PDA

View Full Version : Da li je moguce koristiti vise iCloud na jednom uredjaju



Revity Music
15-01-2017, 04:28
Opet ja smaram sa ovim pitanjima sto mozda svaka baba zna.. bolje da pitam i budem 100% siguran, nego da rizikujem nesto...
pa ovako, zelim da se odjavim na mom telefonu sa iCloud naloga, i hteo bih da ubacim novi, pa opet da predjem na onaj prvi, da li je uopste moguce? I ako je moguce da li ima neke posledice, neki rizik, i sta ce mi biti sve potrebno, da slucajno ne sjebem nesto? Hvala unapred

zabrljanje
15-01-2017, 08:21
Nikom nije jasno sta zelis sa tim da postignes osim sto mozes samo sebi da zakomplikujes koriscenje.

Imas lepo iCloud nalog koji koristis i na njemu su tvoji podaci (kontakti, backup, notes, slike ili sta vec hoces da ukljucis) i nema razloga da se logujes sa drugim.

Tehnicki gledano, moguce je ali je nepotrebna egzibicija.

Bilo bi najbolje kad bi lepo objasnio zasto to pokusavas i sta ti u stvari hoces da postignes.

Revity Music
15-01-2017, 19:51
Hteo bih da pratim drugi telefon ako je uopste moguce kad vec imam adresu i pas

skiper
15-01-2017, 19:54
Mozes, skini Find My iPhone i ubaci user i pass i videces ga.

Revity Music
16-01-2017, 03:40
Ne na taj nacin, nego da imam pristup celom telefonu...

zabrljanje
16-01-2017, 07:04
To ne mozes.

mccf
16-01-2017, 09:24
Moze. Vrlo lako, i da se izvuce sve iz telefona, na trajnoj bazi. A ukoliko se radi o mogucnosti i fizickom pristupu telefonu na minut-dva, onda je to tek gotova stvar.
Neovlasteno snimanje, prisluskivanje, pracenje predstavljaju krivicno djelo, sa zaprijecenom kaznom i do 3 godine zatvora.
P.S. Nije mi bio cilj da nekom pomazem, niti da dajem savjete, nego cisto radi diskusije kazem da nije da se ne moze @zabrljanje



Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

zabrljanje
16-01-2017, 09:29
Apsurdna je prica oko toga da li moze u danasnje vreme da se pristupi bilo cemu ali je odgovor da ne moze on tako sto bi se na svom telefonu logovao na drugi iCloud nalog.

Byakuya
16-01-2017, 10:48
Moze. Vrlo lako, i da se izvuce sve iz telefona, na trajnoj bazi. A ukoliko se radi o mogucnosti i fizickom pristupu telefonu na minut-dva, onda je to tek gotova stvar.
Neovlasteno snimanje, prisluskivanje, pracenje predstavljaju krivicno djelo, sa zaprijecenom kaznom i do 3 godine zatvora.
P.S. Nije mi bio cilj da nekom pomazem, niti da dajem savjete, nego cisto radi diskusije kazem da nije da se ne moze @zabrljanje



Inviato dal mio iPhone utilizzando Tapatalk

Ovaj post je rekao apsolutno sve...

LOCK i @Revity Music shame on you...:nono: