PDA

View Full Version : Fotke u offline modu



rajkec
26-03-2017, 23:42
Pozdrav svima!

Imam problem koji me uzasno nervira i koji ne umem da resim. Imam iphone 5c na poslednjoj verziji ios-a. Naime, kada nisam nakacen na net, sve fotke su mi u bednoj rezoluciji. To mi pravi veliki problem jer cesto se desava da slikam neki text i posle ne mogu da ga procitam jer sam bez neta (npr. u roamingu ili van mreze)
Postoji li nacin da mi te fotke prikazuje u normalnoj rezoluciji bez obzira da li sam nakacen na net ili nisam?

zabrljanje
26-03-2017, 23:49
Kad udjes u iCloud pa Photos, da li ti je ukljuceno Optimize Storage?

Ako jeste, moras da ides na Download And Keep Originals.

rajkec
26-03-2017, 23:56
kliknuo sam. Msm generalno ja bih da mi to bude ovako:
Zelim da jednostavno kad nisam na netu mogu da vidim fotke u full rezoluciji i da mogu da gledam video snimke, ali i da kad se nakacim na wifi da mi prebaci fotke na icloud i tamo ih cuva bez obzira da li ih ja kasnije obrisem sa fona. Jel to tako izvodljivo i ako jeste, da li mozes da mi objasnis koja su podesavanja za takav rezim? Hvala unapred! :)

zabrljanje
27-03-2017, 00:14
Mislim da to bas nece ici tako kako si ti zamislio posto ih brise i sa iCloud-a Photo Library koji je prakticno "ogledalo"/kopija onog sto imas u Camera Roll-u (imas mesec dana da mozes da ih vratis, koliko se secam).

lujomanga
27-03-2017, 19:31
Skini ivloud za pc i on ce ti sve fotke pakovati i na pc