PDA

View Full Version : Iphone 6 nece da se ukljuci



Petar035
10-01-2017, 12:49
Pozdrav, imam iphone 6 kupljen u mts-u pre malomanje od 2 godine, i pre 2 nedelje se sam od sebe iskljucio, i kada probam da ga upalim pokazuje mi jabuku i onda se opet iskljuci i tako u krug, a na itunes mi pokazuje gresku 4013 i nece da uradi restore.
Kod mene ovde u gradu sam otisao u jedan servis kad su culi o cemu je rec nisu ni hteli da uzmi telefon,rekli su da ne rade sa tim a u drugom servisu su mi rekli da je mozda problem do baterije da ce probati da stave original bateriju (inace baterije je menjana pre 2 meseca zato sto se stara previse brzo praznila) i da ako tad ne proradi da mogu da bacim telefon koji sam uredno platio 700e, za 2 godine ne vredi nista.
Da li je neko imao slican problem i kako ga je resio i da li moze da mi predlozi neki dobar servis za iphone?
Poz

Igor88bg
10-01-2017, 12:51
Care sto ga nisi odmeo u mts?

Petar035
10-01-2017, 12:53
Pa otvaran je, menjana ja baterije, ne znam da li i dalje vazi garancija??

Igor88bg
10-01-2017, 13:02
Pa tada kada je batt zezala odleses i zalis se...

.stefan
10-01-2017, 13:10
Ne mogu da verujem sta si uradio...bio ti je tel u garanciji,mogao si da dobijes novi i ti ga nisi odneo u mts?!!!

Nemoj nikad vise da ides u taj servis!

Na ovom forumu moze se predloziti samo iSrbija Servis/Kosovska/Beograd

bobanbg9
10-01-2017, 13:56
Pisao je nesto mikenzi da i otvoreni telefoni mogu da se reklamiraju. E sad ako su ti promenili bateriju onda ne znam. Kakav si car kad pored garancije ti ga odmeses u neki tamo servis. Jbg na greskama se uci da ti ne pametujemo ovde.

Mido
10-01-2017, 16:53
Mislim da je rekao da mogu otvarani, ali pod uslovom da nisu mijenjani orginalni dijelovi. Ovo sa promjenom baterije u neovlastenom dok je telefon pod garancijom je fail da ne moze gori da bude nikako.

Petar035
10-01-2017, 17:45
A jbg, sta da mu radim sad, naucio sam za sledeci put..... Je l moze neko konkretno da mi pomogne? Inace sam sam menjao bateriju, narucio sam na aliexpres....:crazy2:

Da li je neko imao problem pri restoru sa greskom 4013?
U jednom servisu su mi rekli kad sam pozvao da je popavka 200e, sto je suludu, cekam sutra iz drugog servisa da mi jave sta i kako je, probace da bace original bateriju u iphone i da vidi da li ce tad raditi

zikicz
10-01-2017, 17:59
Evo ti objasnjenje i kako da sredis to.Jedino ne znam da li ces uspeti u trial modu da uradis,jer program kosta 70 dolara.
Mozda neko zna jeftinije resenje.
https://drfone.wondershare.com/iphone-problems/iphone-error-4013.html
Imas i na Apple sajtu o tome...
https://support.apple.com/en-us/HT201444