PDA

View Full Version : Desna strana ekrana izdignuta



Cuksi
14-12-2016, 23:36
Jel primetio neko jos ili se ja tripujem da je desna strana (desno od home dugmeta) ekran nije ravan sa kucistem?
Leva strana kad se prodje prstom ima drugaciji osecaj tj. deluje ravniji sa kucistem. A sa desne kad se predje imam utisak kao da je staklo izdignuto malo. Nije velika razlika ali oseca se ppd prstom


Sent from my iPhone using Tapatalk

ukce
14-12-2016, 23:41
Jel primetio neko jos ili se ja tripujem da je desna strana (desno od home dugmeta) ekran nije ravan sa kucistem?
Leva strana kad se prodje prstom ima drugaciji osecaj tj. deluje ravniji sa kucistem. A sa desne kad se predje imam utisak kao da je staklo izdignuto malo. Nije velika razlika ali oseca se ppd prstom


Sent from my iPhone using Tapatalk

Slikaj.


Sent from my iPhone using Tapatalk

aleks13
15-12-2016, 00:15
Jel' se ulegne kad pritisnes?


Sent from my iPad using Tapatalk

nenad313
15-12-2016, 08:32
Ako mislimo na istu stvar kod mene obe strane nisu bas ravne sa kucistem duz celog ekrana,nista ne ulega i ne krcka,ali kada se predje prstom oseti se da prelaz prstom sa ekrana na kuciste nije "gladak" kako bi trebalo da bude,imam par drugara sa sedmicama i kod njih nije takav slucaj,isto nije bilo tako kod mene na 6s-u,dok na 6 je bilo isto to samo na levoj strani ekrana..ne znam sta bi moglo da bude,dal' deblje staklo na ekranu nego sto bi trebalo ili nesto drugo..inace na slici bi se tesko video


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cuksi
15-12-2016, 09:13
@ukce ne mogu da slikam jer kao sto rece @nenad313 nece se videti.
@aleks13 nista se ne pomera kad se pritisne, samo nije glatko kad se predje prstom preko toga.
Mislim da je to @nenad313 sto ti kazes, jednostavno nije ravno sa kucistem staklo. Meni je na 6-ici bilo ravno i sve glatko. Samo me zanimalo jel jos neko ima taj problem ili sam ja dobio neki felerican :D Sad mi je malo lakse, kad znam da i drugi imaju i da sve radi normalno :)
Za sad ne utice na nista, niti se mrda kad ga pritisnes. Samo zna da nervira malo kad ga uzmes u ruku :/

mikikv
15-12-2016, 10:03
Sretao sam se i ja sa tim problemom vise puta kod nas u radnji prilikom lepljenja zastitnog stakla koje je 100% ravno i ne nalegne lepo staklo cak i na 7-ici toga ima.

Cuksi
15-12-2016, 11:02
Pre 7 sam imao 6 i na njoj su bile ivice ravne sa kucistem. Pa me ovo malo zbunilo, ali dobro... Nije bas fer s' obzirom da placamo premijum cenu sto im se ovo desava..

nenad313
15-12-2016, 11:33
Ja sam vec pisao mikenzi-u pre mesec dana u vezi toga i odnecu telefon kada imam vremena do istyle-a cisto da pogleda,interesuje me da li apple radi nesto povodom toga..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Cuksi
15-12-2016, 12:10
Ajde ako odes, posto si vec pricao, javi sta se desava zivo me zanima sta ce da kazu.