PDA

View Full Version : Backup podataka iz health aplikacije



Didule
26-03-2017, 22:18
Hteo bih da uradim clean restore, bez vraćanja bekapa, ali hteo bih da sačuvam dostignuća iz health i activity o predjenim km nagradama i tako dalje. Da li se to može i kako uraditi?

Azimuth
27-03-2017, 10:26
Sačekaj da neko potvrdi, ali koliko se sećam on sve to iz aplikacije čuva na icloud i čim se uloguješ povućiće ih sam.

Byakuya
27-03-2017, 12:10
Koliko ja znam tako je...kada god sam radio restore...cak podesavao kao new...uvek bi povukao stari data...

nenad313
27-03-2017, 12:23
mozes da odradis standardni backup,i onda preko Decipher Tool-a izvuces samo health podatke,program u sustini pravi nov backup koji sadrzi samo podatke health aplikacije i nista vise,nakon sto upalis telefon i podesis kao nov,samo vratis ovaj nov napravljeni backup u telefon i to je to,sve ce ti ostati kako je i bilo u health i activity app..

Didule
27-03-2017, 12:29
Cuo sam za taj Decipher Tool, ali nisam ga probao. Nisam radio restore od kada imam sat i od kada mi je ovaj health bitan. Ako se vraca kroz icloud, onda je to najbolje i najednostanvije resenje.

nenad313
27-03-2017, 12:41
To da,ali moras kad uradis restore da ne ides set up as new,nego restore from icloud,inace ako ides set up as new i posle se logujes na icloud nece ti povuci health data,bar je tako kod mene bio slucaj..

Didule
27-03-2017, 12:45
Ja sam razumeo drugacije.


cak podesavao kao new...uvek bi povukao stari data...

Nista, moram da probam izgleda, pa da vidim sta se desava.

Byakuya
27-03-2017, 13:00
Pa mislim svi podaci ostaju u Health aplikaciji...tvoj sat vise sluzi kao dodatni uredjaj za merenje...

nenad313
27-03-2017, 13:01
Kazem ti kod mene nije bio slucaj..odradi backup preko itunes-a u svakom slucaju,pa probaj preko icloud-a,ako funkcionise odlicno,ako ne onda posle preko Deciphera..

Didule
27-03-2017, 14:00
Ovako. Clean restore, bez vracanja bekapa, ne vraca podatke iz healtha. Depicher radi posao. Bio bih srecniji da mogu da vratim ove podatke samim logovanjem na icloud, bez vracanja bekapa (da vuce podatke iz health-a kao podatke o contacts, calendar...), ali izgleda da to nije moguce.

tadic.d
27-03-2017, 14:17
Ja sam pre neki da uradio restore i vratio backup sa icolud-a i nije mi vratio podatke u health app.

mikenzi
28-03-2017, 22:03
Kazem ti kod mene nije bio slucaj..odradi backup preko itunes-a u svakom slucaju,pa probaj preko icloud-a,ako funkcionise odlicno,ako ne onda posle preko Deciphera..

Da bi vratio podatke iz health aplikacije kroz iTunes backup moras da ukljucis enkripciju pre pravljenja backup-a jer se u suprotnom podaci ne cuvaju:

https://support.apple.com/en-us/HT205220


Ja sam pre neki da uradio restore i vratio backup sa icolud-a i nije mi vratio podatke u health app.

iCloud backup je automatski enkriptovan ali ako nije vratio podatke tu onda postoji neki drugi problem ali sa istim ishodom.