PDA

View Full Version : Titanium build



smera
23-09-2017, 19:44
Iako nisam pristalica builds za Kodi, povremeno probam ono sto se preporucuje na netu. Titanium build je dosta veliki, zauzima skoro 450mb, tako da verovatno trebalo instalirati na jacim uredjajima i onima koji imaju vise memorije (ja sam ga stavio na Wimdows 10 tv box koji ima 16gb ram, SSD, i5 procesor). Prednost builda je u tome sto nudi raznovrsniji meni, vise odeljaka o filmu, serijama, iptv, deo za decu, sport, ima vise izvora,mtj. repoa i adona i naravno skin lepse izgleda od onih koje uobicajeno koristimo za Kodi. Naravno, ako developer prestane da ga odrzava i osvezava, sve pada u vodu, primeti se da repoi i adoni ne rade itd.
Da biste instalirali repo, najbolje je da obrisete postojece setingse i adone i Kodija i da krenete od cistog Kodija. U fajl menadzer unesite adresu
http://repo.supremebuilds.com i posle toga cete dobiri supremebuilds repo, a u okviru njega ce vam ponuditi vise izvora za skidanje Titanium builda. Trebace malo vremena, zavisno od linka i brzine vaseg interneta (meni je uzelo 30min), ali nadam se da cete posle toga dobiti lep build.