PDA

View Full Version : blokiran itunes nalog



illusion
04-01-2017, 13:44
Evo ovako,nisam mogao da postavi review na appstore za neku aplikaciju i onda sam ih kontaktirao i rekose mi da ce mi javiti na email i danas mi je stigao email da mi je nalog blokiran(ne znam da li su sve funkcije blokirane) i da kontaktiram Apple support preko broja telefona,nalog mi je na US store-u a ja u Srbiji,na US account broj ne mogu da ih zovem i sta mi je sadaciniti,na nalogu imam 150$ i nije za bacanje,da li moze da se prebaci novac na nov account ili da zovnem hrvatki support? rekose da je broj za Hrvatski 0800222427,sta mi jeciniti?

Byakuya
04-01-2017, 13:57
Nadji nekoga ko ims SBB i iskoristi UNIFON ili doplati sebi na Viber/Skype minute pa ih zovi...ne mozes sigurno prebaciti novac sa blokiranog naloga

A koji je razlog blokiranja?

illusion
04-01-2017, 14:12
razlog je verovatno sto sam vise puta pokysao da unesem review koji nikako da se pojavi i pametnjakovici blokirali,sad sam proverio i mogu i dalje da kupujem aplikacije,a ovo sam dobio u email-u:

We have determined that due to recent activity, you’re no longer able to rate or review items on the iTunes Store with this account.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Byakuya
04-01-2017, 14:17
Aha...pa ne pojavi se to odmah...tipa 24h nekada

illusion
04-01-2017, 14:19
znam ali kod mene se nije pojavio vise od nedelju dana i onda sam ja opet i opet pisao isti review ali bezuspesno i tako me blokirase,nadam se da ce ga odblokirati iako sam registrovan na US sa drugim podacima...

zabrljanje
04-01-2017, 16:43
i da kontaktiram Apple support preko broja telefona,nalog mi je na US store-u a ja u Srbiji,na US account broj ne mogu da ih zovem i sta mi je sadaciniti,na nalogu imam 150$ i nije za bacanje,da li moze da se prebaci novac na nov account ili da zovnem hrvatki support? rekose da je broj za Hrvatski 0800222427,sta mi jeciniti?


Lepo imas broj telefona za US koji zoves preko Vibera.

+1-800-275-2273

Sve ti pise u temi

Kako kontaktirati Apple support (https://www.isrbija.net/showthread.php/54274-Kako-kontaktirati-Apple-support)




Pogledajte povremeno iEnciklopedija (https://www.isrbija.net/forumdisplay.php/176-iEnciklopedija) i tamo mozete da nadjete mnogo korisnih i bazicnih informacija, ako to mozemo tako da kazemo.

illusion
04-01-2017, 19:16
zvao pricali smo jedno sat vremena i to sa vise njih,zvao sam preko vibera a poziv mi je zavrsio u app phone,nece valjda racun da dodje od mts-a?evo screen:29845
i neznaju sta je problem i tako me vozali sat vremena...
sad me najvise brine ovaj video audio u phone ikonici...

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Zivansi
04-01-2017, 19:24
Nece ti naknadno naplatiti. To i meni pise za whatsapp i viber. Ne brini.


Sent from my iPhone using Tapatalk

illusion
04-01-2017, 19:26
hvala druze sad mi je lakse,zamisli da mi stogo racun od 200-300evra bilo bi zanimljivo :)


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

SG999
05-01-2017, 00:15
To ja mislim da mozes da ugasis u viberu u podesavanja da ti stoji tamo, drugo apple drzi te podatke ja mislim 6 meseci