PDA

View Full Version : Ugašen 5s tokom slikanja



Rista011
30-05-2017, 20:42
Opalio sam par slika i ugasio se, tj. mislim da se nije skroz ugasio pošto se greje, međutim bio sam na proslavi za kraj škole, i džep u kome je stajao je bio mokar sa prednje strane od polivanja, moguće da je i to uticalo, ali nije bilo iznutra mokro skroz, više vlažno
E sad postoji problem što ja mislim da bih mogao da ga osposobim hard restartom, ali ne radi mi home dugme pa ne mogu ni to
Postoji neki način da utvrdim da li je živ ili moram u servis?

nikolastojanovi20
30-05-2017, 21:30
Ako je ugasen, kada ga prikljucis na punjac mora se upaliti ako je ispravan, ako se ne pali onda pravac servis... i napravi home dugme.. to sto je dzep bio mokar ne bi trebalo da utice mnogo na uredjaj

Rista011
30-05-2017, 21:34
Mislim i ja da od vlažnog džepa telefonu ne bi trebalo da se desi ništa
Ništa se ne dešava kad je na punjaču, držao sam ga ~10 minuta, kad sam došao kući on se grejao sam od sebe, sad se više ni ne greje, prošlo je od tad nešto više od sat vremena
Servis najverovatnije, hvala ti, ako neko ima još neku ideju da probam neka piše, bio bih zahvalan

Igor88bg
30-05-2017, 21:57
Moras uci u dfu probaj skini itools ili nesto slicno tome te idi na restart device... naravno ako ga racunar vidi

Rista011
30-05-2017, 22:00
Ne vidi ga, ali kabl mi je sa obe strane kao da su ga miševi jeli, iovako jedva radi kad se priključi, ništa nemam, ništa mi ne radi, razmišljam sad što uopšte tražim pomoć ahahah
Jedino što mi uliva nadu je da primećujem da se u gornjem delu telefon ipak greje malčice više nego u donjem, ispod kamere najviše

Edit: Ohladio se u jednom momentu, nakačio sam ga na punjač i upalio se kroz neki minut, to je to
Poenta teme je bila da vidim da li nekako može da se odradi restart bez dugmeta, hvala, nisam znao za iTools