PDA

View Full Version : MTS je umanjio popuste koje daje na pakete svojih usluga



zabrljanje
02-06-2017, 22:46
Uspesno su "drugari" umanjili popust koji daju na pakete usluga.




40% mesečno za KT 2000, Miks M, Miks L, Miks XL, Miks XL Plus, Miks XXL, Super i Super Plus, 30% za KT 1000, Priču Plus i Miks S i 20% za KT500 i Priču,




Popust je sad od 20% do 40% a ne vise onih 50% koje su davali, bilo da je jedno ili dvogodisnji ugovor.

Na nekim paketima to ne deluje kao veliko umanjenje ali, kad se sabere, na godisnjem novou to ispadne pristojno povecanje cene, pogotovo za neke pakete.

Ovde im je zvanicna ponuda

https://www.mts.rs/privatni/mobilna/postpejd/tarife


Ono sto i dalje, nezvanicno vazi, za stare korisnike, moguce je na neko ubedjivanje dobiti taj famozni popust kojim su privlacili korisnike.

Mogli su da budu mudriji i naprave neku lepu akciju ako vec obelezavaju 20 godina rada.

Ideja sa duplim netom je bio jedan od pametnijih poteza.

Byakuya
03-06-2017, 02:15
I zato sam ja na 2 godine potpisao ugovor...fju :)

kursula82
03-06-2017, 02:35
I ja [emoji2]

ganedra
03-06-2017, 23:23
Menjaćemo mrežu

Didule
03-06-2017, 23:32
Za koju? Pa sad ce ovi ostali jedva da docekaju da i oni smanje popuste i povecaju cene. Niko tu nista ne radi slucajno.

zolaman032
04-06-2017, 12:57
Do sad sam se uvwk vadio na njihovih 50% kad sam pregovarao? Sta cu sad?[emoji33]

zabrljanje
04-06-2017, 14:08
Prema pisanju koisnika, nevezano za njihovo obavestenje preko interneta, jos uvek je moguce u licnom dogovoru dobiti stari popust, pogotovo kod njihovih dugogodisnjih korisnika.

Olifer
04-06-2017, 19:41
Ja evo ne mogu da verujem sta citam! MTS su zvanicno najveca stoka na trzistu.

Prvo je bila akcija za veliki popust kod za nove korisnike povodom 20 godina postojanja. Ali samo ako obnavljate ili otvarate ugovor. A sta su postojeci korisnici, majmuni? Sto si im verniji to imas manje beneficija.

Evo sada i ovo!

Da li neko moze da potvrdi da je dobio popust od 50% na rec?



(Nadam se da necu dobiti opomenu sto sam ih nazvao stokom.)

AnaBG
04-06-2017, 20:51
Zvala sam ih juce, kazu ovako.. Ko vec ima ugovor, popust od 50% traje do isteka postojeceg ugovora i to je to, dalje je 40% (konkretno na moju tarifu) bez izuzetaka. Niko vise ne moze ostvariti popust od 50%.

zabrljanje
04-06-2017, 21:18
Reci da hoces onda da predjes u drugu mrezu i da kontaktiraju one koji su na visem polozaju od njih.

zikicz
04-06-2017, 21:32
To moze da upali.Moj kolega presao u drugu mrezu.Nudili su mu kule i gradove,znaci bukvalno sta je hteo,ali zbog loseg signala na poslu je ipak promenio.

iMorris
05-06-2017, 16:55
Ja bas danas potpisao ugovor sa popustom od 50% :)

zabrljanje
05-06-2017, 17:33
Kazem da su jos uvek fleksibilni :)

iMorris
06-06-2017, 12:29
Pa to, samo malo da se pobunis i onda moze. Steta sto je taj princip sada ustaljen. Kada pitas lepo uglavnom ne moze.

lowzyyy
13-08-2017, 11:24
Moze li neko da mi kaze konkretan primer kako da ucenim mts da mi da popust na neki paket ? Otkad imam telefon ja sam kod njih i nikada nijednu povoljnost nisam dobio

Babakaj
13-08-2017, 11:41
Kad te kontaktiraju pred istek ugovora trazis im popust. Ukoliko ne daju podneses zahtev za prenos broja. Tada.te jos jednom kontaktiraju i ako ni tad ne daju popust uzmes NEO sa 50% popusta...

lowzyyy
13-08-2017, 12:10
Mislis odem u poslovnicu i trazim pred istek ugovora ?
Aha ovo za prenos je kul fora
Ali problem je sto mi imamo 3 broja na majku, kako sada da za svaki trazimo popust, malo ce biti seljacki ako me razumes :D

zabrljanje
13-08-2017, 13:03
Zavisi od paketa koji imas. Oni su umanjili pospust na 40% i to regularno mozes da dobijes.

Mail na koji mozes da posaljes upit je [email protected]. Imas onda sacuvanu prepisku. Regularan pospust ces dobiti najnormalnije a od njih mozes da trazis jos 10% pospusta ili neki mesec da racun bude jedan dinar.

makistanke
14-08-2017, 16:20
To sve vazi ako ne uzmete telefon [emoji3] Cisto da se pomene

mp3player
15-08-2017, 00:30
Ja sam prošle godine iz Vipa prešao u mts, i to uglavnom zbog mnogo manje cene za više minuta/poruka/mb...međutim jedna stvar me je totalno razočarala, a to je mts-ov signal koji jako los...nekada po centru grada ne uhvatim 3G nego samo Edge.
Tako da mislim da ću opet preci u Vip, njihovim signalom sam uvek bio zadovoljan, a sad vidim da imaju te NEO tarife.

zabrljanje
15-08-2017, 00:33
Bilo bi lepo da napises na koji grad mislis.
Ako je centar u Beogradu, onda se to ne poklapa ni iz bliza sa tacnim, posto je na vecini mesta 4G signal.

mp3player
15-08-2017, 08:26
Mislim na Beograd...sto se tiče 4g ...jednom sam krenuo od Gospodara Vucica do Vukovog spomenika ...Voice mi je bio podešen na 4G ...dva puta mi se prekinula veza, nekoliko puta nisam lepo čuo sagovornika jer se jelte gubila mreža...na ustaničkoj u jednom delu moram da palim 4g jer nemam 3G, a u drugom delu 3G jer nemam 4g ...ja se ne zezam ...Non stop šaltam sa jednog na drugi. Mislim ja bih bio srećan kada bi bar jedan od ta dva radio korektno.

zarko.vuksanovic
15-08-2017, 12:55
Voice ne radi na 4G ni na jednoj mrezi kod nas!

komsa
15-08-2017, 13:04
MTS je muka svakako,kao da rade da propadnu sto pre i sto dublje....................

mp3player
15-08-2017, 13:52
Jel moguće podseti 4G samo za Data? Tj da Voice ostane na 3G?

zarko.vuksanovic
15-08-2017, 14:16
Nasi operateri i dalje nude samo 3G za Voice, sta god ti podesis u trenutku uspostavljanja veze aktivan ti je 3G.
Primetices kada si 4G mrezi i kada zavrsis razgovor, telefon se sa 3G prebaci na 4G mrezu bez obzira na operatera.

makistanke
16-08-2017, 15:59
Ma to je jos dobro, ja kuci u Smederevu ne mogu da pricam uopste, ne cujem nista stizu mi samo poruke da sam nedostupan i to nisam previse daleko od grada. Ni jedna druga mreza nema tih problema samo mts u mom kraju. Razocaran sam cak sam ih zvao i reklamirao sve to i sve to su oni lepo odbili [emoji846] Sjajno, kod njih sam samo zbog cena drugo nista

zarko.vuksanovic
16-08-2017, 16:16
Malo je bezveze da placas nesto cak i ako je najjeftinije ako ti ne radi, slozices se?!
Sto se tice nedostupnosti, ja sam nedostupan na mestima gde je signal full. Naravno to se ne desava stalno, ali vrlo vrlo cesto. Primetio sam da je pocelo od pre par meseci.

Ako ti usluga ne radi, a oni kazu da nema problema imas puno pravo da prekines ugovor.

SG999
16-08-2017, 17:10
Ma to je jos dobro, ja kuci u Smederevu ne mogu da pricam uopste, ne cujem nista stizu mi samo poruke da sam nedostupan i to nisam previse daleko od grada. Ni jedna druga mreza nema tih problema samo mts u mom kraju. Razocaran sam cak sam ih zvao i reklamirao sve to i sve to su oni lepo odbili [emoji846] Sjajno, kod njih sam samo zbog cena drugo nista


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ja kad zovem Rodjaka iz Pozarevca cesto dobijem da je nedostupan pa on dobije poruku za propusten poziv ili ja da je ponovo dostupan. Isto MTS naravno.

makistanke
16-08-2017, 18:19
E eto bas isto se i meni desava kao i Vama. Malo mi vise objasni to mogu da prekinem ugovor ako ja kazem da nesto ne radi a oni kazu da nema problema ?

didlika
16-08-2017, 18:45
Interesantno je da ja nemam tih problema sa MTSom nigde maltene u beogradu, radi mi odlično svuda i maltene svuda imam 4G/3G. Elem sigurno postoji način da se prekine ugovor bez penala, probaj da im češće šalješ primedbe, pa posle nekog vremena podnesi zahtev za raskid na kontu svih primedbi koje si poslao

makistanke
16-08-2017, 18:46
Nemam ni ja toliko problema u Beogradu , ali u Smederevu imam velikih.

skiper
16-08-2017, 20:02
Da se raskine ugovor jedimo mozda ako ih tuzis.
Ja sam pitao za jednu lokaciju gde mi treba internet i oni su kao proverili i kazu radi, odlican signal, medjutim radi aki ocajno i evo vec godinu i vise dana ne mogu da raskinem ugovor, stalno nesto proveravaju, rade na tome i tako u krug.

SG999
16-08-2017, 21:49
A Ratel?

zikicz
16-08-2017, 21:55
Pa pored svih onih splacina sto se emituju na raznim nacionalnim frekvencijama,zar mislis da ratel hoce nesto da preuzme?A i imaju "blagoslov" onog "popa" sto im sedi u ratelu i svaki mesec ko zna koliko uzme.

lowzyyy
17-08-2017, 00:31
Ja nemam problema sa mts signalom. Bio je jedan deo kritican, sada se posle godinu dana poboljsao signal za 30-40%. Ja zadovoljan, mada sam samo na 2G

Cuksi
17-08-2017, 08:22
u decembru presao sa mts na telenor i preporodio se. mts na medakovicu 3, beograd, nije ima svud signal. tacnije predjes u drugu ulicu (10 m vazdusnom linijom) i nema signala. takodje ako idete iz pravca nbg ka autokomandi na pocetku pri sredini gazele uvek pukne veza :/

.stefan
20-08-2017, 12:08
Mislim na Beograd...sto se tiče 4g ...jednom sam krenuo od Gospodara Vucica do Vukovog spomenika ...Voice mi je bio podešen na 4G ...dva puta mi se prekinula veza, nekoliko puta nisam lepo čuo sagovornika jer se jelte gubila mreža...na ustaničkoj u jednom delu moram da palim 4g jer nemam 3G, a u drugom delu 3G jer nemam 4g ...ja se ne zezam ...Non stop šaltam sa jednog na drugi. Mislim ja bih bio srećan kada bi bar jedan od ta dva radio korektno.

Ovo je tacno sto posto...i Vracar/Cubura muci se sa dometom mts

lowzyyy
20-08-2017, 14:58
Pa prebacite na 2G. Sta ce vam biti ?

lowzyyy
30-08-2017, 17:23
Kad te kontaktiraju pred istek ugovora trazis im popust. Ukoliko ne daju podneses zahtev za prenos broja. Tada.te jos jednom kontaktiraju i ako ni tad ne daju popust uzmes NEO sa 50% popusta...

Nikada me do sad nisu kontaktirali da bih mogao da zatrazim popust...kako bi trebalo da me kontaktiraju ?


Zavisi od paketa koji imas. Oni su umanjili pospust na 40% i to regularno mozes da dobijes.

Mail na koji mozes da posaljes upit je [email protected]. Imas onda sacuvanu prepisku. Regularan pospust ces dobiti najnormalnije a od njih mozes da trazis jos 10% pospusta ili neki mesec da racun bude jedan dinar.

Sad kaze zabrljanje ja njih kontaktiram ? Sta bi trebalo da navedem u tom mejlu jer kako ce mi poverovati ko sam ? Tj. koja informacija je potrebna da bi ona poverovala da sam stvarno korisnik preko 10god ?
I jos jedna stvar. Prosle godine je duplo vise MB trajalo pola ugovorne obaveze. Sada pise da traje celu ugovornu obavezu, je l to istina ?

zabrljanje
30-08-2017, 17:28
Tvoj broj telefona je dokaz i preko njega imaju sve podatke koliko si dugo korisnik i na koji tarifama si bio.

Sto se tice duple kolicine MB, ja imam celu ugovornu obavezu (od pocetka ove godine je ugovor)

https://www.mts.rs/privatni/promocije/mobilna/duplo-vise-interneta-svakog-meseca (https://www.mts.rs/privatni/promocije/mobilna/duplo-vise-interneta-svakog-meseca)

Iskreno im ne verujem i to bih pitao u mail-u ili u razgovoru sa tehickom podrskom, iako je prioritet mail koji ima bar neku vaznost i predstavlja dokaz kad ti posalju ponudu.
Jedino onih 100 GB je pola ugovorne obaveze, koliko znam.


https://www.mts.rs/privatni/promocije/mobilna/postpejd-poklon-100-gb

lowzyyy
30-08-2017, 18:14
Hvala, videcu.
Ta promocija sa +100GB vazi do 31.8.2017.
Meni ugovor istice krajem septembra, a i planiram sa Miks S da predjem na Miks M, ali da 50% dobijem popusta.
Mislio sam da ih kontaktiram za nekih 10-ak dana cisto unapred da znam sta me ocekuje

zabrljanje
30-08-2017, 18:18
Kontaktiraj ih ali je mala verovatnoca da mozes da dobijes 50%. Neki je prolazilo i posle smanjenja ali u veoma malom procentu slucajeva.

Ti ugovor mozes i sad da promenis posto zelis da predjes na vecu tarifu i ne moras da cekas kraj ugovorne obaveze.

Najbolje je da ih sad vec kontaktiras i vidis, posto su usporeni.

AlexPa
30-08-2017, 22:37
100gb samo sa mix L i većim paketima, ja sam danas produzio ugovor za tri broja, u mts-sam preko 10god, nije bilo šanse da dobijem popust 50%

Goxy86
31-08-2017, 01:15
Dobra je ta akcija sa 100gb i ja sam uleteo u nju. Ali bezveze je to sto u sustini svi imaju iste pogodnosti. Nema veze da li si kod njih 10 god ili sad tek dosao.

Azimuth
31-08-2017, 09:09
50% su davali prvih mesec dana od kad su ukinuli taj popust i to samo onima kojima su isticali tadašnji ugovori.
Ja sam u NS, da nisam u januaru potpisao ugovor sa njima (Mix XL plus) siguran sam da bih prešao u Vip i na Neo 2 paket. Trenutno imaju najbolju ponudu (pod uslovom da imaju pokrivenost tamo gde se korisnik nalazi) jer za 1000din imaš neograničene razgovore i poruke, a internet ograničen na 2GB.
Što se mts tiče, nekako mi deluje kao da ga namerno "ubijaju" kako bi ga prodali za tepsiju ribe. Ukinuli su 50% popusta za sve pakete, telefone prodaju na 12 rata (samo iphone na 24) i prosto su izgubili ono što ih je izdvajalo od konkurencije.

Cuksi
31-08-2017, 14:53
meni su nudili razne popuste i telefone kad sam podneo zahtev da promenim mrezu. samo povucite zahtev a mi cemo vam obezbediti bolje uslove ili ako hocete nov telefon.... Mada sam ja ostao dosledan zahtevu, ako neko hoce moze da proba mozda uspe da izvuce neki popust :)

zikicz
31-08-2017, 14:57
Trebao si da mi im trazis neki jeftin paket i 7-cu za 1 dinar i da bude sim free.Pa,kako hoce.:D

Cuksi
31-08-2017, 15:22
ma trazio bih im ja to da sam mogao u kuci da pricam :evilmad: imao sam signal za razgovor samo kad sam bio na prozoru a i tad je znao da pukne. tako da jedino promoterku da su mi ponudili mozda bih ostao :eyebrows:

mp3player
31-08-2017, 18:15
Kao sto sam već jednom rekao meni je signal presudna stvar zbog koje ću se vratiti u Vip. To smanjene na 40% bih i nekako prihvatio međutim Mts-ovim signalom nikako nisam zadovoljan.

Milan3gs
31-08-2017, 18:29
Kod mene je presudno bas to smanjenje na 40% koje ne mogu da prihvatim, i njihov lopovluk kojim se sluze za neke mizerne cifre. Jer su sada poceli da ako nemas potrosnju preko racuna namerno ti ne dostave racun na vreme da bi ti na sledecem uracunali kamatu za ne placanje racuna na vreme. Do sada su mi to uradili 4 puta, i onda klasika oni prebacuju krivicu na postu u posti kazu da uopste nisu ni stigli racuni od njih... I onda lepo odem u Vip uzmem Neo i uzivam u stizanju racuna cak i pre vremena :D

zikicz
31-08-2017, 18:47
Svi beze od njih polako,a oni se ponasaju kao da imaju monopol.

lowzyyy
31-08-2017, 19:19
Ljudi opasno se sad kolebam da li da prenesm broj u vip u izmem NEO koji daje neogeanicene minute i poruke prema svim mrezama plus 2GB interneta

Edit: jes da je 300 din vise od onoga sto sam hteo da platim, ali 2GB u mtsu tek sa XL dobijam koji je 1200

zikicz
31-08-2017, 19:25
Ja se nisam dvoumio. Imam jako los signal na poslu i presao u Telenor.
Manje-vise popusti i ostalo. Na poslu niko nije mogao da me dobije.

Milan3gs
31-08-2017, 19:38
Svako gleda po svojim potrebama sta mu najvise treba, meni recimo su presudni minuti manje vise net koji naravno mi je bitan ali ne toliko, a sto s tice pokrivnosti vise ne idem tako cesto na sluzbena putovanja pa imam i skoro istu mrezu kao sa mts-om. Tako da zasto bi mts-u placao 1200 kada mogu Vipu 999 gde imam neogranicne minute i gde je pokrivnost mreze skoro pa slicna. (barem u mom slucaju) Za sada se nisam pokajao sto sam preso kod njih.

SG999
01-09-2017, 01:34
Mozete da dobijete slican paket kao neo u Telenoru, nezvanicna ponuda je.

Milan3gs
01-09-2017, 08:15
Pretpostavljam da ja ta ponuda samo za njihove dugogodisnje korisnike...

Azimuth
01-09-2017, 08:48
I kako se zove ili će se zvati taj paket?

SG999
01-09-2017, 13:26
Ne znam, pogledajte Telenor temu na benchu. Nude je onima koji traze da se prebace. Mislim da nema veze da li si dugogodisnji. Mozda mozes i direktno traziti nju preko Twittera ili slicno, pogledajte tamo temu. Ja vise ne mogu da citam, previse pisu tamo [emoji23]

darkonda
04-09-2017, 12:17
Da li u paketu "prica" (koji koristi moja mama, nije imala smartfon pa joj nisu trebali besplatni megabajti), se naplacuje spori internet?
U ostalim paketima kad se potrosi brzi internet, spori internet je besplatan i neogranicen, e sad ne znam kakvo je stanje u tom njenom paketu, da li sme da koristi spori internet za dopisivanje ili ne?

stefan.gricko
04-09-2017, 14:04
Ako nisu menjali, a ne verujem da jesu, pre ~9 meseci se nije naplacivao, imao sam Prica Plus (25mb) i posle toga normalno spori net (koristio ovaj paket sa 3gb dodatkom) [emoji38]
Bilo je kad sam zaboravio da aktiviram dodatak tako da znam 100% da se nije naplacivao.
Ne znam samo za obicnu 'Pricu' posto po defaultu nema nista interneta [emoji848]

lowzyyy
06-09-2017, 20:51
Mts je njihovu akciju sa + 100GB interneta produzio od 31.8. do 5.9, a zatim ponovo do 30.9.
U prevodu igramo se navlakuše, potrcite da sklopite ugovor, produzimo ponovo akciju i tako u krug :D

mp3player
06-09-2017, 23:04
Mts je to uvek radio... a sad vidim da to radi i Telenor, produžili su akciju od poklon 10gb do kraja septembra ( a bio je kraj avgusta pre toga)

Milan3gs
07-09-2017, 05:29
U brošuri mts-a za Septembar piše da ako se postpaid paket doda na neki od box paketa dobija se popust od 50% na pretplatu. Tj ako dodate postpaid na box dobijte dodatnih 10% popusta na već sniženu mesečnu naknadu i onda ukupan popust iznosi 50%. Samo ne znam kako su to izveli jer nisu sve tarife snižene samo za 40%... Ali to je mts [emoji1]
I ubacili su 10% popusta na mesečnu pretplatu uz uredjaj.

Srecko
09-09-2017, 13:40
Juce sam produzio ugovor, imam Mix XXL, i nisam se nesto potresao za tih 10% iskreno. Super mi je za tih 100gb koji traje polovinu ugovorne obaveze. Ionako sam tih 10% placao kroz proveru kada ce doci autobus, placanje parkinga po zonama itd...

lowzyyy
12-09-2017, 17:59
Posle slanja mejla proslo par dana kada su odgovorili da razmatraju nas zahtev, a posle 7-12 dana usledio je poziv :D
Nisu dali konretno +10% popusta na onih 40, ali su dali 2 meseca po 1 din , sto dodje bukvalno na isto. Zahvaljujem se svima sto su izneli svoja iskustva ovde :D

zikicz
12-09-2017, 18:58
To su dali i meni kada sam uzimao drugi broj. Pretrgli se. Zato cemo jedan da gasimo za par meseci,pa nek nabiju taj dinar u ....

lowzyyy
13-09-2017, 22:04
Mts ne bi bio ono sto jeste da nesto ne muljaju. Naime napisao sam da su mi obecali 2 meseca po 1 din, ali sta sad ? Kazu da ugovor ne potpisujem u poslovnici vec ga dostavljaju na kucnu adresu i kazu da to u ugovoru nece biti navedeno. Ovo sve sto znam sam saznao preko razgovora sa zenom iz mtsa koja je ponudila to po 1 din.
E sad da li da joj verujem ili je ovo cista navlakuša, da li ce me prevariti, posto mi nije normalno da u ugovoru ne navedu da cu dobiti popust ? Sta da radim ?

zikicz
13-09-2017, 22:07
Meni su kao i tebi rekli telefonom i u poslovnici sam potpisao ugovor. Nisam ni gledao sta pise. Samo sam pitao da li ce biti po dinar. I bilo je.
Tako da ne bi trebalo da bude problema.

Azimuth
13-09-2017, 22:14
Pa traži da ti daju napismeno taj benefit koji su ti ponudili. Insistiraj na tome i dobićeš.

vlada11070
14-09-2017, 09:11
Slobodno potpisi, idi pod pretpostavkom da ona ne može to zvanično da ti da pa ne može ni u ugovoru zvanično da pise, pa probaj na poverenje, treba dati šansu nekad.
U najgorem slučaju da te slaže, to su dva meseca samo plaćanja.

Zlebakerodjaci
14-09-2017, 09:16
Meni su dali 3 meseca po dinar, ali je pisalo u ugovoru. Inace sklopio sam u poslovnici.

zabrljanje
14-09-2017, 20:29
Obecali pet meseci po dinar i naglasili da to nece da pise u ugovoru i da se obavezno javim ako uocim da to nije ispostovano a da ce zabeleziti u njihovoj bazi.

Uspeli su da zeznu u pocetku ali su oni pozvali i rekli da se izvinjavaju i da je greskom poslato sa punom cenom i da ce ispraviti i apsolutno su to ispostovali.

lowzyyy
06-10-2017, 20:17
Na kraju sam odustao jer kad je doslo do potpisivanja paketa oni si rekli da je to za 24meseca sto je naravno neprihvatljivo. Sta mi znaci 2 meseca na 24? Nista.
Presao sam na mix L i mogu reci da sam prezadovoljan pokrivenoscu 4G mreze. Vozio sam bajs po nekim selima,njivama gde nema ni ljudi, 4G je sve vreme bio na 3-5 crtica signala!

RaZoR
09-10-2017, 17:58
Meni su ponudil 1 mesec za produžetak ugovora box2 fixni+net, a ako vežem i mobilni 2 meseca neplaćam box 2, već samo mobilni prva 2 meseca uz popust 50%.... potpisao,
uzeo Mix L, prva 2 meseca 849 din, a posle 2999 dinara (fixni+10Mb Net+Mix L), odmah uključili promociju 100Gb za mobilni net....

http://www.speedtest.net/result/6729978493.png

4G brzina dobra, samo šteta što 100Gb imam samo prvih 12 meseci....

wifininja
09-01-2018, 22:37
Trenutno sam na Mix XL i imam još dosta do kraja ugovorne obaveze. Zanima me da li mogu sada preći na Mix XL Plus ( sad je neka promocija do kraja Januara) i dobiti te uslove koji su naznačeni.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180109/4d9b37de789058c5e55dcb2f619739ba.jpg

DinoBg
09-01-2018, 22:53
Bice ti promocija i tad, ako ne i bolja.. mislim da produzuju 3 meseca pred istek ugovora ali s obzirom da prelazis na skuplji paket pozovi pitaj mozda ti odobre

zikicz
09-01-2018, 22:57
Na visi paket mozes,na nizi ne.

kursula82
09-01-2018, 22:58
Ja isao preko veze i ne moze, mozda mi slaba veza. Mora da cekamo 3 meseca pred istek UO kako kaze kolega iznad.

wifininja
09-01-2018, 23:01
Ja koliko se sećam uvek je moglo da se pređe na veći paket i tu nije bilo problema. Ako bi hteo manji paket onda mora da se čeka istek ugovorne obaveze.

@kursula82 koji si ti paket, i na koji si hteo da pređeš a nisu ti dali?

shiza
09-01-2018, 23:22
Pre su bile 50% od cene a sada manje daju.Ali dobijas kao net...
Pre je moglo sa manjeg na veci normalno,a obrnutno ne dok si pod UO.

God Ra
09-01-2018, 23:28
Uvek možeš preci na veci paket samo je pitanje da li promocije sa netom važi tada za tebe jer ti ne potpisujes novi ugovor nego u okviru starog ugovora menjas tarifu

Azimuth
09-01-2018, 23:28
Mislim da ne razumete jedni druge. I dalje se mozes setati na vece i vracati se na inicijalni paket tokom ugovorne obaveze. Ono sto se ne moze je da ne postoji varijanta potpisivanja aneks ugovora tj raskidanja postojece UO i potpisivanja nove kako bi se dobili tih 100GB. Jedino kada moze da se prekine UO sa 50% popusta jeste kada se uzima telefon (i u tom slucaju ces dobiti ovih 100GB) ili plate penali zbog raskidanja. Druga opcija je da cekas 3 meseca do isteka trenutne UO i tada produzis uz aktuelnu promociju.

bydussan
09-01-2018, 23:43
Mts poceo nezvanicno da daje neo pakete (oko 1200din sa neogranicenim pozivima). Ne znam bas sve detalje precizno ali je informacija 100% tacna...

God Ra
10-01-2018, 00:01
Moj burazer dobio od mts ponudu od 1020 din za neogranicene poruke i pozive dok ima ja mislim 1.5 Gb neta,i da bi ga ubedili da potpise novi ugovor jer je stari korisnik dali su mu i 2 pretplate po 1 din. Njemu ta tarifa izuzetno odgovara jer jako puno prica na telefon dok mu internet nije od presudnog znacaja jer nema profile na društvenim mrezama nego koristi samo za blic,viber i surf

Milan3gs
10-01-2018, 00:51
Da bi se dobila takva pogodnost mora da se podnese zahtev za prenos broja u drugu mrezu i onda kad pozovu ponude neo paket. E sad nekom ponude sa standarnim netom koliko ide uz paket a nekom i 100 giga i neo minuti. Mada mislim da ce uskoro i zvanicno da krenu sa neo paketima jer ima ova promocija 100 giga traje do 31-og Januara.

kursula82
10-01-2018, 01:35
Ja koliko se sećam uvek je moglo da se pređe na veći paket i tu nije bilo problema. Ako bi hteo manji paket onda mora da se čeka istek ugovorne obaveze.

@kursula82 koji si ti paket, i na koji si hteo da pređeš a nisu ti dali?

XL sa 50% i teo sam na isti koji sada sa 40% popusta dodje malo skuplji al ne daju.

Lepo je sve objasnio Azimuth.

bobanbg9
16-04-2018, 20:18
Ljudi, sta uradi ono mts sa paketima? Morava,Omorika,Soko, Javor[emoji23]

zabrljanje
16-04-2018, 20:31
Domisljato skoro kao i registracione tablice sa svim slovima abecede :D

wifininja
16-04-2018, 20:34
Soko tarifa sve neograničeno za 3999 din mesečno.

SG999
17-04-2018, 18:23
Ogranicen je Internet na 1.000GB ali ko ce to da potrosi...

wifininja
17-04-2018, 18:25
Uzmeš npr Soko paket za firmu i koristiš kao hotspot [emoji6]

bobanbg9
18-04-2018, 16:50
Nek mi objasni neko ovu poslovnu politiku, evo ja ne razumem. Imas soko tarifu i biras izmedju iphone 8 ili iphone x za dinar?
Ili huawei p20 lite ili p20 uz omorika 3?
Pa ko ce uzeti slabiji model?
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180418/390faeeb317bdd940ee3aade3de30ac4.jpg

Goxy86
18-04-2018, 18:27
Nagadjam sad posto se nisam raspitivao, ali moguce je da je razlika u duzini ugovora.

Ninoslav
19-04-2018, 01:27
Nije, i 8ica i X su po dinar pa biras koji ces ali je ugovor na 36 meseci po 8000 din...

Baraba
20-04-2018, 09:57
Moraju da stave dinar, neće oni vama doplatiti što uzimate jeftiniji telefon. Na jeftinijim paketima je razlika, mada bi na nekom jeftinijem paketu P20lite treba isto biti 1 din.

bobanbg9
10-10-2018, 22:17
Zasto nema u ponudi Iphone telefona vec par dana u Mts-u? Bukvalno ni jedan a do pre par dana od 6-ice do X.

p.pera
10-10-2018, 22:27
Verovatno smisljaju koliku cenu da odvale za XS pa ce da smanje cenu starih za 2-3000 din.

bobanbg9
10-10-2018, 22:28
Ma mislim da to nema veze. Do sad nikad nisu sklanjali stare modele par dana da bi izbacili novi. Ko zna sta im se desava.

Zivansi
10-10-2018, 23:30
Nema ih na stanju, svaki dan ih smaram. Treba zeni sa uzem. Bice ih uskoro. Stize im sada nova tura za poslednji kvartal.

roki
17-10-2018, 15:13
Vratili su ponudu, nema 256 X, i najavili su XS i XR

Zivansi
17-10-2018, 15:41
Vratili su u ponudu iPhone X od 64gb, ali su ostala samo 3 uredjaja na celoj teritoriji Srbije. A budi siguran, da su sva tri vec rezervisana, tako ih svakako nema vise na stanju [emoji5]

dejsvi
04-01-2019, 17:45
Evo i ja da se obratim forumu za pomoć. Stvarno sam u nedoumici...
Naime, imao sam u prethodnoj godini brutalan ugovor sa MTS-om. Paket MIX XL sa 40% popusta, to je bilo oko 1.199,00 dinara i za to 600min, 600 SMS poruka i ukjlučenu promociju 100GB interneta...
Natezem se evo vec mesec dana, kazem da cu da potpisem i ugovor bez popusta i plaćam punu cenu od 1.999,00 dinara ali da mi ne menjaju paket. Razgovaro sam sa tri njihova operatera, rekao da se vraćam u Telenor, ali oni uporni sa nekom promocijom tipa 3 meseca po jedan dinara i nude neke pakete od 1.400-2.400 dinara sa 4-12 GB interneta. Kao minuti i SMS su neograničeni... Mislim, SMS koristim samo kada plaćam parking, a nemam potrebe za više od 500 minuta mesečno... Inače imam jos 4 broja u MTS mreži, svi brojevi u porodici vode se na mene, mesečni račun za sve te brojeve je oko 4-5 hiljada i redovno sve izmirujem...Na jednom od brojeva imam takođe tih 100GB interneta, tražio sam da mi ugovor sa tog broja, koji koristi moja majka, vežu za moj broj, a na “njen” broj potpisaću novi ugovor tipa Omorika 1/2, ali kažu nema šanse za to...
MISLIM da se vratim na Telenor i to paket PLAY 10, gde imam 500 minuta, neograničen SMS (glupost reklamna) i 10+10GB interneta, po ceni od 1.799,00 dinara. Kako koristim EON premium paket aktivirao bih 50% vise svega i dobio jos 250 minuta i 5GB interneta....
Da li smatrate da je to korektna ponuda, dakle 750 minuta, 25GB za 1.799,00 dinara?
HVALA NA POMOCI i dobronamernim savetima.

p.pera
04-01-2019, 18:07
Koliko si trosio interneta od tih 100gb.

dejsvi
04-01-2019, 18:33
Ne više od 10GB, ali nisam koristio internet za gledanje TV preko EON-a, nisam koristio telefon kao HOTSPOT, a to je neminovnost koja me očekuje tokom 2019.godine. Planiram da barem 4-5 dana koristim paket za to.

p.pera
04-01-2019, 18:57
U tom slučaju bi trebalo da bude dovoljno 25gb.A i cena je OK.

p.pera
23-02-2019, 12:32
https://mts.rs/Privatni/Mobilna/Postpejd/Tarife

Sta se ovo dogodilo, od kada je ovaj cenovnik?

zabrljanje
23-02-2019, 12:43
Od pocetka februara su promenili cenovnik.

Byakuya
23-02-2019, 12:48
2019 i za 1000din dobije 512MB...u vipu za iste pare 5giga

p.pera
23-02-2019, 13:00
Ne radi se o 500din, ali vredja inteligenciju.

Byakuya
23-02-2019, 13:01
Pa nije ni 500...omorika 2 je bila 1699 sada je 2699 pa su je kao spustili na 1999...

vlada11070
23-02-2019, 13:16
Omorika je bila oko 1.000 bez telefona, sa telefonom je 1.999,00.
Znači sada je manje za 500, a ne znam koja je cena bez aparata..

p.pera
23-02-2019, 13:19
Bila je 1099, sad je 1499.Nikada nisam razmišljao o promeni operatera, ali sad..

lowzyyy
23-02-2019, 13:27
Mislim da ce ponovo neki "popust" da bude. U suprotnom moracu i ja da menjam

zabrljanje
23-02-2019, 14:17
Mislim da ce i drugi operateri da povecaju cene sledeci primer Telekoma a onda ce Telekom da osmisli neke popuste.

Sto se tice interneta, najvise se isplati onima koji uzimaju Box paket i mogu da dodaju jos cetiri broja, tako da imaju pet korisnika koji dele 100 GB interneta nakon onih koje imaju u okviru tarife.


VIP moze da ponudi koliko hoce interneta ali dzaba kad je solidno neupotrebljiv na mestima koja su meni bitna. Nije sve uvek u razlici od nekoliko desetina dinara. Kod njih se jedino isplati onaj roaming dodatak koji je mnogo jeftiniji nego kod preostala dva operatera.
Kod Telekoma je najupotrebljiviji roaming dodatak za mtel mrezu u BiH i CG jer imate sve neograniceno dok gos ste u njihovoj mrezi.

wyomingplease
23-02-2019, 14:48
A čak i ti roming paketi kod MTSa će postati irelevantni za ~2 godine: https://www.b92.net/biz/vesti/srbija.php?yyyy=2019&mm=02&dd=22&nav_id=1508971

Ako ništa drugo, bar nešto pozitivno da se desi danas, pa makar i samo u najavi.

Byakuya
23-02-2019, 14:58
+na sve to sada naplacuju 99 din uslugu da kada potrosis svoj net imas spor net koji nece da ti naplacuju...naravno to sam odmah ukinuo...-.-

vanjakv
24-02-2019, 16:26
Koliko sam ja ukapirao,oni su spistili cenu paketa? Omorika 1 je bila 1999 dinara a sada je 1499. Na tu cifru bi trebalo da se dobije popust na pretplatu ako se ne uzima telefon?

lowzyyy
24-02-2019, 16:33
Omorika 1 je bila 1100 din koliko ja znam

mali_radojica
24-02-2019, 16:54
1100din bez telefona.

p.pera
24-02-2019, 16:59
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20190224/f95ed931072aa7571102d8d45d777e03.jpg

Ovo su bile cene.

igoce
24-02-2019, 17:32
Telekom je imao omoriku za 1099din, ja uplatio caletu godinu dana unapred pre nekih 6-7meseci, a za to vreme je i telenor imao akciju za 1000din i sad kad sam oko nove godine obnavljao ugovor rekli su mi da nem avise te akcije i da je najjeftiniji paket bez telefona oko 1450din, znaci prate se ... ne znam da li nove tarife vaze od sledeceg meseca ili se dizu prilikom obnove ugovora?

zabrljanje
08-03-2020, 12:59
Svi koji su prebaceni na optiku, a imaju aktiviran Caller ID dodatak, neka pisu prigovor na racun za tu opciju jer je usluga besplatna kad imate opticku konekciju i telefon je povezan na ruter koji dobijete na koriscenje.

zikicz
21-09-2020, 10:34
Da li je istina da je mts povecao cene paketa mobilne telefonije?

Lauda
21-09-2020, 11:43
I povecali cenu i pogorsali paket.
To im je trend izgleda...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

CoaKG
21-09-2020, 11:51
MTS, kao i banke, radi na cenkanje i pretnje. Ja sam bio iznerviran kad su ubacili 100GB mesečno za korisnike koji su 1994. i mlađi (čista diskriminacija) i hteo da pređem u VIP i iskoristim promociju NEO2 tarife. Kada sam podneo zahtev za prenos broja u VIP, zvali su me iz MTSa da mi ponude obnovu ugovora na 2 godine (koristim Omoriku 1), 4GB mobilnog interneta po ceni od 999 dinara, koliko je bio i NEO2.

Moj savet je svakome da proba na sličan način da dobije neki benefit, pošto ovo što rade je bezobrazluk.

zikicz
21-09-2020, 12:20
Poznata je stvar da je mts u teskoj finansijskoj buli zbog kupovine internet i tv provajdera. Tako da ne cudi.Tipicno.