PDA

View Full Version : Nekad ne pusta filmove preko neta.



Belgrade12121
23-12-2016, 01:58
Ljudi, da li vam se desavalo da preko ios-a nece nekad da pusti online filmove. Sve gledam na netu i recimo 5 dana radi sve super, 6 dan nece da pusti, Kad se klikne na play samo vrti ucitavanje (kruzic onaj) i ne pusti film, moze da se premota ali ostane samo slika bez pokretanja filma. I tako recimo na svim sajtovima koji imaju online gledanje. I onda posle 10 dana udjem da vidim, pusti normalno i tako traje neko vreme. Preko lap topa pusti normalno, isti sajt isti film/seriju. Da li neko zna u cemu je problem? Probao sam da resetujem, da cackam podesavanja za wifi ali ne vredi.

Belgrade12121
24-12-2016, 14:44
Zar niko nije imao sličan problem?

niki93t
24-12-2016, 15:36
Meni se to ponekad desava sa video snimcima sa Facebook-a ili Youtube-a, nebitno da li sam u Facebook aplikaciji, u Safariju ili B92 aplikaciji na primer, jednostavno otvori video ali nece da ucitava. Nisam uspeo da nadjem nikakvo resenje za sad, ne znam do cega bi moglo da bude, desava se i na mobilnom internetu i na WiFi-u.

bobanbg9
24-12-2016, 16:50
Probsj u safariju da ocistis data, mozda ti to koci pustanje filmova. Hoce i nekad od blockera da zeza.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Belgrade12121
24-12-2016, 19:15
Ocistio sam data, pokusao sam to. Ne vredi, i dalje krug i mi da mrdne. Pa ne znam sta je ovo, nekad pusti sve a nekad nece bukvalno ni jedan film. Mada ne znam da li ima veze to sto vecina tih sajtova stavljaju filmove na openload , pa sad da pravi neki problem sa tim. Samo vrti onaj krug i nikako da pusti. Pokusao sam da restartujem ruter, da restartujem ipad, da probam preko croma na ipad-u, nista. Bukvalno ni jedan jedini film ne mogu da pustim. Dajte ljudi jel ima neko resenje?

Marija_93
24-12-2016, 19:22
To je to openload nece nekad tako ni meni :P

Belgrade12121
24-12-2016, 20:48
Pa da, jel zna neko resenje? Ima neki browser koji pusta i nema problem sa tim? :(

tsmr
05-01-2017, 18:58
i meni se isto to desava... evo vec nekih 10 dana nece da pusti a kod druga koji ne koristi puno iphone tacnije samo za pozive (manje vise) kod njega oce da pusti... a na drugih 4 koji se bas koriste (5,5s,6,6s) nece da pusti samo vrti.. cistio sam RAM, safari istoriju, restartovao bezbroj puta i nece i dalje da pusti.. volim da gledam filmove tako da mi ovo bas predstavlja problem... u pitanju su svi sajtovi za filmove.. naravno youtube radi itd... cak vidi se i koliko traje film i moze da se "mota" ali kao slika se vidi ...

hvala

makavelins
05-01-2017, 20:18
Ovo mi se pocelo desavati od pre neki dan, a ipad koristim skoro dve godine. Stvarno je za poludeti.

http://uploads.tapatalk-cdn.com/20170105/1f924e65f05b8b29eaa56b9a0b3b85f2.jpghttp://uploads.tapatalk-cdn.com/20170105/9def8dd1fccae876ccecd7c6c612dc18.jpg


Sent from my iPad using Tapatalk

Belgrade12121
06-01-2017, 01:17
Bas se to i meni desava, identicno. Vrti, vrti i nece da pokrene, kad se premota samo se zaustavi na slici. Vecina sajtova ubacuje filmove na openload cak sam im napisao i mail da imaju problema sa ios operativnim sistemom ali naravno nisu nista odgovorili. Ja sam instalirao bio delfin browser i pustio je 3 filma a onda je poceo da se ponasa kao i safari. Cistio sam sve, menjao postavke rutera ali nista. Ono sto me buni, kad recimo ostavim mesec, dva i udjem safari krene da pusta i to tako traje neko vreme i onda opet isto. Nemoguce da niko ne zna resenje? Probao sam da izguglam na engleskom ali nista bas korisno.

makavelins
06-01-2017, 13:59
Da dodam da mi sad i muzika koju imam ne radi. Ni ona koju sam kupio ni ona koju sam samo kopirao sa kompa. Uzas..


Sent from my iPad using Tapatalk

smera
09-01-2017, 09:30
Jeste li probali sa Puffin browserom? Ima sajt fmovies.se za filmove i kod mene radi. Ja sam platio 20usd i instalirao program iPawind koji omogucava da se bez JB instalira Kodi i jos neke filmske aplikacije.

SG999
09-01-2017, 11:40
Kakav je iPawind? Dosao sam na njega preko Movieboxa i izgleda interesantno.

smera
09-01-2017, 17:01
Kada instaliras iPawind on ti omogucava slicno JB da instaliras razne aplikacije, kao sto su Kodi, Moviebox i neke druge koje se inace nebi mogle da instaliraju bez JB. Js sada filmove gledam uglavno preko pomneute dve aplikacije. Placa se 20 usd godisnje, posaljes im UDID tvog uredjaja na koji zelis da ti bude instalirano i oni ti posalju link za download. Nedavno je Apple bio u jednom kratkom roku ukinuo sertiifkat iPawindu, pa nista nije radilo nekoliko nedelja. Medjutim, iPawind je svima produzio trajanje aplikacije za 1 mesec. Milsim da je to njabolje resenje ako se ne zeli ili ako JB nije moguc, naravno za one koji su spremni da plate.

Belgrade12121
10-01-2017, 03:52
Pa to nije resenje problema, ja hocu gledati filmove preko ostalih sajtova, ne samo preko te aplikacije koja se uzgred jos i placa.

p.s puffin nece uopste da pusti film, pise file not support.
p.s.2 fmovies.se radi ali nema prevoda na Srpski :(

.stefan
10-01-2017, 04:09
To ti je resenje da instaliras Kodi i resis se svih online sajtova za filmove jer Kodi ima sve

Belgrade12121
10-01-2017, 17:00
Instalirao sam preko nekog net tutoriala kodi program bez jailbreaka, vidim da sada ovde ima milion addonsa,
kako se sada preko njega gleda online film sa nekog sajta?

zabrljanje
10-01-2017, 17:48
Imas celu sekciju posvecenu Kodi-u

TV boxevi, stickovi, operativni sistemi i media centri (https://www.isrbija.net/forumdisplay.php/155-TV-boxevi-stickovi-operativni-sistemi-i-media-centri)

Ne gledas preko nekog sajta vec dodas addon-ove kao sto je exodus koji hvale da je dovoljan za vecinu stvari koje ljudi gledaju.

Belgrade12121
10-01-2017, 19:21
Uspeo sam, vidim da i za subtitle treba addon. Stavio sam podnapise i titlove ali izgleda da je najbolji opensubtitles ali mi se cesto desava da nece da pronadje user name i pass i ako je upisan i stoji tamo.

smera
10-01-2017, 20:06
Moj odgovor o iPawindu odnosio se na pitanje kolege @SG999 koji se o tome interesovao. Ako se nema JB, to je najbolje resenje jer omogucava instaliranje Kodija i Movieboxa, sto daje prakticno neogranicene mogucnosti za gledanje filmova i TV serija.
Ako vise ne mozes da gledas filmove na iPadu, moj savet bi bio nabavka nekog od Android TV boxova koji imaju mogucnost instaliranja niza android aplikacija kao i Kodija za gledanje filmova i serija, kao i IPTV, mogu se nabaviti preko internet prodaje za pedesetak evra.
Edit: Sorry, nisam video da su o ovome vec dati neki odgovori kada sam postovao.

vuky017
20-01-2017, 15:11
Imate ovde dobar program koji pusta filmove na iphonu.

http://playboxhd.net/


Sent from my iPhone using Tapatalk