisivanje i nisam se pokajao ni trunku! Telefon je babaroga! [emoji7][emoji41]

Marko Mikolić
18-11-2017, 13:52
Jako lijepa recenzija. Slazem se sa svime, koristio sam S8, S8+ edge ekrani meni znace mnogo. Stvarno sam opsjednut sa njima, i brdo precaca radim. 11.11 kupio iPhone X prodao ga 13.11. U tih 20 min primopredaje za Note8 i novce koje mi lik dao za iphone, ja stvarno ne znam kako su ovi iz displaymatea zakljucili da ip fura bolji ekran. Ekrancina je vrh, olovku osobno koristim lakse mi pisati duze tekstove. Baterija ista kao s8 plus. Danas cekam Samsung dex pa da vidumo kako rade 6gb rama, ovo sta si rekao za drzanje u pozadini drzi vodu. Jucer sam podigao aplikacije u 4.30h prije posla, isao kuci oko 14h i jos su bile otvorene. Uredaj je drzao 9 aplikacija, stvarno wow. Iris radi perfektno, cesto koristim i finger navukao sam na sve S8 serije tako da mi nije problem i lako ga dohvatim. Jos jednom svaka cast na recenziji. Lijep pozdrav. I jedan tips, probaj note u immersive mode, i stavi gestures. On kada makne status bar i nav bar, ekran izgleda jos brutalnije. Dobijes gesture kao ipx, a cijeli ekran. Hehe

vlada11070
18-11-2017, 15:04
Napravite i neke fotke telefona pa stavite ovde, da bude pravi rewiev.

stefan.gricko
19-11-2017, 14:32
Neobecane slike, doduse podrazumevane [emoji6][emoji41]
Nisam planirao case ali hoce s vremena na vreme da mi ispada telefon a ovo ne bi mogao da gledam slomljeno... [emoji58] Mada, delom i zbog prirode posla dobro dodje case da ga ne cuknem a i ne mogu uvek da pazim gde ga spustam. [emoji4] Neko ce mozda reci da sam lud ali volim da koliko toliko sacuvam uredjaje. Moram priznati da volim ovu robusnost telefona kad ima ovaj case, iovako je ogroman! [emoji7]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/fda4863593840383dcd2a4ddadf42c99.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/9c5ab277318e72dd8837a0e8f0ab2368.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/692624ec3c107c075f2e500c467f63f0.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/5e4e8830d2ffe93cae735306ee8424e5.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171119/ec9f047523afd4d30c71c7f5ad2e1973.jpg

Marko Mikolić
19-11-2017, 14:34
Mocan case. Brate koliko ikonica hehe

stefan.gricko
19-11-2017, 18:52
Nilkin Defender 2 je u pitanju [emoji6]
Uvek sam voleo na velikom ekranu da stoji puno ikonica, zato mi valjda iPhone Plus nije ni sudjen [emoji28]

Marko Mikolić
19-11-2017, 19:38
Ma jasno, stavi si system tunner i postavi immresive mode. I substratum takodjer rokni.

stefan.gricko
20-11-2017, 00:15
A sto se tice tako nekog tweakovanja bas nisam zagrejan [emoji28] Ne bi bilo lose ako imas vremena i volje da malo opises ta cuda, mozda se zainteresujem [emoji1][emoji12]

vukashinp
20-11-2017, 00:18
I mene zanima isto šta i kako.. a ako je potrebno rootovanje, onda ne bih [emoji16]

Didule
20-11-2017, 08:28
Ima li sanse da se naslov teme promeni u "review", ili "recenzija"? Moj OCD hoce da poludi. :)

Marko Mikolić
20-11-2017, 11:47
Nema roota. Sve sta sam naveo radis preko adb-a ili trgovine play.

System tunner ti radi immresive mode, znaci sakrije ti status bar i nav bar. Naravno dobijes u samom notification centru ikonicu kada ti to ne treba da iskljucis i odmah ti se pojavi. U samoj aplikaciji System Tunner mozete jako puno uciniti bez roota. Postupak ti je ovakav, odes u postavke, aktiviras developer mode, oznacis otkljucavanje oem i usb ispravljanje gresaka. Zatim skines system tunner u play store, i aktiviras ga preko adb-a. Na windows sucelju otvoris cmd i kucas sve sta ti aplikacija na mobitelu napise 2 min posla.

All in one Gestures aplikacija koja radi takodjer bez roota i dajte ti 12 gesti po samom uredaju. Recimo kod mene je sklonjen nav bar i status. I stavio sam home tipku, back i pojavljivanje otvorenih aplikacija kao kod iphone x. Naravno vi mozete kako god zelite.

Substratum ti je app koji ti mogucava da mjenjas boju cijelog kompletnog androida od a do z. Mozes mjenjati nav bar ikonice, status bar ikonice i to sve bez roota. Odete na play store skinete substrstum, i jedino sta morate kupiti samsung engine za substratum koji je oko 1.5€. Stvarno se isplati, kada cijelo sucelje stavite u sjajnu crnu varijantu. Mobitel crn i onda jos ovo, a niste dirali ikonice kao ni samo sucelje. Napominjem to nisu theme, nego overlay. Kada vise necete samo u substrstumu izbrisete ono sta je instslirano. 5 sec posla.

Ako imate pitanja slobodno pisite

lowzyyy
20-11-2017, 12:55
Sto se plasite root-a ?
To ti je samo privilegija da mozes sve da menjas u sistemu. Po difoltu nisi root user i imas neka ogranicenja, vecinom zbog zastite da ne bi nesto sjebao :D

Marko Mikolić
20-11-2017, 13:02
Plase se garancije hehe

vukashinp
20-11-2017, 15:00
Zato što ne želim to da radim, pošto je sada 90% svega dostupno i bez root-a.

Marko Mikolić
20-11-2017, 15:01
NE CITIRAJ POST IZNAD SVOG!

Nisam ni ja radio root. Ionako je sve 99 poato otvoreno, bar za ono sta meni treba.

vukashinp
20-11-2017, 15:12
NE CITIRAJ POST IZNAD SVOG!

Upravo tako.

stefan.gricko
20-11-2017, 15:18
Nema roota. Sve sta sam naveo radis preko adb-a ili trgovine play.

System tunner ti radi immresive mode, znaci sakrije ti status bar i nav bar. Naravno dobijes u samom notification centru ikonicu kada ti to ne treba da iskljucis i odmah ti se pojavi. U samoj aplikaciji System Tunner mozete jako puno uciniti bez roota. Postupak ti je ovakav, odes u postavke, aktiviras developer mode, oznacis otkljucavanje oem i usb ispravljanje gresaka. Zatim skines system tunner u play store, i aktiviras ga preko adb-a. Na windows sucelju otvoris cmd i kucas sve sta ti aplikacija na mobitelu napise 2 min posla.

All in one Gestures aplikacija koja radi takodjer bez roota i dajte ti 12 gesti po samom uredaju. Recimo kod mene je sklonjen nav bar i status. I stavio sam home tipku, back i pojavljivanje otvorenih aplikacija kao kod iphone x. Naravno vi mozete kako god zelite.

Substratum ti je app koji ti mogucava da mjenjas boju cijelog kompletnog androida od a do z. Mozes mjenjati nav bar ikonice, status bar ikonice i to sve bez roota. Odete na play store skinete substrstum, i jedino sta morate kupiti samsung engine za substratum koji je oko 1.5€. Stvarno se isplati, kada cijelo sucelje stavite u sjajnu crnu varijantu. Mobitel crn i onda jos ovo, a niste dirali ikonice kao ni samo sucelje. Napominjem to nisu theme, nego overlay. Kada vise necete samo u substrstumu izbrisete ono sta je instslirano. 5 sec posla.

Ako imate pitanja slobodno pisite



Poslano sa mog SM-N950F koristeći TapatalkAjde napusti temu... [emoji23] Vec vidim sebe kad zavrsim sa poslom kako mi je ceo sistem crn [emoji41] i to bez status bara [emoji6]

vukashinp
20-11-2017, 15:58
Ili skines samo temu sa samsung themes u podesavanjima, i imas crnu temu ☺

Marko Mikolić
20-11-2017, 19:10
Da ako skiness themu gubis obrub ikonica, ovako imas citi samsung os, samo si napravio overlay. AOD ne gubis, tako da ti i to bude live screen. Kuzis

Marko Mikolić
20-11-2017, 19:16
Ima jos toga sta sam mjenjao. Ali ne stignem na sve raditi SS, ako stignem kasnije cu.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171120/95a6f1fd99147cdbd8d1ec96c6845ccc.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171120/a7871b7daccae2abeb215012618d93a3.jpg

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk

vukashinp
21-11-2017, 14:35
Ako zelis da probas, danas je na Play Store-u Swift Minimal Substratum besplatan. Inace je $1.89.

Marko Mikolić
21-11-2017, 15:03
Kucam swift minimal i nema ga wtf

vukashinp
21-11-2017, 15:17
Evo ti ss, peti je cini mi se po redu kod mene
https://i.imgur.com/lZNy5j4.png

Ali imam drugi problem. Skinuo sam ovo, i substratum engine, medjutim kada udjem on mi trazi neki sangstratum ili tako nesto. Skinuo sam poslednjo apk, posto je ovo $2 (pritom ne razumem zasto se placa), i izbacuje mi compilation error

Marko Mikolić
21-11-2017, 18:29
Tako je moras imati engine za samsung, jer to nije cisti android os. Prvo skines substrstum i kupis samsung engine. 15 kuna kosta oko 2 eura. I cim to instaliras dalje si skidas theme ili overlaye

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
Edit: ovako ti izgleda engin za samsunghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171121/f7faff27a842954925594105abc6eb5a.jpg

Proday
22-11-2017, 13:13
Samo jedan hint; pazite da ne izmenite system substratumom; pre tri dana sam uspeo da mi sve bude crno na ekranu (bukvalno kao kada je tel ugašen) i osim aod kada se stisne dugme ništa se videlo nije...jedva ga resetovah u recovery i clear data odradio.

Inače me jako nervira što u tamnim temama i dalje notifikacije kada se swajpuje odozgo budu bele...zato sam se i igrao substractumom.

Marko Mikolić
22-11-2017, 13:19
Imas black overlay za notifikacije na xda. Mislim da se thema zove dark overlays pod sekcijom S8 ili S8+. Provjereno radi.

Marko Mikolić
22-11-2017, 14:02
Jeste skuzili vi koji imate Note8 ako vam je ekran namjestan pod prilagodljiv, cim dodje veliko sunce on ga prebaci pod AMOLED KINO ILI AMOLED FOTOGRAFIJA. Zakon je to. Stvarno ai vidljivost na suncu drasticno bolja.

komsa
22-11-2017, 14:59
@Proday,probaj : Material Notification Shade iz GP

https://lh3.googleusercontent.com/tvqSfmeLUcVmp0r032IuMxcKFtpR88G0vTGTbmxc-3wR5utYnN7VqSwkOzhqXyiD48w=h900-rw

Proday
22-11-2017, 15:01
Neću ništa što menja izgled, za to imam i good lock; znači samo da je sve defoult ali u boji kao i tema ;)

Marko Mikolić
22-11-2017, 15:02
Ma substratum je "bog", sve je standarno a druga boja

komsa
22-11-2017, 16:36
Good Lock ne radi na 7 i 8 androidima,vratio sam na 6.0.1 najvise zbog njega ...............

Proday
22-11-2017, 16:38
Marko slobodno napiši neko uputstvo (koju temu da skinem/kupim da bi mi bile i notifikacije u boji kao i sve ostalo. Sam program i dodatak za samsung sam pazario (kao i par tema). Jednom sam se "opekao" čačkajući sistem i više nemam nameru da experimentišem i zeznem bilo šta :(

vukashinp
22-11-2017, 18:40
Danas mi je izasao october patch update.. jel zna neko kada ce biti beta program, zelim da se upisem :)

Marko Mikolić
22-11-2017, 19:03
Beta je vec pocela izasao je 8.0 beta 2. Malo si zakasnip hehe.Cim dodem iz druge smjene, napisem ti za notifikacije.

vukashinp
22-11-2017, 19:07
Znam, ali nigde nisam ni imao opciju da se prijavim. Znam da je izaslo u UK za betu.

Marko Mikolić
22-11-2017, 23:59
Marko slobodno napiši neko uputstvo (koju temu da skinem/kupim da bi mi bile i notifikacije u boji kao i sve ostalo. Sam program i dodatak za samsung sam pazario (kao i par tema). Jednom sam se "opekao" čačkajući sistem i više nemam nameru da experimentišem i zeznem bilo šta :(

Sent from my SM-G950F using TapatalkDa li si ovako mislio isto u boji ili?https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171122/37487c1705218296625445b119c6fdb6.jpg

Proday
23-11-2017, 00:33
Da, na to dole vezano za skidanje (notifikacoje)...kod mene bele koju god temu da stavim.

Marko Mikolić
23-11-2017, 00:37
Koristi substratum, zatim si skini themu black panel s8. I kad to sredis koristi ovaj overlay. Koji se nalazi u mom privitkuhttp://cloud.tapatalk.com/s/5a15fae769783/blackNotifacationsPixelNavBar-1.apk

Poslano sa mog SM-N950F koristeći Tapatalk
Edit: pokusati cu naci overlay bez pixel navbara. Jedino ako ti ovaj navbar pase. Malo je sranje sta je black notification vezan sa pixel navbarom. Ima i obicni, ali nisam imao vremena pronaci. Black panel ti je za substratum. Nista ne radis u Samsung theme store

Proday
23-11-2017, 08:23
Probaću baš kad nađem vremena. Vidim da si ti to rešio iako lik tvrdi da ne može pre androida 8.0 da se menjaju boje za notifikacije (na kraju klipa pokazuje).

https://youtu.be/ggeaTY-5Qj0


Edit: unapred sam siguran da će me nervirati google bar :)

Marko Mikolić
23-11-2017, 10:56
Jesi probao full screen AOD?

Proday
23-11-2017, 16:15
Nikad čuo za to; koristim klasičan.

vukashinp
23-11-2017, 19:16
I ja prvi put cujem za to :)

Marko Mikolić
23-11-2017, 19:20
Preko apk editora mozete staviti full screen sliku na AOD. Preporucam neku koju cete sami odraditi preko photo editora, da vam izgleda skladno sa crnim ekranom. I da kojim slucajem se ne desi burin in. Mozete staviti sta hocete preko apk editora. Free je aplikacija. Ili slobododno mozete naci Custom AOD aplikaciju pa preko nje sve. Ali preko navedene aplikwcije ne mozwte svoju dok ne platite, u free varijanti ulaze nekoliko slicica.

vukashinp
23-11-2017, 20:06
Ne bih bas da cackam sa ovim apk editorom [emoji16]

vukashinp
25-11-2017, 00:04
Ljudi, jel je probao neko MacroDroid?
Koliko je ovo vrhunska aplikacija, za koju nisam ni znao da postoji. Ja sam npr. napravio macro, da kada izadjem iz kuce, ukljuci mi moj internet, smanji brightness, i automatski se zakljuca nakon 15sec.
Ima jos milion stvari, svaka preporuka!

Marko Mikolić
25-11-2017, 00:06
Hvala bro, upravo skidam. Vidim iste funkcije kao i aplikacija tasker.

vukashinp
25-11-2017, 00:08
Zaista ne znam, nisam ni znao da postoji ovo, a razmisljao sam ksko bi bilo do jaja sve to namestiti, i danas naidjem na redditu.. javi utiske ☺

Marko Mikolić
25-11-2017, 00:10
Vec je ukljucen, samo mi je zao sta ne mogu kombinirati sa dex-om. Da li koristis nova launcher, uveli su adaptivne ikonice


Zaboraviio sam vam reci imate ovu aplikaciju kojom napravite sami svoju temu, svoje ikonice( neki icon pack koji vam se svidja), pratite samo wizard koji vam ide. Mozete jako puno stvari, on napravi sam theme apk.https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171124/97311e25528eb47cb50651f04f73e985.jpg

Marko Mikolić
27-11-2017, 16:24
Ako vas zanima mozete promjeniti font u substrstumu. Wings Samsung font za substratum sadrzi oko 1100 fontova. Ne treba root.

stefan.gricko
09-12-2017, 13:29
Obecani poklon od Telenora [emoji4] Auto punjac i docking bez zamerke a futrola je minimalisticka brutalnost [emoji16] ni ne oseti se da je tu a opet stiti od ogrebotinica koliko toliko[emoji4]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/45a449a8ab2088efded286f5d2975c74.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/e283d7ddedf96633ba92213e1c2a62eb.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/8176e7e79bde207bbb06722eba2e869f.jpg

Marko Mikolić
09-12-2017, 13:44
Brutalno, Samsung je ove godine velikog srca. Nabavi si dex, meni je presavrsen.

mp3player
09-12-2017, 14:10
Obecani poklon od Telenora [emoji4] Auto punjac i docking bez zamerke a futrola je minimalisticka brutalnost [emoji16] ni ne oseti se da je tu a opet stiti od ogrebotinica koliko toliko[emoji4]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/45a449a8ab2088efded286f5d2975c74.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/e283d7ddedf96633ba92213e1c2a62eb.jpghttps://uploads.tapatalk-cdn.com/20171209/8176e7e79bde207bbb06722eba2e869f.jpg

Jel možeš da mi kažeš ko ima pravo na ovaj poklon? ..drugarica je pre nedelju dana uzela kod njih note 8 na rate i nije dobila poklon [emoji1]

stefan.gricko
11-12-2017, 00:32
Ova akcija je za one sto su kupili Note 8 u Novembru. I pritom pokloni su 'krenuli sa isporukom' od 1. Decembra. 10gb sam dobio prvog i bas fizicki poklone na dan postavljanja [emoji6]

stefan.gricko
13-01-2018, 11:37
Da li neko hoce da kupi Note 8? [emoji23][emoji41]

wifininja
13-01-2018, 11:39
Koliko para?