PDA

View Full Version : Identifikacija poziva na cekanju



vuky017
17-12-2016, 16:25
Da li na iphone-u ima mogucnost prikazivanja poziva na cekanju.
Npr. Kada zovem nekog da me obavesti da taj korisnik vec ima poziv. Na drugim telefonima mi pokaze a na iphonu ne.
iOS 10.2 je u pitanju.
I sa predhodnim verzijama isto nisam primetio da me obavesti o tome


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cuksi
17-12-2016, 16:47
Drugacije pocne da zvoni kad si na cekanju

rikee
17-12-2016, 17:07
Naravno da ima... ako imas tu uslugu ukljucenu kod operatera

vuky017
18-12-2016, 16:52
Naravno da ima... ako imas tu uslugu ukljucenu kod operatera

Verovatno da je ukljucena takva opcija kod operatera jel na drugim modelima koji nisu apple mi je pokazivalo


Sent from my iPhone using Tapatalk

Pavle
18-12-2016, 18:36
Pa onda ukljuci tu opciju na samom telefonu, Settings/Phone/Call Waiting stavi na ON

lujomanga
18-12-2016, 19:52
Time ce se omoguciti poziv na cekanju na sopstvenom telefonu. Mislim da se ovde prica o tome kada zoves nekoga ko vec razgovara sa nekim, samim tim si njumu na cekanju. Android te obavesti o tome da si nekome na cekanju dok iphone to ne radi. Primetio sam i ja... nemam resenje


Sent from my iPhone using Tapatalk

vuky017
19-12-2016, 14:11
Time ce se omoguciti poziv na cekanju na sopstvenom telefonu. Mislim da se ovde prica o tome kada zoves nekoga ko vec razgovara sa nekim, samim tim si njumu na cekanju. Android te obavesti o tome da si nekome na cekanju dok iphone to ne radi. Primetio sam i ja... nemam resenje


Sent from my iPhone using Tapatalk

Upravo o tome i ja pisem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

vuky017
28-12-2016, 13:14
Drugacije pocne da zvoni kad si na cekanju

Kako drugacije zvoni? Ja neuspevam da primetim


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cuksi
28-12-2016, 14:27
Kako drugacije zvoni? Ja neuspevam da primetim


Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne znam kako da ti objasnim :obrva: Kad zvoni drugacije se na trenutak cuje ton, cini mi se da bude krace tj. kao da je prekinuo na pola. Nisam u zadnjih mesec dana imao taj slucaj pa ne znam kako da ti obajsnim. Nisam posebno obracao paznju na to, posto mi nije bilo toliko bitno :) Desilo mi se par puta i znam da sam uvek primetio da sam na cekanju. I cini mi se da posle toga pocne nekako drugacije da zvoni... Jel jos neko to primetio, da proba da objasni drugaru :wave:

.stefan
28-12-2016, 22:00
@vuky017 ne radi quote posta iznad svog
@Cuksi ne radi quote posta iznad svog