PDA

View Full Version : Deinstaliranje igrice koja je prekinuta na pola instaliranja



Milosh Shomy
11-10-2017, 10:28
Pozrav svima, imam problem sa deinstaliranjem igrice koju sam morao da prekinem na pola instaliranja, instalirao je vise od pola i kompjuter je zabagovao i morao sam da ga restartujem, kada se upalio u C pokazuje kao da je instalirana igrica, isao sam na Uninstall koji se nalazi u folderu i samo je obrisao tu ikonicu za uninstall, u Control panel ne nalazi uopste tu igricu, hocu da je deinstaliram da bi je instalirao opet ali ovaj put kako treba :) u pitanju je Far Cry 4, na google ne nalazim resenje za takav slucaj ili ne kucam lepo :) pomagajte :)

EDIT: Windows 10 je sistem

Cuksi
11-10-2017, 11:38
udji u c\program files i u kucaj u search-u ime igrice i obrisi taj folder. Mislim da za far cray bese nesto crayotek ili tako nesto ako se dobro secam :)
posle skini ccleaner free verziju sa prifom-ovog sajta, ocisti registry i history sa njim. Pa onda probaj ponovo da instaliras igru. javi jel uspelo

Milosh Shomy
11-10-2017, 11:47
Registry sam ocistio, gde da ocistim History? Jel je u taj program ili ?

EDIT: Radi, ocistio sam samo registry, instalirao opet i radi super :) hvala na pomoci

Cuksi
11-10-2017, 13:27
mozes sve iz istog programa :yes: ali posto si vec zavrsio nema veze :D
happy hunting :shoot2: