PDA

View Full Version : Displej zamrznut, treperi, iPhone u recovery-u,nakon restore ne mogu da unesem sifru



PittsburghBG
21-01-2017, 13:01
U poslednje vreme s vremena na vreme I freezeuje ekran i treperi sivo na vrhu i posto mi he istekla garancija raspitivao sam se gde je najbolje da odnesem telefon na servis Ili ga takvog prodam za manju cenu.

Tu nije kraj. Jutros se probudim I posle 10ak minuta ode u crni ekran sa kruzicem koji se vrti, posle nekog vremena se pojavi lock screen Ali Samoa na sekund.

Probao Sam update i restore is recovery mode Ali mislm da nije zavrsio jer mi je display zakljucan , a ja ne mogul da ukucam sifru za unlock.

Jel imao Neko ovaj problem I kako ga je resin?

zabrljanje
21-01-2017, 16:05
Tema sa naslovom koji si izabrao je u iKanti iz jednostavnog razloga sto je naslov apsoluton bez bilo kakve logike i ne moze nikad nikom da pomogne (ima genericki naslov a to se, prema pravilima foruma, brise).

Pokusaj da, kad trazis pomoc od clanova, napravis temu koja ima dobar naslov i tako pomognes nekom drugom clanu ;)



--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
- Tri koraka za uspešno otvaranje teme:

1. Vodite računa da pitanje postavite u podforumu koji je predvidjen za Vaš uredjaj, u odgovarajućem delu (Softver ili Hardver).
Ukoliko niste sigurni gde da postavite temu, obradite se moderatoru koji će Vas uputiti.

2. U nazivu teme dajte kratak opis problema. Teme sa naslovima tipa “Problem”, “Pomoc hitno”, "Pitanje "i sličnim, biće uklonjene.

3. Potrudite se da u temi date kompletan opis Vašeg problema u cilju da što pre uz pomoć drugih korisnika dodjete do rešenja.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------




https://www.isrbija.net/showthread.php/46443-Osnovna-pravila-foruma-Obavezno-pročitati?p=501049&viewfull=1#post501049

mikenzi
21-01-2017, 16:07
http://www.apple.com/support/iphone6plus-multitouch/

Kvar je poznat, rešava se zamenom telefona u Autorizovanim servisima. Cena zamene zavisi od zemlje do zemlje. U iStyle-u je 24990,00 RSD


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro