PDA

View Full Version : iCloud log out ne moze da se odradi



Sandi
15-10-2016, 22:17
SE na 10.0.2 ne mogu da se izlogujem sa icloud, niti da ugasim fmi kao ni da uradim erase all content and settings. Prvi out se susrecem sa ovakvim problemom. Uglavnom, kada tapnem sign out, ukucam sifru jednostavno se nista ne desava, fmi kad pomerim da bude ugasen on ne trazi sifru i stoji ugasen ali kako se vratim u prethodni meni on je opet upaljen. Erase all trazi sifru za otkljucavanje i kad je unesem isto se nista ne desava, kao da nista tapnuo nisam... Naravno hard reset radio nekoliko puta ali isto se dogadja i dalje.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

kakosuper
15-10-2016, 22:24
Probaj hard reset pa onda. Meni se to par puta desavalo. Promeni i wifi mrezu.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Srecko
16-10-2016, 10:01
Rekao je da je radio hard reset. No, Sandi pazi glupost, kada kliknes na sign out i izbaci ti da kucas sifru, dok ti stoji prozoric za kucanje sifre e tada uradi hard reset. Potpuna glupost ali pomaze.

Probaj i sa wifi i sa cellular.

Sandi
16-10-2016, 11:33
Odradio sa drugog rutera koji je zakacen lan kablom na ovaj sa kog nije htelo... Jbt bas gluoa situacija. Hvala @Srecko


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

lowzyyy
16-10-2016, 11:47
Meni mnogo puta nije htelo kada stoji random dns. Odes u podesavanja i stavis googlov dns. Svaki put je pomoglo. To je 8.8.8.8


Sent from my iPhone using Tapatalk

rikee
16-10-2016, 13:46
Uvek mozes da ga resetujes i preko iCloud i FMI [emoji3]

Sandi
16-10-2016, 13:55
Sta mogu da resetujem uvek? Jesi procitao prvi post u temi?


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Srecko
16-10-2016, 13:58
Odradio sa drugog rutera koji je zakacen lan kablom na ovaj sa kog nije htelo... Jbt bas gluoa situacija. Hvala @Srecko


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Tebra koje gluposti mogu sve da uticu ali ok, bitno da si resio.


Sent from my iPhone using Tapatalk