PDA

View Full Version : Slab zvuk u slusalici tokom razgovora



srdjan.nikezic
25-07-2017, 22:43
Imam problem sa zvukom. Vrlo slabo mi se cuje slusalica kad razgovaram. Ranije je sve bilo ok. Da li mogu nekako to da popravim?

zikicz
25-07-2017, 22:47
Jel si probao volume up u toku razgovora?

Goxy86
26-07-2017, 00:28
Slusalica tj mikrofon zna da se zaprlja nakon nekog vremena pa se slabije cuju razgovori. Ocisti je malo pa vidi da li ce biti bolje.

iLaki
26-07-2017, 01:06
Jel si probao volume up u toku razgovora?

Aoo... hahaaha

zikicz
26-07-2017, 09:14
Covek nakon skoro 4 godine na forumu,postavlja svoje prvo pitanje u vezi telefona,tj problemom koji ima,cekujuci da mi postavimo dijagnozu.
Da je ovde @zabrljanje verovatno bi mu izbacio linkove prema slicnim temama,posto on ima celicne zivce i ne mrzi ga da trazi.
Sustina je da je pokretac teme mogao prvo da pogleda slicne postove vezane za ovaj problem,a ne da sad ceka da neko drugi to uradi.Posle toliko vremena na forumu to je neki sasvim normalana nacin da se uradi.Pogledas sta su drugi pisali o tome,ako ne nadjes resenje otvoris temu,napises svoje vidjenje problema,uporedis,objasnis,kazes probao sam da ocistim,nisam probao da ocistim,sta god...Na kraju,zna se.Ako nista ne pomogne,pravac servis.@Goxy86 mu je odmah sugerisao sta moze da bude.
@iLaki
Nakon svega sto sam u ovom postu napisao,samo da kazem,da kakvo je pitanje,takav i odgovor.Mozda je trebao samo smajli da se ubaci.
U sustini,malo pretrage foruma pre postavljanja pitanja je preporucljivo.