PDA

View Full Version : Problem sa restartovanjem.



vinjakoladica
18-10-2017, 00:49
Pre nekih par meseci imao sam problema sa iPhone 5S. Zamenio sam bateriju i onda je počeo da se resetuje sam od sebe na svakih 10ak minuta, uradio sam reset, obrisao sam sve i počeo ispočetka. Problem je nestao.

Danas sam instalirao ovaj ios11 i nastaje isti problem, samo što se sad bukvalno sam od sebe restartuje na svaka 3 minuta, pokušao sam opet sa resetom, medjutim on nastavlja da se resetuje na svakih par minuta.

E sada, zbog čega li je to, ja pojma nemam. Da li možda da pokušam da vratim stari softver 10.3.3 (vidim po netu piše da je to moguće), da bih to uradio moram da se ulogujem na iTunes, ali fora je što i na itunes ne mogu da se ulogujem, uopšte mi se ne pojavljuje telefon.

Pojma nemam šta da radim, da li da nosim u neki servis ili kanta :D

Pritom, telefon je star oko 4 godine, valja li tu popravljati i davati neke pare za to?

kakosuper
18-10-2017, 00:59
Ista situacija za iphone se 32gb. Pre nedelju dana krenuo da se resetuje sam od sebe. Jedva nekako digo na ios 11 jer je bio na 10, i ista prica. Sutra ga nosim na servis pa javljam sta je bilo.

vinjakoladica
18-10-2017, 01:02
Važi, hvala.

Jedva čekam da čujem šta bi

Igor88bg
18-10-2017, 01:05
Precesto se ovo desava u zadnje vreme... ovo je 10 slucaj ja sam jedan od njih i svi mi nismo zeleli da dignemo na ios 11 pogledajte jel imate panike u analytics ... ja ih imam ali evo vec 5 dana ni jednom se nije rebootovao ne znam sta da radim ni da ga reklamiram ni da se opustim... ovo je tako iritantno da blage nemam dal ovo namerno rade sa telefonima... tipa kazna sto ne zelimo da azuriramo telefone... a bukvalno jedan dan mi se restartuje 10x posle toga 10 dana nista (taman da mi obrise panike) i onda opet jedan dan i tako u krug... ne znam vratice mi tel sa reklamacije dzabe cu biti bez telefona par dana kada znam da nista ence uraditi... nisam pametan... inace ja sam bio na 10.3.2 kada je poceo te sam ga digao dok se potpisivao 10.3.3 i nema sile da cu ga dici na ios 11 jer znam da nije do iosa 10000% drugu koji je takodje na 10.3.3 pocelo da se desava sreca pre nego sto je usao u zadrugu :-P videcemo kada izadje za 6 mes :P

vinjakoladica
18-10-2017, 13:26
Jel glasas za njega? :D

Što se tiče telefona bio je ugašen celu noć, jutros ga palim i radi normalno.. Samo je fora što preko 28 posto baterija neće da ide...

Igor88bg
18-10-2017, 15:17
Ma ne glasam niti gledam ... uf ja nisam inao taj problem samo sa reboot

kakosuper
18-10-2017, 16:14
Uzeli ga na servis, videcemo sta ce reci, javljam update ovde.

Update: odobrena zamena uredjaja. Videcemo kako ce se odvijati stvari. Ali stvarno su expresni sto se tice dijagnostike :)

vinjakoladica
19-10-2017, 15:50
Super.

Ovaj moj je uzela sestra u americi pre par godina, pa ga poslala meni.. Nema tu ništa od zamene :D