PDA

View Full Version : mts Banka



wifininja
24-05-2017, 23:03
https://uploads.tapatalk-cdn.com/20170524/1d53e5a512070e6b998584586995f91a.gif

mts je predstavio svoj najnoviji proizvod namenjen fizičkim licima "Račun Plus".

- Tekući račun bez naplate održavanja – sredstva kojima raspolažete možete da koristite u više valuta (RSD, EUR, USD i CHF); omogućena vam je kupovina i prodaja deviza po povoljnim kursevima i bez provizije; priliv sredstava na račun iz inostranstva je bez naplate naknade; „Račun Plus“ možete da otvorite putem kurirske službe.

- Svi bankomati u zemlji bez provizije – uz „Račun Plus“ dobijate i MasterCard debitnu karticu sa PayPass tehnologijom uz koju možete da plaćate račune bez unosa PIN-a do iznosa od 1.500 dinara; pored plaćanja u našoj zemlji, MasterCard karticu možete da koristite za plaćanje u inostranstvu, kao i za internet plaćanja.

- eBanking i mBanking potpuno besplatno – možete da otvorite „Račun Plus“ putem usluga eBanking i mBanking; da izvršite plaćanje prema inostranstvu bez odlaska u banku; imate mogućnost besplatnog SMS obaveštenja o prilivima na račun, kao i upravljanja limitima potrošnje, mogućnost blokade i aktivaciju potrošnje.

- Sefovi: diskretno i bezbedno čuvajte vrednosti i dokumenta u tehnološki najnaprednijim sefovima.

- Štednja: otvorite dinarski ili devizni štedni ulog i izaberite rok oročenja prema svojim potrebama, na 3, 6, 12 ili 24 meseca.

https://www.mtsbanka.rs/


mts mBanka by Telekom Srbija
https://appsto.re/us/RXPRjb.i

Paranormal
24-05-2017, 23:06
Previse toga besplatno da me brine, u cemu je caka i sta to nije besplatno? :)

zikicz
24-05-2017, 23:25
Dobra je fora sa podizanjem para na bilo kom bankomatu bez provizije. Maznuli su foru od Telenora.

darkonda
24-05-2017, 23:32
A placanje racuna bez poreza?
Realno je da ce par godina da navlace ljude, nakon togs krenuce da naplacuju sve sto i druge banke.

giannsi
24-05-2017, 23:47
Da li je neko od Vas vec otvorio racun [emoji4]

zikicz
25-05-2017, 00:01
Ja sam u Telenor banci.

Zilas
25-05-2017, 08:08
Malo mi je cudno da se odrzavanje racuna ne placa.

zikicz
25-05-2017, 08:15
Ne placa se ni u Telenor banci.

Byakuya
25-05-2017, 08:26
Uvek imaš neki osnovni paket koji ne plaćaš ništa...isto je i u Intesi....ali ako hoćeš HIT npr onda plaćaš...kapiram da je isto kao i ovde


Telenor ima Starter i Progresiv paket...

zikicz
25-05-2017, 08:53
Da,osnovni se ne placa. Kod progresiv paketa je super sto imas zdravstveno osiguranje u inostranstvu.
Sigurno je i ovde tako. Osnovni i placeni paket.
Za koju godinu klasicne banke nece ni postojati.

Zilas
25-05-2017, 09:01
30036
Placas valjda 125 din osnovni a hit je 300 din.

Byakuya
25-05-2017, 09:36
Meni boga mi nista nisu naplatili godinama...moguce je da se nesto promenilo u medjuvremenu :)

Pavle
25-05-2017, 10:12
U Banca Intesa se mesecno odrzavanje osnovnog tekuceg racuna placa 125 dinara, samo ukoliko imate u toku tekuceg meseca transakcije na tom racunu, ukoliko nije bilo transakcija onda se ne placa odrzavanje. :)

Zilas
25-05-2017, 10:39
Pa za vas iz Munzea je besplatno izgleda :)

Byakuya
25-05-2017, 10:55
Pa kako drugacije...:)))

Fora je samo ljudi da ne otvarate 300 racuna u 300 banaka...procenite lepo sve i tamo predjite...zatvaranje racuna je uvek zesce smaranje...

Cuksi
25-05-2017, 11:04
iskreno meni deluje da je mts otvorio banku samo zbog telenora tj. da ima isto u ponudi. Nisam siguran kako ce to funkcionista s' obzirom da je kod njih haos :/ bar moje misljenje. Sto se tice intese ja sam stvarno zadovljan, od online placanja pa do placanja na rate sa kreditnim karticama bez kamate.
jedno sto ne znam kakva je telenor banka ? dosta njih je hvali mada sam cuo i drugacijih misljenja.
jos jedna stvar kod ovakvih banaka, sta kad ti treba pomoc njihovg sluzbenika ? kome da se obratis kad imaju samo bankomate :) ne znam jel ovi u poslovnicama mogu sta da pomognu ?

zikicz
25-05-2017, 11:25
Imaju on-line podrsku od 8-22h.

kursula82
25-05-2017, 11:39
Mts vec par godina radi na ovoj banci. Poceli su ako me secanje ne vara i pre nego li se telenor banka otvorila, tako da se nadam da su sve ispeglali. Videcemo ipak se radi o državnoj firmi koja ne moze jednu ikonicu za mts centar da napravi kako treba.

Ako je stvarno dizanje sa svih bankomata bez provizije i ako nije ograniceno na broj podizanja ili neku sumu to je vrhunski.

Didule
25-05-2017, 12:13
Kod Telenora je podizanje bez provizije, samo uz progresiv paket, za koji se PLACA odrzavanje. Za standardni paket koji se ne naplacuje, podizanje para na svim bankomatima, osim bankomatima Telenor banke se naplacuje provizija. Isto se napalcuje i provizija za placanje racuna i milion drugih stvari koje se ne naplacuju na progresiv paketu.

Telenor banka je odlicno koncipirana i odlicno radi, dok radi. A u poslednje vreme ume cesto da ne radi. Po meni osnovni problem kod Telenor banke su prespori-preoptereceni serveri, tako da se sve otvara ili nikako ili uzasno sporo, sto kada hocete nesto da obavite na brzinu ume da bude zesce smaranje.

wifininja
25-05-2017, 12:18
Još samo VIP da otvori svoju banku..;)

Cuksi
25-05-2017, 12:52
po meni mts bi trebao da radi kao sat i da bude u debelom plusu a ne ovako da se muci. ne kazem da nisu sposobni nego da se namerno zapusta radi obaranja ceni kod prodaje. bar mi tako deluje. oni su imali sve fiksne telefone u srbiji i opet su bili u minusu zbog slabe organizacije.
ono kako ja vidim mts je da uvek kasni jedan korak za ostalima. isto je bilo i sa iptv i sad sa bankom.

Olifer
25-05-2017, 13:37
Da li se mogu kupovati stvari preko interneta? Da li se mogu placati racuni preko online banking-a?

Byakuya
25-05-2017, 13:56
Nema razloga da ne moze...

kristianmarkovic
25-05-2017, 15:19
Ja gledao oko menjacnice , jer je to stvar koju mnogo koristim u telenor banci i nije mi jasno. Istaknut donji kurs 122,49, pise nema provizije, kad se udje na drugo mesto, pise posle provizije donji kurs 120,34. Isto tako me zanima kako cemo uplacivati novac na ove racune ako nemaju svoje bankomate. Kod telenora gurnes u fijokicu na njihovom bankomatu, to je i najveci razlog sto sam kod njih presao, da ne cekam j***ene redove. (pogotovo u intesi)

Byakuya
25-05-2017, 15:30
Pa zar nemaju i oni sada bankomat za uplatu?

DonPatroN
25-05-2017, 18:04
I ja sam u telenor banci, videh sad i mts, pa ne znam ima li smisla prelaziti... koliko vidim ista stvar u pitanju....

rmilanovic
25-05-2017, 19:32
Telenor banku je inace kupio SBB.

Olifer
25-05-2017, 20:27
Zna li neko kolike su provizije prilikom koriscenja MTS banke? Ne mislim na odrzavanje racuna nego na transakcije, placanja usluga itd itd...

UPDATE:

Evo pokusavam da otvorim nalog i nailazim na prvi uslov



Dostavljanje izvoda e mail-om bez naknade
SMS notifikacija o uplatama bez naknade
Izdavanje osnovne/dodatne debitne MC kartice 500 RSD
Podizanje gotovine na svim bankomatima u zemlji bez naknade
Podizanje gotovine na bankomatima u inostranstvu 2% min. 3EUR
Isplata gotovine na šalterima drugih banaka u zemlji 3% min. 300RSD
Isplata gotovine na šalterima banaka u inostranstvu 3% min.5EUR


Ako je besplatno otvaranje i odrzavanje, a dobija se kartica, dakle nije besplatno otvaranje kada morate da platite 500 kinti za karticu. :nono:

I dalje nigde ne pronalazim kolike su provizije za internet placanje, transakcije medju gradjanima, placanje usluga! :evilmad:

zikicz
25-05-2017, 20:27
Procitao sam negde da je na prodaju. Znaci istina.

nenad87
25-05-2017, 20:33
Telenor banku je inace kupio SBB.
Prvi put cujem za ovo. Jel moze neko blize objasnjenje, link ka vesti ili nesto slicno? Pitam s obzirom da imam veze sa Telenor bankom.

zikicz
25-05-2017, 20:49
I u Telenor banci se placa izdavanje kartice.Cini mi se isto 500 din.To je jednokratno.Nema odrzavanja racuna.
Mene je u sve oko Telenor banke,tj iskustava sa njom,uputio @.stefan.Za sad sam zadovoljan kako stvari funcionisu.

Didule
25-05-2017, 21:31
^U Telenor banci IMA odrzavanja racuna. Ako koristis progresiv paket, placa se odrzavanje racuna 300 dinara. Ako koristis standard paket, NEMA odrzavanja racuna, ali IMA provizija za sva placanja, podizanje para na svim bankomatima koji nisu Telenorovi, provera stanja i tako dalje i tako dalje.

bbrks
25-05-2017, 21:38
Cenim da bi vi sve da dobijete dzabac......zanimljivo :)

zikicz
25-05-2017, 22:08
Ja pricam za osnovni paket.
Sto kaze @bbrks,ne moze sva za dz. U svakom slucaju mnogo manje zezanja po bankama na salterima. Meni sasvim dovoljno.

Olifer
25-05-2017, 23:48
Gledam ceo dan ovu MTS banku i ne kapiram bas kako funkcionise. Moze li neko ko koristi da objasni kako to funkcionise, koje su prednosti u odnosu na Intesu i da mi odgovori na neka pitanja:

1. Da li je moguce placati preko kompa/aplikacije komunalije?
2. Da li je moguce slati novac na druge ziro racune fizickim i pravnim licima?
3. Da li MORA da se uzme ta mastercard kartica koja kosta 500 din posto sve ide preko aplikacije?
4. Koje su prednosti u odnosu na standardne banke?
5. Koje su provizije za transakcije?

bbrks
26-05-2017, 07:58
A da eventualno pozoves banku.....cenim da ce oni najbolje moci da ti odgovore :)

Cuksi
26-05-2017, 08:44
@Olifer (https://www.isrbija.net/member.php/87909-Olifer) je postavio dobro pitanje. mene isto zanima, pogotovo pitanje pod broj 4. i 5. (Koje su prednosti u odnosu na standardne banke? i Koje su provizije za transakcije? ). mada mene zanima i u odnosu na telenor banku :) zato sto sam skro imao slucaj da sam treba da putujem i vece pred put zablokiram karticu. naravno ujutro nisam imao vremena da idem do banke, srecom imao jos jednu karticu rezervnu na koju sam mogao da prebacim pare. tako da iz iskustva razmisljam da imam rezervnu varijantu, zlu ne trebalo :)
i samo da nije odgovor red u banci, posto u banku idem mozda jednom u godinu dana.

dejan.kv
26-05-2017, 11:19
mts banka je nekadasnja Dunav banka, tako da postoji ekspozitura u skoro svakom gradu i obicno se nalazi u zgradi Dunav osiguranja. Tako da su u prednosti u odnosu na Telenor banku. Provizije u samoj ekspozituri su do sada bile najjeftinije.

kylle
26-05-2017, 11:57
Ako bude neko zvao neka doda pitanje za placanje na racun u inostranstvu koja je provizija bilo bi od koristi.

ivetic84
26-05-2017, 12:50
Ja sam juce bio da podnesem zahtjev za karticu,koristim Telenor banku i zadovoljan sam(obicni paket bez odrzavanja).U manjim sredinama Telenor nema bankomat,pa je problem kod podizanja na drugim bankomatima(na bilo koji iznos 100 din je provizija po podizanju),tako da mi ovo kod Mts-a djeluje bolje.Za sad se ne placa odrzavanje,tako da mi i to odgovara.Izrada kartice je 500din kao i kod Telenora,kazu da ce aplikacija biti uskoro...

Olifer
26-05-2017, 20:25
Dobio sam neke informacije:

1. Da li je moguce placati komunalije/račune preko kompa/aplikacije?
Da. Nema provizije

2. Da li je moguce slati novac na druge ziro racune fizickim ili pravnim licima?
Da. Nema provizije

3. Da li je moguće primati platu/penziju/akcije na račun?
Da. Nema provizije

4. Da li MORA da se uzme ta mastercard kartica koja kosta 500 din posto sve ide preko aplikacije?
Mora! Otvaranje racuna je besplatno ali izrada kartice je 500din. Tako da je otvaranje racuna 500 din.

5. Koje su provizije za transakcije?
Nema provizija za transakcije.

6. Kada izlazi iOS aplikacija?
Sutra (DOWNLOAD (https://appsto.re/us/RXPRjb.i))

7. Kako se uplacuje keš na MTS račun?
a) u poslovnici (bez provizije)
b) u banci (3% provizija)
c) u pošti na određeni vaš žiro račun (bez provizije)

8. Kako se barata sa devizama? Kako se plaća na internetu?
Pomoću MsterCard kartice. U jednom trenutku možete imati više odvojenih valuta na računu (RSD, EUR, USD, ili CHF). Ako imate samo jednu valutu (npr dinare a sajt zahteva dolare) možete konvertovati prema kursu MTS banke u potrebnu valutu.

9. Na koju foru se sve to isplati?
Uskoro će početi da nude nove usluge - kredite (od 60.000 din pa na više) gde će zarađuvati od kamata (10%).

10. Koje su prednosti u odnosu na ostale banke?
Zakljucite sami...

wifininja
26-05-2017, 21:08
Evo je iOS app..

mts mBanka by Telekom Srbija
https://appsto.re/us/RXPRjb.i

Olifer
27-05-2017, 04:36
Ovo sto sam napisao iznad sto mi je receno u korisnickom servisu, se uopste ne poklapa sa informacijama na njihovom sajtu:

2. Vođenje računa
2.1. Tekući računi
2.1.1 Bez pristupa e-banking servisu - 100,00 dinara mesečno
2.1.2 Sa pristupom e-banking servisu - 150,00 dinara mesečno

5.1.2. Prenos sredstava na račune drugih korisnika u Banci - 0,20% od iznosa naloga, min. 30,00 maks. 3.000,00 dinara
5.1.3. Prenos sredstava na račune u drugoj banci (eksterni nalozi) - 0,80% od iznosa naloga, min. 30,00 maks. 3.000,00 dinara
5.1.4. Prenos sredstava za plaćanje komunalnih obaveza (Infostan, EDB) - Bez naknade
5.1.5. Prenos sredstava za plaćanje Telekom usluga i komunalnih obaveza Javnim preduzećima - 30,00 dinara


Izvor (https://www.mtsbanka.rs/o-nama/tarifnik)

UPDATE: Receno mi je da nije azurirana strana i da su to cene za neke stare kartice. Dakle ipak jeste sve besplatno. Osim par stvari (podizanje u inostranstvu, uplata u banci - zavisi od banke...). Kad ih pitam u cemu je fora oni samo slezu ramenima...

giannsi
27-05-2017, 08:35
Sve zvuci "lepse" kad ga oni objasne ali... istina je tamo negde [emoji3]odnosno obicno u pisanom obliku [emoji851]

Olifer
27-05-2017, 15:38
Zvao sam opet i ipak je sve besplatno osim 500 din naknade za otvaranje kartice. Ovo gore je neki stari cenovnik za druge kartice. Previse lepo zvuci da bi bilo istinito...

giannsi
27-05-2017, 15:40
Tek kada to bude bilo u pisanom obliku verovacu, sistem "rekla/kazala" odavno ne pije vodu, licna iskustva.

milos.aralicak
27-05-2017, 23:37
Ovo sto sam napisao iznad sto mi je receno u korisnickom servisu, se uopste ne poklapa sa informacijama na njihovom sajtu:

2. Vođenje računa
2.1. Tekući računi
2.1.1 Bez pristupa e-banking servisu - 100,00 dinara mesečno
2.1.2 Sa pristupom e-banking servisu - 150,00 dinara mesečno

5.1.2. Prenos sredstava na račune drugih korisnika u Banci - 0,20% od iznosa naloga, min. 30,00 maks. 3.000,00 dinara
5.1.3. Prenos sredstava na račune u drugoj banci (eksterni nalozi) - 0,80% od iznosa naloga, min. 30,00 maks. 3.000,00 dinara
5.1.4. Prenos sredstava za plaćanje komunalnih obaveza (Infostan, EDB) - Bez naknade
5.1.5. Prenos sredstava za plaćanje Telekom usluga i komunalnih obaveza Javnim preduzećima - 30,00 dinara


Izvor (https://www.mtsbanka.rs/o-nama/tarifnik)


sa ovim cenama, ovo se ne isplati otvarati u prevodu njesra servis.

wifininja
28-05-2017, 00:40
https://youtu.be/s8l9fbtJFPs

.stefan
29-05-2017, 00:49
Bokte,ala ste se raspisali,kao da niko nije citao sve sto smo pisali o Telenor banci...
Ovo je apsolutno identicna stvar...
I u startu ima dve prednosti u odnosu na Telenor banku (ciji sam korisnik):
1. Sigurno ce imati bolju pokrivenost bankomatima u manjim sredinama
2. Uplata u Posti preko opste uplatnice na racun je bez provizije,a poste jelte imamo na svakom koraku...
Mana je sto je mts,tj telekom...i sto je drzavno...drzava zna se kakva je...pitanje da li ce ikad da razviju ovo kako treba

Eto na osnovu svog iskustva sa evo vec skoro 2 godine u Telenor banci i skoro 10 godina u Intesi uporedo...da kazem neka iskustva i poredjenja...
Mala digresija: u Intesi se oduvek naplacivalo odrzavanje racuna,pa i osnovnog...nekad oko 100 din,sada 125...kada se racun isprazni,ode u -125 i tu stoji dok ne uplatite nesto...ne ulazim ako imaju nesto za studente da se ne placa odrzavanje,ne iskljucujem tu mogucnost,ali to je nebitna stvar...mislim da Erste nije naplacivao odrzavanje na nekim racunima dok se nije pojavio Telenor kod kog je ovo opet zazivelo...

Kako se ovo isplati sve?
Pa ne isplati se...trenutno...jer je trenutno zarada samo jednokratna,tih 500 din koje dajemo za izradu kartice...i ajde neki procenat ljudi koji uzme pakete racuna kod kojih se placa odrzavanje...
Prava zabava i zarada za banke pocinje kada se skupi dovoljno korisnika da banka pocne da nudi svoje kreditne proizvode i radi ono sto sve banke rade,a to je da zivi od kamata na te proizvode...

Moje misljenje je da trenutno Intesa nema konkurencije kada su u pitanju povoljnosti od kojih "prost" covek moze da ima iole neke koristi,a to je najveca mreza pokrivenosti objekata u kojima se kreditnom karticom moze kupovati na rate bez kamate...Meni to iskreno puno znaci,pogotovo za turisticke agencije i pojedine prodavnice....i tu jedina neka iole konkurencija je Komercijalna banka koja je isto zastupljenija nego ostale i donekle Raiffeisen...
To mi je neka glavna prednost "prave" banke...
Ostalo,sta znam i ne bas...ali ovo je dovoljan razlog,bar meni...i mislim da je kombinacija ove dve vrste banaka pravi kombo...
Evo jedno optimalna kombinacija koja pokriva nekoliko stvari:
Uzmes npr Intesa hit,placas odrzavanje 300 din...i Telenor banku,starter paket koji ne placas nista
Primas platu na Intesu,uzmes kreditnu karticu,cekove,sta god jos ti odgovara...Intesa mobi gde imas za dz bez provizije placanje racuna,prenos,komunalije i slicno...
Sibnes intesa mobi-em pare bez provizije na svoj racun u telenoru/mts-u....razmenis evre,po kursevima istim/boljim nego u menjacnici,imas pare da ne moras u menjacnicu...
Telenor banka npr isto ima i povoljnu (trenutno manje nego ranije ali opet povoljnu) kamatnu stopu za stednju u dinarima,eto prednosti...i da se oroce sredstva,uvek su na raspolaganju i mogu da se razroce kad god...

Samo jedan scenario gore...napravite svoj...ali definitivno treba kombinovati sve sto se nadje interesantno...

Prednost telenor banke je i kupovina telefona na 12 rata bez kamate ako si korisnik Telenora...
Dok u Intesi npr mozes u Gigatronu da kupis na 12 rata...

Bezbroj kombinacija...samo se mora voditi racuna da ne zaglibis u rate i posle dodje na isto,ode sve :D
Takodje se mora voditi racuna da se rata placa na vreme inace aktivira se kamata i razlaze na bezbroj nekih rata i onda bas nastaje problem...

Olifer
29-05-2017, 12:33
@.stefan Mi se raspisali? :D

.stefan
29-05-2017, 18:42
Morao sam da razjasnim neke stvari :)
Zvacemo iste stvari vec milion puta

max_serbia
29-05-2017, 20:34
Da li neko ima informaciju kako stoje stvari sa uplatama iz inostranstva na racun u mts-Banci ?

Konkretno, stizu mi nekada pare na racun u Intezi, i postoji neka "LORO doznaka" ili "LORO provizija" koja se placa (valjda 0.3% ako se ne varam). Ne znam da l' je to neophodno kod svih banaka (pa tako i kod mts)?

Hvala!

.stefan
29-05-2017, 21:27
sve ove banke su reinkarnacije ugasenih banaka, kbc je sada telenor, dunav banka je mts banka i za sve banke vaze isti propisi tako da sam gotovo ubedjen da ni ovi ne smeju da izmisljaju toplu vodu

Olifer
30-05-2017, 01:24
Da li neko ima informaciju kako stoje stvari sa uplatama iz inostranstva na racun u mts-Banci ?

Konkretno, stizu mi nekada pare na racun u Intezi, i postoji neka "LORO doznaka" ili "LORO provizija" koja se placa (valjda 0.3% ako se ne varam). Ne znam da l' je to neophodno kod svih banaka (pa tako i kod mts)?

Hvala!

Reci mi o kakvoj uplati se radi? Da li je u pitanju nesto tipa Google AdSense?

Sto se tice tvog pitanja:

Loro doznake - priliv iz inostranstva: Bez naknade

Nostro doznake: 0,20% od iznosa naloga (min. 300,00, maks.5.000,00 dinara) + ino trošak u zavisnosti od iznosa

max_serbia
30-05-2017, 01:43
Pa da, deluje da je isto kao i u Intezi. Pretpostavio sam da nema izmisljanja tople vode u ovom slucaju :)

Radi se o uplati u dolarima iz inostranstva. Zapravo mogu da biram kako ce da mi uplate, ali deluje mi da je najisplativiji nacin "wire-transfer" (klasicna uplata preko banke) - placam samo Loro doznaku.

Imas neki savet mozda @Olifer ?

bg89
30-05-2017, 07:10
Imam telenor banku, ali sam otvorio mts cisto da uporedim sta kako funcionise. Prvi utisci su sledeci, podnosis zahtev online za tekuci racun, sve kako treba, brzo posle jednog dana papiri i ugovor stize na adresu. S obzirom da nisam bio kod kuce prebacuju papire u posto u bulevar umetnosti. Tamo dolazim u postu, klasicno mts iskustvo, ne znaju nista oko uslova samo da treba da potpisem. Sve zavrsimo sto treba. Pitam kada dobijam karticu kazu ne znamo i na tome se zavrsava. Ulazim u mts poslovnicu odmah pored, dva radnika sede na racunaru i ni da me pogledaju, ne rade nista. Pitam izvinite da li mogu da vas pitam nesto u vezi sa bankarskim uslugama, oni kazu ne, mi to ne znamo. Ja pitam da li ste vi mts, oni kazu jesmo ali kao da smo druga firma, posto smo za biznis korisnike. Ja kazem da li mogu samo da vas zamolim za broj call centra mts banke, oni kazu mi to ne znamo. Ja kazem da li mogu da vas zamolim da pogledate na racunaru posto iz nekog razlog preko telefona ne mogu da otvorim stranu na sajtu. Oni me gledaju bledo i kazu idite do novog merkatora i tamo pitajte, mi smo vam kao druga firma. Sa osmehom izadjem, posto sam tacno ovakav odnos ocekivao. Nadjem broj call centra (u aplikaciji) i pozovem ih. Javlja se devojka, slabasnog raspolozenja, skoro da me nije saslusala i prekine me u pola recenice, kaze kartica vam stize za 15 dana. Ja sve sa papirima digitalne banke, naravno bez fascikle, odoh kuci i sada cekam 2 nedelje karticu. Cekam dan da se ova firma proda i da ih neko dovede u red. Naravno sam sam trazio saradnju sa njima, ko mi je kriv :-)

bobanbg9
30-05-2017, 09:02
Ovo me podseti na moje iskustvo sa njima(radnicima) kad sam doneo iphone da reklamiram zbog lose baterije kod njih a devojka konstatuje da verovatno nisam formirao bateriju pa mi se zato gasi tel[emoji85][emoji23]. Bez rasprave samo ostavis okrenes se i odes[emoji2].

Olifer
30-05-2017, 15:15
Imas neki savet mozda @Olifer ?

Ako je loro isto kao u Intesi (bez naknade) onda je to okej, sto bi otvarao u mts racun? Ako sam dobro razumeo mogao bi loro da se iskoristi za AdSense ili je to nesto drugo?

@bg89

Ja imam iskustvo takvo da nisu bas bili uskladjeni sa odgovorima pa sam trazio coveku u call centru da mi lepo ponovi vise puta sve nedoumice.

Sta si u posti trazio da radis sa mts bankom? Trebao si lepo da prosetas do Merkatora i tamo resis sve u poslovnici. Besplatan telefon za sve informacije ti je 0800/103-103, a moze i sa mobilnog i nema problema.

Nova je usluga pa se ocekuje da ce biti glavobolje. Samo cekam...

Ja sam najvise uzeo zato sto mi treba internet kartica (kupuje se bez provizije) i zato sto nema odrzavanja.

bg89
30-05-2017, 15:19
Nisam bio na kucnoj adresi kada su mi poslali ugovor da potpisem preko kurira. Posle toga su mi rekli da dodjem u postu u narednih 5 dana da licno preuzmem. Zahtev sam podneo online, pa sam hteo da izbegnem odlazak u shop

darkonda
07-06-2017, 15:47
Gde mi je najpametnije da otvorim racun dok mts banka ne stane na noge? :D

Sledece sedmice treba da se zaposlim, intesa naravno je prvi izbor ali me odbija to sto u Indjiji imaju samo 2 saltera i sto je stalno stalno guzva...
Drugi izbor je komercijalna, ne znam da li imaju aplikaciju i koliko su azurni, da li preko te aplikacije imam mogucnost placanja racuna, da li je aplikacija na nivou intesine posto vidim da ste hvalili intesinu.
Da li se placanje racuna preko interneta ili telefona naplacuje (u obe pomenute).... koliko kosta odrzavanje racuna u obe, kakve pakete nude?

vlada2907
07-06-2017, 18:05
Moja prepruka ti je UniCredit.... jedna od prednosti je da biras usluge koje ces imati u paketu.... mobilna aplikacija je dobra... svi kreditni proizvodi u odnosu na trziste povoljniji.... ja radim u UniCreditu, i imam pregled ponude konkurencije... trenutno smo se najvise otvorili prema retail klijentima sto se vidi i po reklamama..... mada je dobra ponuda komercijalne i intese....

deni_ns88
07-06-2017, 19:39
Moja prepruka ti je UniCredit....ja radim u UniCreditu

Bas cudno sto si preporucio unicredit banku :??:

Byakuya
07-06-2017, 20:55
Gde radiš Vlado?:)

darkonda
07-06-2017, 21:16
U UniCreditu u Indjiji :)

mts banka nema mogucnost dizanja gotovine u poslovnici? Posto pri otvaranju racuna pise da je podizanje gotovine moguce u svim bankama u zemlji uz proviziju 3%. Znaci ako vam ne radi kartica iz nekog razloga ne mozete da podignete gotovinu na bankomatu, osudjeni ste da vam uzmu proviziju? :)

vlada2907
07-06-2017, 22:46
Gde radiš Vlado?:)

UniCredit - U Novom Sadu u regionalnom centru.... a radio sam u filijali Indjija ranije...


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro


Bas cudno sto si preporucio unicredit banku :??:

Nisam na mestu da bi imao koristi od otvaranja racuna za fizicko lice..... :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

.stefan
09-06-2017, 08:31
Ako neces da koristis kreditne proizvode bilo kog tipa,apsolutno je svejedno u kojoj ces banci biti jer vecina vecih ima iste/slicne uslove...
Eto otvori racun u banci ciji bankomat ti je npr najblizi kuci...
Banku uvek mozes da promenis tako da nema problema...

vlada11070
09-06-2017, 11:04
Otvorio sam račun u ovoj banci, sve ok, odradio sam online transakciju, u sekundi stignu pare.

wifininja
14-11-2017, 08:57
Počeli su sa vrbovanjem klijenata[emoji6]

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20171114/6bed9baaaf9ae04a86b6262ecafd3746.jpg

Imam karticu mts banke ali je koristim kao sekundarnu banku..za sad nemaju ništa posebno što bi mi bilo interesantno da svoja primanja prebacim kod njih...

SG999
14-11-2017, 14:59
JEL SI LUUUD? 5Soma Dinara bre, znas sta je to? [emoji23][emoji23][emoji23] Šala...

wifininja
30-03-2018, 12:05
Od 1.6.2018 održavanje računa se naplaćuje 100din za mesec u kojem je bilo promena po računu. Za nove korisnike prvih 6 meseci je besplatno.

https://uploads.tapatalk-cdn.com/20180330/59f79369b9e1d789b1d004d6c9ab1dae.jpg