PDA

View Full Version : Smart Watch preporuka do 2000 dinara



nixysx
08-05-2017, 03:37
Možda ova tema ne spada ovde, ali nisam našao drugu kategoriju.
Ovako treba mi neki smart watch do 2000din. Našao sam na kp W88 i DZ09. Sad stvarno ne znam za koji da se odlučim, pa sam došao ovde. Sat mi treba samo da na njemu mogu otvoriti dugačak tekst, preko PC da se ubaci iz notepada ili sa telefona da se pošalje na whatsapp, SMS i sl.
Sad pogledao sam sve žive recenzije na jutjubu i ni jedna nije prikazala konkretno. Zna li neko? Sat mi po najviše za to treba.

rikee
08-05-2017, 06:58
Bolje ti je da ucis to sto ti treba... nikad ne znas kada ce da ti zatreba

Azimuth
08-05-2017, 09:09
...ili ti neće nikad zatrebati, ali barem možeš da se kurčiš kako znaš neke stvari koje drugi ne znaju ;)
Salu na stranu, bolje ti je da sedneš i naučiš, nego da ideš ovim putem kojim si namerio. A i koliko si vremena utrošio tražeći i gledajući recenzije, mogao si naučiti to što treba..

nixysx
08-05-2017, 13:09
Ljudi, aman. Smart watch mi ne treba za to, jesam li pomenuo takvu primenu sata.... Uostalom moja stvar je, za šta ću da ga koristim, dovoljno sam svestan svoje situacije i budućnosti, po pitanju vašeg mišljenja za šta bih koristio sat. Došao sam ovde za pomoć oko izbora smart watcha a ne kod psihologa......

nixysx
08-05-2017, 13:11
Bolje ti je da ucis to sto ti treba... nikad ne znas kada ce da ti zatreba

Npr? Ekonomski predmeti neće, jer ni ne nameravam dalje školovanje ekonomije takodje ne i u ovoj zemlji. Tako da, kada? Ako gledaš tako

rikee
08-05-2017, 13:18
Ucis zbog sebe, zbog opste kulture. Da naucis da razmisljas. Isto kao sto si do sada trebao da naucis da ne pises post ispod posta.
Lokacija je za sve trazeno nebitna stvar, ali totalno nebitna...

zule73
08-05-2017, 15:39
coveku treba da ubaci knjigu i da je cita dok mu ne popusti vid da bi pao na testu za vojnu akademiju posto ga roditelji teraju da upise a on ne zeli.nije to sto ste mislili prvo!

rikee
08-05-2017, 16:06
Jeeeste... mi smo
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/9/94/Tamias_minimus.jpg

lowzyyy
08-05-2017, 16:38
Ovaj forum se pretvorio u filosofiranje u prazno umesto da se pomogne coveku. Nemas sta pametno da kazes - ne pisi nista ;D

rikee
08-05-2017, 16:48
Kada kazes nekome da nauci nesto je filosofiranje... i ti treba da se preispitas. Mnogo vise stvari se desava fan facebook-a i meseenger-a. Ucite za sebe, ne za nekog drugog. I kazi mi koliko je kvalitetan taj displej, kad ceo sat/uredjaj kosta 2000din... dobro je zule rekao

lowzyyy
08-05-2017, 17:05
Pa njemu treba da vrsi poso, a ne da bude amoled sa gustinom 567083 piksela po kvadratnom milimetru...
Ako niko nema da preporuci tako nesto ne treba ni da soli pamet drugome da l ce mu trebati ili ne... ovde smo da odgovaramo/pomazemo ako moze a ne da delimo zivotne savete....
Nije ovo krstarica, i ispade covek kriv sto je napravio novu temu. Posle se zalite sto ne otvaraju.
Sutra meni zatreba nesto slicno i udjem da procitam temu a ono 85% postova off. Je l korisno bilo da otvori ? Pa ne bas :D