PDA

View Full Version : Siri baguje na 6s+



kakosuper
12-09-2017, 22:39
Dakle id kad imam 6s+ poceo sam da koristim siri ali ubrzo prestao.
Problem je kad kazem tipa open shazam ona otvori muziku na telefonu i pusti istu. Dakle svaki put iako ispise tacno sta sam rekao. To mi je u poslednje vreme. Ume da zabode jos par slucaja ali ovo me nervira narocito u kolima kad ide neka pesma i ne mogu da startujem glupi shazam.
Ima li neko resenje?

I jos jedan problem, tipa ako imam gearbest aplikaciju instaliranu, i neka aplikacija trazi da se povezem to jest registrujem preko fejsa na nju, i to kliknem, on otvara gearbest. Dal je to normalno? Kad obrisem gearbest otvara fejs dok ga opet ne instaliram.

kakosuper
09-10-2017, 23:55
Da li je realno da se nikome ne desava ovo? Moze li bilo ko da proba da startuje shazam preko siri i da mi javi ovde sta se desava.

hp2025
10-10-2017, 08:14
Evo ja sam probao na 6s obicnoj i ne desava se. Al ocekujem polako, proslo 2 godine, sad ce apple krenuti da ih usporava

novemberwhisky
10-10-2017, 10:07
Da li je realno da se nikome ne desava ovo? Moze li bilo ko da proba da startuje shazam preko siri i da mi javi ovde sta se desava.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni na običnoj takođe otvara normalno. Dok voziš, probaj komandu “Which song is this”. Spisak tako nadjenih pesama se nalazi u itunes store, gornji desni meni, siri ;)